תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    התשובות לחידון של יום שישי הן:

1. 7 לגוף, 2 לעין המרכזית ו-0 למחוש. וכל הכבוד למי שידע.
    2. ערך המהות ההיקפית של נשגב ארצי מחושב כך: ([מהות כפול 4] + כוח רצון + [סכום שתי המעלות הגבוהות ביותר]).
    3. Mummy: The Resurrection, אחד המשחקים התמוהים של WoD הישן.
    4. הספרים הבאים באמת יצאו ל-GURPS: תקופת נפוליאון, וקינגים, שוטרים, הרפתקאות בסגנון אינדיאנה ג'ונס (מה שקרוי pulp adventure), דינוזאורים, וודו. הספרים הבאים, לא: הוליווד, עולם פוסטאפוקליפטי בסגנון עולם המים, מיניאטורות.
    נקודה אם הצלחתם מעל 75%, שתי נקודות אם הצלחתם את כולם! ולהבא, אם אתם רוצים לדעת איזה ספרי GURPS באמת קיימים, בדקו ברשימה המלאה.

השאלות להיום הן:

1. מהו שמה של חברת משחקי התפקידים שמוציאה את רוב מוצריו של מונטה קוק?
    2. בפאראנויה: מהו הסיווג הבטחוני המינימלי שצריך כדי להיות מורשה לדעת שקיים עולם חיצוני?
    3. "עגילים של גילוי פירות" היו חפץ קסום אמיתי במהדורה הראשונה של D&D. נכון או לא נכון?
    נקודת בונוס תוענק למי שמצליח למצוא את השימוש היעיל ביותר לעגילים של גילוי פירות.

------

להזכירכם:
    1. נא לסמן את מילות התשובה בכיתוב לבן, כדי שאי אפשר יהיה לקרוא אותן סתם כך. לדוגמא: בוטנים זה הכי טעים! ואז, כדי לקרוא את הטקסט, פשוט מסמנים אותו עם העכבר.
    2. אין בעיה לרמות ולקרוא את התשובות שכתבו לפניכם, כמובן - אבל מאחר ואין פרס, האיש היחיד שאותו אתם מרמים הוא עצמכם. כל הקטע הוא לחפש ולגלות לבד!
    3. איך עוקבים אחרי הניקוד? דרך החתימות שלכם! כל המשתתפים מוזמנים להוסיף שורה בחתימה בסגנון "ניקוד בחידון טריוויה משחקים:", ולידה לציין כמה נקודות יש לכם. אין שום חובה לעקוב אחרי הניקוד - גם זה, סתם בשביל הכיף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    *ספאם, בא לי 2000 הודעות*
    יש לי רעיון לעוד שאלה!
    4. מתי יפורסמו התוצאות של תחרות מקצועות היוקרה, ומה עם הביקורת על קונספטי (רבים של קונספט, כמובן) הדמות של הנשגבים שעשינו לפני הון זמן?

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    עיר
    מצפה הושעיה
    1. sword&sorcery

3לא .נכון. למצוא מקום ישוב באמצע ג'ונגל ע"פ המטעים!הוראות כיוון בעיר ע"פ העצים שפזורים בה!
    מה?! אורק זה עם c? אופס...
    May The ORS Be With You
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    1. אין לי מושג אבל שיהיה...
    2. אמממ... לא נראה לי שלאף סיווג מותר....
    3. לא נכון. והשימוש הכי יעיל זה בשביל לדעת אם אויב הוא אוכל בשר או לא.
    שתף ב-Google+

ערן! חה! אתה מתחיל להיטות סינילי? במו"ד קופסאות דרג"ש משתפר כשהוא יורד! הדרג"ש של בהה הוא- 7 לגוף, 2 לעין, 1 למחושים!

1 Malhavoc Press
    2 לא בטוח אבל- UV, אם בכלל
    3- לא
    4כמובן! יש מלא אפשרויות אבל - מציאת איים/יבשה בעת שייט בים, מציאת אוכל, יש עוד מלא שטויות

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    1. מהו שמה של חברת משחקי התפקידים שמוציאה את רוב מוצריו של מונטה קוק?
    התלבטות קשה בין WOTC ל-WW,אני הולך על WOTC
    2. בפאראנויה: מהו הסיווג הבטחוני המינימלי שצריך כדי להיות מורשה לדעת שקיים עולם חיצוני?
    כחול.
    3. "עגילים של גילוי פירות" היו חפץ קסום אמיתי במהדורה הראשונה של D&D. נכון או לא נכון?\
    נכון.גילוי נאוות-מדבר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    האסטור, אתה כמובן צודק. מוזר שזה היה רשום אצלי ככה (יש לי כמובן קובץ עם כל השאלות והתשובות המתוכננות לחידונים הבאים!), אני אערוך את ההודעה הראשונה.
    שתף ב-Google+

הרשמה