תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 38
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    Avatar: The Last Airbender היא סדרת אנימציה אמריקאית בסגנון אנימה, מה שאומר שיש בה אווירה אורינטאלית חזקה (הנשגבים מישהו?) והמון קרבות מגניבים (הנשגבים!), אבל בלי כל השיגעון היפני המסורתי. היא מגניבה, מעניינת בהחלט, ונותנת השראה לא קטנה.

בעולם בו מתרחשת הסדרה ישנם ארבעה עמים: שבטי המים, מדינת האש, ממלכת האדמה ונוודי האוויר. בכל אחד מהעמים נולדים לעיתים ה-benders, אנשים בעלי היכולת לשלוט באופן ניכר ביסוד שלהם. ה-airbenders יוצרים מערבולות, מזנקים לגבהים, מעיפים את אויבהם לאחור וכן הלאה. ה-waterbenders מסוגלים להצליף במים, להכות גלים, אפילו להקפיא את האויב בקרח. ה-earthbenders יכולים להניע אדמה, להשליך סלעים באוויר, או לקבור את היריב עד הצוואר בתוך הקרקע. וה-firebenders מכים בלהבי אש, מזרקות אש של ממש, או כדורי אש לטווח רחוק.

והכי מגניב - כל ה-bending מבוצע על ידי תנועות של אומנויות לחימה! ללמוד bending זה בעצם ללמוד את אומנות הלחימה של העם שלך (יש סגנון שונה לכל עם, בהתאם לאופיו של היסוד). אם תיתנו לדמי הדרקונים של הנשגבים אפילו עוד יותר שליטה ביסודות שלהם, הם יראו ממש ככה.

לא נספיילר יותר מדי, רק ניתן את הרקע: לפני כמה עשרות שנים יצאה מדינת האש למתקפה, והולך לה לא רע בכלל. הסיכוי היחיד של העולם הוא האווטאר, האדם היחיד בכל דור שמסוגל לעקל (bend?) את כל היסודות. אלא שהוא נעלם לפני 100 שנה, ואף אחד לא יודע למה. אח ואחות משבט המים הדרומי מגלים את האווטאר כלוא בקרח, ויוצאים איתו למסע לנסות להחזיר איזון לעולם ולעצור את מדינת האש. מכאן והלאה - בלגנים והרפתקאות, ודמויות מעניינות.

העונה הראשונה די מוצלחת, ונעשית טובה באמת בערך מהאמצע. לקראת הסוף היא מפסיקה להיות טובה והופכת למצוינת, וזה ממשיך היטב לתוך העונה השנייה. העונה השלישית תתחיל להיות משודרת בחו"ל רק בעוד שבועיים, אבל אני כבר במתח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    כן? אתה לא רציני! אני ראיתי בקיץ פרק אחד, אבל ראיתי את כולו כי הייתי ממש ממש משועמם, וזה נראה משהו עלוב ודפוק ברמות... ממש ממש דבילי לפי הפרק שראיתי, אבל אתה אומר את זה כאילו זה שווה! מוזר מאוד...
    הרקע דווקא נשמע שווה... טוב, מוזר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    לא ייצא לי לראות יותר מדי, אבל בהחלט נהניתי מהפרקים שראיתי...
    אני ממליץ על נארוטו, ובטח ננסק עוד מעט ימליץ גם

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    חזרתי אחרי חופשה יחסית ארוכה (הסיבה שלא כתבתי)

טוב, הייתה לי התרשמות רעה מאוד מהסדרה כשראיתי את הפרק הראשון. אבל משום מה החלטתי לתת לה נסיון נוסף בפרק 11 או משהו כזה ולא התאכזבתי. לדעתי היא מתחילה טוב אם יודעים את ההמשך, בגלל שהילדותיות שמוצגת בהתחלה היא ניגוד מושלם להמון דברים שקורים במהלכה (דבר אגב שמאפיין הרבה אנימות).

עיר האדמה הראשית היא לא פחות מגאונית ולמרות שרוב הקטע המיסטי בסדרה הוא עירבוב של אגדות יפניות שאני מכיר הוא תמיד מצליח להפתיע אותי. הדבר היחיד שחסר לי הוא השיגעון היפני המסורתי הזה, למרות שאולי טוב לצפות לפעמים בסדרות יותר קלילות.

בגלל שהרקע היה מאגניב לקחתי משם המון השראה למשחק דמי הדרקון ששיחקתי בו (דמת דרקון אש מאגניבה במיוחד שנלחמת בעזרת מחטים קטלניים מברקת. בעזרת כמה תעצומות חדשות שרקחתי ורצף מאגניב במיוחד. למרות שאני בטוח שאיפושהו יש בו טעות.)

בקיצור, אם הייתי צריך לתת לה ציון של 1 מתוך 10 היא הייתה מקבלת 8. גם זה רק בגלל שאני ממש מחמיר ויש בה קצת קטעים קיטשיים. מחכה להמשך הסדרה.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    פ"ת
    אם אתם מחפשים אנימה שווה תקראו שאמאן קינג
    שתף ב-Google+

זה סדרה אדירה! יש אותה באיזה 1 בלילה בארץ הילדים או משהו כזה, ביססת עליה מקצוע יוקרה (רחף), ומיומנות חדשה למו"ד! (גלישת אוויר), כי ה"האווטאר" יכול לעוף עם גלשן אוויר מאגניב כזה והוא ממש רחף, ויש פרק שיש נוודי אוויר רגילים שעפים על כאלה שהם פשוט אנשים עם הרבה רמות בגלישת אוויר, זה כול כך מגניב!

אגב, יש פרקים של זה ביוטיוב/משהו אחר? אפשר קישור?

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    מהפרקים המעטים שיצא לי לראות, סדרה נחמדה-לא הרבה מעבר לזה. שווה לראות אותה רק בשביל באנדינג,הם מגניבים במיוחד. באותה הזדמנות, הייתי רוצה למליץ על נארוטו (גרסה מקורית,לא דיבוב) ובליץ' שמשודרת עכשיו בערוץ הילדים בערב ביפנית הללויה!
    ריצ'ארד חביב הקהל- פרקים ראשון, שני , שלישי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    חבר'ה, זכותכם להגיד משהו על הסדרה רק אחרי שתראו אותה כמו שצריך מההתחלה לסוף. כן, צריך להתגבר על הפרקים החלשים המפוזרים פה ושם בעונה הראשונה. לא נורא. זה לא כאילו בנארוטו אין פרקים חלשים - ובניגוד לנארוטו, באווטאר באמת קורה משהו, ולא מתעכבים שבעה פרקים על אותו הקרב.
    (אין בהצהרה זו שום אמירה כנגד נארוטו, שהיא סדרה מעולה, אבל מאוד איטית).
    שתף ב-Google+

שנית- מישהו (ננסק) יודע איפה אני יכול להוריד/לצפות בפרקים מהסדרה?

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.03.2007
    YouTube?
    ישנם 10 סוגי אנשים בעולם:
    אלו שיודעים לספור בבינארית, ואלו שלא.
    -מתכנת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    עיר
    גן שורק
    אני מאוד אוהב את הסדרה. יש בה את האומנות והקרבות המגניבים של אנימה יפנית, בלי כל חיבוטי הנפש וההתייסרויות של אותן סדרות. ובכל פרק מובטח קרב מגניב אחד לפחות.
    את הסדרה התחלתי לראות אחרי שראיתי במקרה את הפרק The great water bender (מהעונה השניה).
    אני כבר מחכה לעונה השלישית.
    אם משווים את זה לנשגבים, איך הרמה של החבורה ביחס לנשגבים ארציים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    פ"ת
    תשמעו, בלי להעליב ע=אבל לדעתי ורק לדעתי הסידרה נארוטו ואף אווטר הינם טיפשיות וסתם ממחוחזרות, אני קורא את האנימה שאמאן קינג ובה יש יותר מסתם קרבות מאגניבים אלה ממש עלילה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    קודם כל אם אתה קורא אותה זו כנראה מנגה ולא האנימה (שזו תוכנית הטלוויזיה) ולמרות שנארוטו די ממוחזרת (כן, הפסקה באמצע לבסביבות מאה פרקים של פילארים זה מיחזור) אני לא חושב שאוואטאר כזאת ממוחזרת, בכל זאת יש שם כמה רעיונות די גאוניים. אם אתה רוצה אנימה טובה לך ישר על death note כי כל השאר לא מגיעים לקרסוליים שלה.
    והערה, אם אתה קורא מאנגות בשביל העלילה, אתה לא כל כך במקום הנכון. שאמאן קינג אלו אחד הסיפורים היותר באנליים שקיימים ועשו כל כך הרבה אבל למנגה בתרגום לאנגלית שלא הייתי קורא אותה.

אהה, ומי שהזכיר את בליץ' שהיא סדרה די טובה אבל לדעתי נהרסת אחרי שהם יוצאים מהסוול סוסאיאטי בפעם הראשונה.

נ.ב. האהא אתם לא יודעים יפנית, כל המאנגות הרבה יותר גרועות בשבילכם .
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    אני אוהב את הסידרה ואני חושב שאפשר עם הרבה תושייה אפילו להפוך את זה למישחק תפקידים נחמד(רק את הבאנדינג העלילה לא) חוץ מיזה ננסק כתב שbend זה לעקל אז אני די בטוח שזה לכשף חוץ מזה אחלה סידרה!
    אני ישן אני שמח אני ער אני רוצח!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נכתב במקור על ידי thog
    נ.ב. האהא אתם לא יודעים יפנית, כל המאנגות הרבה יותר גרועות בשבילכם .
    ואתה יודע יפנית?! אתה לא רציני...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    כן, אני יודע שאני מגניב.

אבל ברצינות ידעתי פעם לדבר ולקרוא שוטף (אני מניח שאפילו לפני שידעתי שוטף עברית) אבל עברו השנים ושחכתי ועכשיו בעמל רב אני לומד מחדש טיפין טיפין.

בתכלס יפנית לא כזאת שפה קשה, אבל מי אני שאחליט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    מתי מתחילים את העונה השלישית בארץ (חולה על הסידרה הזו בגלל שכל אנימה שאני מכיר יש שיר פתיח סופר מעפון ורק לאווטר יש פתיח שווה באמת)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    עיר
    רחובות
    סדרה מגניבה!
    עריכה: למי ששאל איפה אפשר לראות את הסידרה, תיכנסו לכאן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    פ"ת
    שאמאן קינג היא גם אנימה וגם מנגה (וזאת למרות שאני מודע שהסידרה היא די גרועה ביחס למנגה)
    ויש בזה יותר מעלילה אלה גם קרבות שולטים (ואני טוען לכל מי שקרא אי פעם מנגה לקרוא אותה ואת בליץ' ווואן פיס למרות שזה לא קשור)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    ראיתי פעם איזה פרק, לא התלהבתי, אני קונה עכשיו את הקומיקס של הנשגבים, סבתא שלי תביא לי מחו"ל
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הרשמה