תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 34
    הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    יש האומרים שהדיון הזה מיותר כי יש פורום לכל קונסולה נכון??
    בדיון הזה יש דבר שאין בשום פורום בויגיימס.
    בדיון זה אתם "תריבו" ו"תגנו" על הקונסולה האהובה שלכם.
    אתם יכולים לכתוב למשל"הגרפיקה יותר טובה" וכאלה.
    יאאלה חברים אנחנו יוצאים לקרב בכדי להגן על הקונסולה שלנו נכון?
    יאאלה מלחמה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    אני מתחיל:
    אני אומר שאין על סוני פלייסטיישן 2 זו קונסולה גאונית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    אם כבר בוא נבחר קונסולות של next gen, אני אומר 360 וwii, פס3 זה זבל טהור

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    אמרתי שPS2 זה טוב. לא מת על השלישי.. אתה יכול להגיד במה wii יותר טוב??
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    Wii הוא יותר ידידותי מאשר ps3, הוא זול יש לו אחלה משחקים, לא דוחפים לתוכו דברים שלא צריך כמו blu ray, העיצוב שלא קטן ולא מגושם, הוא לא מתחמם מהר, הסוללה שלו טובה יותר מאשר לps3, הגרפיקה הרבה פחות טובה מהps3 אני מסכים אבל השאר מפצה על זה...וגם המשחקים לר כאלה יקרים..

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    אני מנסה להגן על PS2 אם אתה שם לב.. אבל לא משנה.
    PS2 עם משחקים זולים, את די אוהב את הגרפיקה. העיצוב של PS2 יותר טוב לדעתי, הוא לא מתחמם בכלל. אפשר לחשוב שאני משחק 20 שעות רצוף. בwii אתה צריך לכבות כל פעם מהחשמל כי אז המכשיר יתחמם ויתקלקל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    אחי אני השוואתי בין הווי לps3! אין לי בעיה עם הps2

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    חח סבבה... אז עדיין לדעתי PS2 יותר טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.05.2007
    נכתב במקור על ידי Cortez.D
    פס3 זה זבל טהור

אחי - אין לך מושג על מה אתה מדבר PS3 זאת אחת הקונסולות החזקות שיש - יש לה יכולות שנראה לי שאפילו בסוני לא חשבו עליהם - בנוסף היא כמו HTTPC(מחשב מדיה ).
    בקיצור - גאוני!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    מה אכפת לי מHTPC? למה אני בכלל צריך כונן לסרטים שאין אפליו בארץ? אז מה אם יש לו גרפיקה טובה? יש לו חרא משחקים, המשחק האחרון טוב שיצא זה Warhawk http://nexgenwars.com/ כדי לך לבדוק את זה..
    ותאמין לי שיש לי מושג על מה אני מדבר טיפה יותר ממך...וזה מוזר שלPS3 יש יכולות שאפילו בסוני לא חשבו עליהם, sony playstation 3? בסוני?

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    אולי בינתיים המשחקים לא מרשימים אבל בעתיד יצאו כל המשחקים הטובים גם ל-PS3.
    יש לו גרפיקה מצויינת ובקרוב ייצאו גם משחקים טובים. כל משחק שייצא לקונסולה מסיויימת יהיה גם ב-PS3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    מה אכפת לי מHTPC? למה אני בכלל צריך כונן לסרטים שאין אפליו בארץ? אז מה אם יש לו גרפיקה טובה? יש לו חרא משחקים, המשחק האחרון טוב שיצא זה Warhawk http://nexgenwars.com/ כדי לך לבדוק את זה..

ותאמין לי שיש לי מושג על מה אני מדבר טיפה יותר ממך...וזה מוזר שלPS3 יש יכולות שאפילו בסוני לא חשבו עליהם, sony playstation 3? בסוני?
    לידיעתך, סרטי בלו ריי נמצאים כבר כמה שבועות בבלוקבסטר, אז תרגע.
    המשחקים שלו מעולים, בגלל שאתה לא אוהב אותם לא אומר שכל העלום לא אוהב אותם.
    איך אתה מבין יותר ממנו אם יש לו PS3?
    קיצר, תרגע, אתה לא היחידי שמבין פה משהו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    עיר
    פח האשפה הקרוב לביתכם.
    אוף,אל תקלטו איזה זועם אני עכשיו....ROCK BAND יוצא רק לPS3 וXBOX גררררר...
    מה קורה?!שוכחים את הPS2?!
    מנסים להרוויח כסף...שיתביישו...

זכיתי בתואר החתימה המוזרה ביותר ששניצל הכין!D:
    שוקולדים וציאניד יש לשלוח לשירותים הציבוריים הקרובים לביתכם.בין השולחים יתפרץ גייזר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    צודק.. אנשים תמשיכו להגיב ולריב על הקונסולות. זו בידיוק הייתה הכוונה של דיון זה.
    יאאלה PS מלחמה!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.05.2007

בנאדם - כנראה שאין לך מושג על מה אתה מקשקש - יש לPS3 מעל 70 כותרים - ותיהיה בטוח שלא ראית אפילו חצי מהם.
    זה שאתה מסכן ולא יודע איפה להשיג סרטי בלוריי זה גם מעיד על זה שבשורה התחתונה-אתה זיין שכל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    למה שאניר ארצה להשיג בלו ריי? הדברים האלה כל כך לא מעניינים אותי אין לך מושג כמה, ותאמין לי שיש לי משו יותר טוב לעשות מאשר לזרוק כסף על PS3 ועוד כמה משחקים שלא שווים בשיט, בטח שלא תגיד שזה חרא הרי קנית כבר ולא משנה מה יגידו אתה תמיד צודק נכון? סוני זה שולט יאאלה בלו ריי וזין על מקוריות והתחשבות בצרכן נכון? אתה תמשיך לקנות זבל מישפאר או מאיפה שאתה לא קונה, כל שניה בא ילד מפונק להורים העשירים שלו ואומר:"תקנו לי PS3!! זה הכי טוב!! יש בלו ריי ומלא משחקים!" ההורים לא מבינים שיט ממה שהוא מזיין את השכל אבל קונים לו, כי מה לעשות לישראלים תוכל למכור הכל, קצת כמוך, אם לי היו 5000 שקל לביזבוזים המילה PS3 אפילו לא הייתה עוברת לי בראש. אני לא אומר שPS3 זה דבר רע, הבעיה היא שיש בו דברים מיותרים ברמות ודברים שהיו דורשים עוד עבודה... אתה תהנה מהPS3 שלך אם יש לך כסף וLCD HD אז בכלל שווה לך, אני רק אומר שאני לא "מת" על זה, זו דעתי, מה לעשות כזה אני.
    ואוריגלו, אני לא אמרתי שאני הכי מבין פה, יש פה אנשים פי 4 מבינים יותר. אם זה נשמע ככה אז מצטער.

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.05.2007
    שמע - אני עובד בשביל הכסף וכל אחד והשריטה שלו - אחד משקיע כסף במחשב אולטרא אחד משקיע בבגדים ואני-PS3 -זה הכיף שלי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    טוב מאוד שאתה עובד, גם אני עבדתי בקיץ, אבל אני השקעתי בדברים אחרים, כל אחד מקשיע במה שהוא חושב שיותר משתלם לו. כמו שאתה אומר כל אחד והסריטה שלו, הסרטיה שלי זה 360 ו-wario ומחשב.

קרדיט לזאוס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    למה שאניר ארצה להשיג בלו ריי? הדברים האלה כל כך לא מעניינים אותי אין לך מושג כמה, ותאמין לי שיש לי משו יותר טוב לעשות מאשר לזרוק כסף על PS3 ועוד כמה משחקים שלא שווים בשיט, בטח שלא תגיד שזה חרא הרי קנית כבר ולא משנה מה יגידו אתה תמיד צודק נכון? סוני זה שולט יאאלה בלו ריי וזין על מקוריות והתחשבות בצרכן נכון? אתה תמשיך לקנות זבל מישפאר או מאיפה שאתה לא קונה, כל שניה בא ילד מפונק להורים העשירים שלו ואומר:"תקנו לי PS3!! זה הכי טוב!! יש בלו ריי ומלא משחקים!" ההורים לא מבינים שיט ממה שהוא מזיין את השכל אבל קונים לו, כי מה לעשות לישראלים תוכל למכור הכל, קצת כמוך, אם לי היו 5000 שקל לביזבוזים המילה PS3 אפילו לא הייתה עוברת לי בראש. אני לא אומר שPS3 זה דבר רע, הבעיה היא שיש בו דברים מיותרים ברמות ודברים שהיו דורשים עוד עבודה... אתה תהנה מהPS3 שלך אם יש לך כסף וLCD HD אז בכלל שווה לך, אני רק אומר שאני לא "מת" על זה, זו דעתי, מה לעשות כזה אני.

ואוריגלו, אני לא אמרתי שאני הכי מבין פה, יש פה אנשים פי 4 מבינים יותר. אם זה נשמע ככה אז מצטער.
    אני מסכים איתך שבארץ זה באמת מוגזם, אבל זה לא באשמת סוני.
    מכס+הרווח של ישפארS3 בארה"ב כפול2.
    {אני אישית קניתי באר"ה, וזה לא כזה יקר.....}
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.05.2007
    טוב מאוד שאתה עובד, גם אני עבדתי בקיץ, אבל אני השקעתי בדברים אחרים, כל אחד מקשיע במה שהוא חושב שיותר משתלם לו. כמו שאתה אומר כל אחד והסריטה שלו, הסרטיה שלי זה 360 ו-wario ומחשב.
    גם ה 360 קונסולה מעולה - ראית את ה battelfeild bad company?
    חוץ מזה - זה באמת יקר מאוד(ישפאר ולוני מנאייקים) - אבל אני מריץ עליו כמעט כל דבר שרץ על המחשב שלי - אחרי שהתקנתי לינוקס- ככה שזה גם מחשב חזק מאוד...
    שתף ב-Google+

הרשמה