תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    חשבתי לפתוח דיון שבו כל אחד יוכל לבקש ולתת עצות לגבי השליטה במשחק
    לדוגמא הבעיטות החופשיות, תרגילים מיוחדים, הרמה נכונה שך קרנות...
    אחרי כמה שעות קבלתי אישור ופתחתי את הדיון.
    אני מאוד אשמח שאנשים יפתחו מדריכים למשחק גם בלי שאני או אנשים אחרים
    יבקשו.
    שימו לב לכך שבכתיבת המדריכים שאתם כותבים איזה מקשים צריכים ללחוץ אז תגידו מה הם עושים,
    מפני שכל אחד משתמש במקשים שונים במחשב שלו.

אוקיי אני אפתח:
    מדריך לכמה תרגילים נחמדים
    הנה מדריך קטן שיעזור לכם במקרה שאתם רוצים לעבור שחקן.

*עצירת בעיטה והטייה- תוכלו להתחיל לעשות בעיטה ולעצור באמצע בשביל לבלבל את השחקן
    שלפניכם, בשביל לעשות מהלך זה תלחצו על אחד מקשי הבעיטה ואז על מסירה.

*הטייה קלה- תרגיל קל ופשוט, פשוט שאתם מתקרבים לשחקן תמשיכו להתקדם אליו ישר בהליכה
    ושאתם ממש קרובים אליו אז תרוצו באלכסון.

*הרחקה גדולה- תרגיל זה שימושי מאוד לפני הרמות, הוא בעצם גורם לכך שתתנו בעיטה קטנה לכדור והוא יתקדם, אבל עדיין ישאר בהישג רגלו של השחקן שעשה את המהלך.
    בשביל לבצע מהלך זה תצטרכו לרוץ, ותוך כדי ריצה לחצו על המקש שמסמל אצלכם את R1 כשאתם פונים לכיוון אחר.

*ריצה נוספת לפני הרמה- כשתרצו להרים כדור לרחבה בזמן ריצה אני ממליץ להתחיל להאט לקראת סוף המגרש ואחרי שהשחקן ששומר עליכם גם מאט אז תעשו עוד ריצה קצרה ואז תרימו את הכדור.

*תרגיל במקום- תוכלו לעשות תרגיל פשוט במקום אם תחזיקו את מקש ה-R1, ותלחצו פעם אחת על ה-R2, זה לא שימושי במיוחד, ולא תוכלו להתקדם איתו.

*מדריך למספרת- בטח רובכם מצליחים לעשות מספרות במקרים נדירים בקרן,
    תוכלו לעשות שימוש טוב ורב יותר במספרות עם ה-Super Cancel-
    לאחר שתרימו כדוא עם אחד השחקנים אז תצטרכו לעשות Super Cancel עם השחקן שאמור לקבל את הכדור, כך שהוא יהיה עם הגב לכיוון השער היריב, ואחרי שהכדור ממש קרוב עליו תפסיקו ללחוץ על ה-Super Cancel ותלחצו רק על מקש הבעיטה, ואל תכוונו את הבעיטה כי היא תגרום לשחקן להסתובב חזרה וזה יהרוס הכל...

*הטיות פשוטות ואוטומטיות- אני חושב שהדרך הכי טובה להתמודד עם שחקן אחר זה באמצעות שליטה נכונה של השחקן, אם תתאמנו על השליטה וגם על ה-Driblling Challenges אז תוכלו לעבור שחקנים רק באמצעות תזוזה וכיוון הליכה מבלבל.
    הדבר האחרון הוא תרגיל אוטומטי שהשחקן שלכם יכול לפעמים לעשות בעצמו, שהוא מרים את הכדור לגובה הראש ואז מקפיץ אותו לאחור, אבל זה פחות רלוונטי כי אין לכם שליטה על התרגיל.

מדריכון שימושי ל-Super Cancel-
    אני מאמין שלא כולם נעזרים במהלך האדיר והשימושי הזה, אז כאן אני אספר לכם איך להשתמש בו ולמה כדי להשתמש בו.
    מהלך ה-Super Cancel בעצם גורם לאותו שחקן שאתה משחק איתו לעזוב את המיקום שלו, כי אם הוא בשמירה, עם הכדור... פשוט לעזוב, ואז תוכלו ללכת איתו במהירות רבה יותר לאן שאתם רוצים.
    בשביל להכנס למצב הזה תחזיקו את המקשים R1 ו- R2.
    אתם תעזרו בו הרבה בקרנות- בלעדיו תצטרכו להשאר במקום עם השחקן שבתוך הרחבה, אבל אם תשתמשו ב-Super Cancel תוכלו לזוז איתו, וכך תוכלו לזוז איתו קרוב יותר לכדור.
    הוא עוזר להגיע מהר לכדורים ומסירות- בדרך כלל אתם פשוט רצים ומנסים להגיע לפני היריב לכדור, אבל אם תפעילו את ה-Super Cancel אז תוכלו לרוץ יותר מהר, ובמסלול ישיר אל הכדור.

אשמח אם תוסיפו מדריכים, ואם הם יהיו טובים עם פירוט בלי שגיאות כתיב וניתנים להבנה אז אני אוסיף אותם פה בהודעה הראשית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    מדריך מצויין ומשוקע כל הכבוד
    מעביר לשימושון+לינקייה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    תודה רבה ZAKK וכל הכבוד על ההשקעה.
    אם אתה שואל אותי, אתה המנהל החדש! אבל כמובן שאני לא קובע אז את זה יצטרך להחליט פנטום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    תודה לשניכם, ואני באמת מבקש מכל משתמשי הפורום שיכתבו גם טיפים למשחק, אני לא מבקש שתעשו משהו ענקי, אבל תשקיעו כמה דקות.
    בכל מקרה אני אוסיף כבר מדריכים משלי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.06.2007
    עיר
    רמת גן
    תודה רבה זאק. עזרתי לי מאוד מכיוון שאני חדש במשחק. כל הכבוד על ההשקעה!

קרדיט למיקי על החתימה המדהימה הזאת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    כמה טיפים על בעיטות מסובבות:
    קודם כל בעיטה מסובבת עושים כך:
    אחרי שלוחצים על מקש הבעיטה בשביל להגיע לעוצמה הרצויה, לוחצים על החץ (שמאלה או ימינה) של הכיוון אליו רוצים לסובב.
    הערה: לאן שתכוונו את הכדור הוא לא המקום אליו יגיע הכדור אחרי שיסתובב, אלא הכיוון המקורי אליו הכדור אמור להגיע ללא סיבוב, כלומר, אם כוונתם בדיוק לאמצע השער וסובבתם שמאלה הכדור לא יגיע לאמצע אחרי סיבוב, אלא יגיע לצד השמאלי של השער.
    כמובן שימניים מסובבים שמאלה יותר טוב ושמאליים מסובבים ימינה.
    עוד דבר שאני ממליץ הוא לסובב קרנות.
    בקרן ימנית השתמשו בשחקן ימני בשביל להרים ובקרן שמאלית השתמשו בשחקן שמאלי.
    כוונו כמעט לקו השער וסובבו לכיוון מרכז הרחבה.
    מצאתי את זה מאוד עוזר הכדור הרבה מאוד פעמים סובב את דרכו לראש השחקנים שלי, זה גם מפחית את הסיכויים שהשוער ייצא לכדורים קרובים.
    מקווה שעזרתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.09.2007
    תודה רבה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.05.2008
    עיר
    רעננה
    יש איזה דיסק, אני לא יודע אם אתם מכירים של סרט באורך של שעה שעה וחצי שמראה את כל הדברים שאפשר לעשות בקונאמי, יש למטה ציור של שלט וזה מראה על מה ללחוץ ובאיזה תזמון. הסרט מחולק להגנה והתקפה. אני אנסה לחפש איזה לינק לסרט, אולי יש אותו ב-יו-טיוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2008
    עיר
    ירושלים
    בבעיטה חופשית איך אני מוסיף או מוריד שחקנים לחומה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.05.2008
    עיר
    רעננה
    אתה בטוח שאפשר לעשות את זה?

בסרט הזה יש הכל, אפילו הוא מראה בסוף הסרט איך אפשר להעלות את השוער לבוא לנגוח בקרנות. אם זה לא מופיע בסרט, זה כנראה לא קיים במשחק..
    השאלה איך אפשר להעלות את הסרט הזה, הוא 700 מגה ואם מותר בכלל ...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    יפה, באמת לא ידעתי על ה Super Cancel הזה, נשמע שימושי ביותר!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.11.2006
    תודה,
    עזרת לי אני דיי חדש פה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2007
    אתם חולי נפש ? זה מלפני יותר מחצי שנה !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2008