תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 28
    הצטרף בתאריך
    04.09.2007
    עיר
    תל אביב
    ויצאתי בחיים (למרות שאני רק lvl 22). הכל הודות לקבוצה המדהימה והתומכת בעולם.

סתם רציתי לחלוק. היה כיף לגמרי, בזכות הכימיה בין השחקנים. יותר אני לא יורדת לשום dungeon עם אנשים זרים מה-LFG שאני לא בוטחת בהם.

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    נכתב במקור על ידי Darrea

סתם רציתי לחלוק. היה כיף לגמרי, בזכות הכימיה בין השחקנים. יותר אני לא יורדת לשום dungeon עם אנשים זרים מה-LFG שאני לא בוטחת בהם.
    במי מדובר ?

הצטרף בתאריך
    04.09.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Sitri
    במי מדובר ?
    אני דיי חדשה פה. ז"א, כתבתי הודעה אחת לפני כן בפורום, אבל בטעות כתבתי אותה עם היוזר של העבודה שלי.

אני אדר, כוהנת נובית דרגה 22, משחקת בשרת בשם The Sha'tar בכינוי הזה. אם יש כאן עוד מישהו שמשחק אצלינו, ביפ מי.

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    לא בטוח שיש, אבל את מוזמנת להצטרף לגילדת ההורד המצויין בשרת KAZZAK !

הצטרף בתאריך
    04.09.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Sitri
    לא בטוח שיש, אבל את מוזמנת להצטרף לגילדת ההורד המצויין בשרת KAZZAK !
    לעעע, אני אליאנס. הייתי מתחילה איזה בלפית, אבל אז לא אתקדם בדמות הראשית שלי ואשאר מאחורי הגילדה שלי. גם ככה אין לי מספיק זמן לשחק.

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    22 לא יכול אפילו להיחשב דמות ראשית פשוט תפתחי דמות חדשה בקזאק ותהפכי אותה לדמות ראשית.

(22 אפשר להשיג בפחות מיום)

הצטרף בתאריך
    04.09.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Darkhail
    22 לא יכול אפילו להיחשב דמות ראשית פשוט תפתחי דמות חדשה בקזאק ותהפכי אותה לדמות ראשית.

(22 אפשר להשיג בפחות מיום)
    ארררמ, אני אשקול את זה.
    פחות מיום אם אתה חוואי זהב סיני שמשתכר 250 ין בחודש כדי לשחק ולשחק בלבד. לי יש RL עמוסים. בשבילי 22 היה קריעה לא קטנה. זו הדמות הראשונה שלי וזה.

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי Darrea
    ארררמ, אני אשקול את זה.
    פחות מיום אם אתה חוואי זהב סיני שמשתכר 250 ין בחודש כדי לשחק ולשחק בלבד. לי יש RL עמוסים. בשבילי 22 היה קריעה לא קטנה. זו הדמות הראשונה שלי וזה.
    יש בזה משהו, להגיע ל22 זה די קליל, לדמות האחרונה שלי ברמה זו לקח לי בזמן משחק 22 שעות, הבעיה היא שבגלל שיש לי חיים ועבודה ולימודים אקדמאים זה לקח שבוע וחצי וכשחושבים על זה זאת לא בעיה בכלל בגלל זה אתמול נגמר לי הכרטיס משחק ואני לא רץ לחדש את המנוי, אני מעדיף להתמקד בRL (כמו ש-Darrea אמרה) ולא להמשיך לשחק למרות שנורא בא לי להתחיל דמות עם הגילדה החדשה.

הצטרף בתאריך
    04.09.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Ender Wiggin
    יש בזה משהו, להגיע ל22 זה די קליל, לדמות האחרונה שלי ברמה זו לקח לי בזמן משחק 22 שעות, הבעיה היא שבגלל שיש לי חיים ועבודה ולימודים אקדמאים זה לקח שבוע וחצי וכשחושבים על זה זאת לא בעיה בכלל בגלל זה אתמול נגמר לי הכרטיס משחק ואני לא רץ לחדש את המנוי, אני מעדיף להתמקד בRL (כמו ש-Darrea אמרה) ולא להמשיך לשחק למרות שנורא בא לי להתחיל דמות עם הגילדה החדשה.
    מצד שני, חייבים את הבריחה הזו מטרדות ה-RL לפעמים, לא? אבל קשה מאוד לאזן, אלוהים עדי.

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נכתב במקור על ידי Darrea

לא הבנתי..
    נכנססת למבוך לרמה שלך עם קבוצה.. וסיימת אותו..
    ומה בדיוק הנקודה פה? Oם

הצטרף בתאריך
    13.06.2007
    נכתב במקור על ידי omagad
    לא הבנתי..
    נכנססת למבוך לרמה שלך עם קבוצה.. וסיימת אותו..
    ומה בדיוק הנקודה פה? Oם
    http://www.gucomics.com/comic/?cdate=20050627

פעם עוד היה לי כוח לשים פה לינק לדמות

הצטרף בתאריך
    08.09.2007
    את מוזמנת להצטרף לגילדת האליינס המצויינת בשרת JAEDENAR!

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי Darrea
    מצד שני, חייבים את הבריחה הזו מטרדות ה-RL לפעמים, לא? אבל קשה מאוד לאזן, אלוהים עדי.
    בוודאי שצריך, אבל זה לשחק שעה ביום גורם לי לחשוב פעמים אם לשלם תשלום חודשי בשביל זה

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    בוודאי שצריך, אבל זה לשחק שעה ביום גורם לי לחשוב פעמים אם לשלם תשלום חודשי בשביל זה
    לי לא..
    אחלה משחק, שווה את הכסף.

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי Sitri
    לי לא..
    אחלה משחק, שווה את הכסף.
    א. לא נראה לי שאתה משחק רק שעה ביום (הבנת הנקרא).
    ב. עד כמה שמנהלי האתר אמרו בגיימר (אל תשאל מה קשור), הם משלמים למנהיגי הגילדה את החשבון החודשי אז ברור שלא איכפת לך לשלם. אבל כשאתה סטודנט ולא מבקש כסף מההורים לכלום (תואר זה לא בא ברגל) אז לפעמים אני מעדיף את ה80 שקל החודשיים להוציא על סרט/בילוי אחר עם חברה שלי או אפילו על קומיקס מאשר על משהו כמו 20 שעות משחק.

אבל היי, כל אחד והשיקולים שלו, יש כאלו שמבוגרים ממני ב10 שנים ועדיין גרים בבית (אצל ההורים) אבל יש להם בחדר LCD PS3 XBOX360 וטונות של משחקים. ויש כאלו שמעדיפים לחסוך את רוב הכסף בשביל לעזוב את הבית בסוף התואר ולא ישר להכנס למינוס אטומי.

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    לצאת מהבית זה בהחלט לא קל, אתה עובד בשביל לכסות קודם תבית (וסביר להניח גם מכונית), ורק אחרי זה אתה בודק מה נשאר לך בשביל עצמך. אני יודע כי יש לי דודה שעוברת אותו סיפור (ומצד שני, דוד אחר (אח שלה), עדיין בבית וזה סיפור שונה לגמרי).

בכל מקרה, תשאל את עצמך כמה אתה נהנה מהמשחק. אני אישית נהנה מאוד, וגם אם אני משחק 20 שעות בשבוע, לדעתי זה בהחלט שווה את ה70 שקל. ההנאה שאני מפיק מהמשחק במשך חודש בהחלט עולה על ההנאה של בילוי חד פעמי עם חברים באיזה אחד מהסופש"ים. אבל היי, זה אני...

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי Blackbeard
    לצאת מהבית זה בהחלט לא קל, אתה עובד בשביל לכסות קודם תבית (וסביר להניח גם מכונית), ורק אחרי זה אתה בודק מה נשאר לך בשביל עצמך. אני יודע כי יש לי דודה שעוברת אותו סיפור (ומצד שני, דוד אחר (אח שלה), עדיין בבית וזה סיפור שונה לגמרי).

בכל מקרה, תשאל את עצמך כמה אתה נהנה מהמשחק. אני אישית נהנה מאוד, וגם אם אני משחק 20 שעות בשבוע, לדעתי זה בהחלט שווה את ה70 שקל. ההנאה שאני מפיק מהמשחק במשך חודש בהחלט עולה על ההנאה של בילוי חד פעמי עם חברים באיזה אחד מהסופש"ים. אבל היי, זה אני...
    אתה מדבר על 20 שעות בשבוע אני מדבר על 20 בחודש, אתה משחק פי 4 יותר ממני.
    נגיד עכשיו אנחנו בחופש מהלימודים, אז בקושי נפגשים עם החבר'ה אז להפגש חד פעמית באיזה שבוע לכמה שעות הרבה יותר מספק אותי מאשר לשחק עוד קצת WOW. בגלל זה אם יש חודשים שאני לא עושה כלום או צריך רגיעה אני קונה חודש או GC ומשחק, אם אני רואה שיש לי הרבה תוכניות אז אני מעדיף חודש או שניים לא לשחק ולהעביר את הכסף למשהו קצת יותר חשוב.

בגלל זה אמרתי שזה תלוי בכל אחד במה שחשוב לו, יש כאלו שלהשיג PS3 עם LCD FHD זה הכי חשוב ויש כאלו שלהשיג T6 לדמות רמה מליון שלהם זה הכי חשוב, ויש כאלו שלחסוך פה 70 שקל שם 70 שקל בשביל שכהם יעזבו את הבית הם יהיו רגועים קצת לגבי הכמה תשלומים הראשוניים ולא ישר ירוצו לבנק.

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    א. לא נראה לי שאתה משחק רק שעה ביום (הבנת הנקרא).
    ב. עד כמה שמנהלי האתר אמרו בגיימר (אל תשאל מה קשור), הם משלמים למנהיגי הגילדה את החשבון החודשי אז ברור שלא איכפת לך לשלם. אבל כשאתה סטודנט ולא מבקש כסף מההורים לכלום (תואר זה לא בא ברגל) אז לפעמים אני מעדיף את ה80 שקל החודשיים להוציא על סרט/בילוי אחר עם חברה שלי או אפילו על קומיקס מאשר על משהו כמו 20 שעות משחק.
    א. לפעמים כן ולפעמים לא... לפעמים אני לא נוגע במשחק שבוע... ואין שום קשר להבנת הנקרא.
    ב. כמו שאמרת... כל אחד והשיקול שלו... אני גם סטודנט וגם עובד בעבודה במשרה מלאה וגם לי יש חברה שרוצה שיוציאו אותה לסרט לפעמים... אבל אני עדיין משלם על המשחק בכיף

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נכתב במקור על ידי randprin
    אני משחק כבר איזה שנתיים ומשהו והיתי ב NON PUG בדיוק פעמיים.
    פוגים רעים זה בעיה בעיקר של האליינס

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    נכתב במקור על ידי Sitri
    א. לפעמים כן ולפעמים לא... לפעמים אני לא נוגע במשחק שבוע... ואין שום קשר להבנת הנקרא.
    ב. כמו שאמרת... כל אחד והשיקול שלו... אני גם סטודנט וגם עובד בעבודה במשרה מלאה וגם לי יש חברה שרוצה שיוציאו אותה לסרט לפעמים... אבל אני עדיין משלם על המשחק בכיף

same same לא כולם פה בגיל של בית ספר וכמו שאני רואה דווקא יש מספיק שכרגע לומדים לימודים גבוהים ועובדים עבודה מלאה כמוני וכן אם חברה שלי רוצה לצאת אני מן הסתם יעזוב את המשחק ואלך איתה אבל בכללי 70 שקל לא מכסה אפילו יציאה של פעם בחודש לעומת האופציה לשחק חודש שלם. אבל כל אחד והשיקולים שלו
    מוסד לנצח איתי בלב.
    Antirox: "לאור לפחות אל תפתח ציפיות בכל התמימים כאן... "אחרי מוסד ילכו" "מוסד זה המקום הרציני" "דברים ילכו במוסד פרפקט"... שזה לא יתפוצץ לך בפרצוף בסוף. תשמרו את ההודעה הזאת שלי איפה שהוא."

הרשמה