תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    תיראו קיבלתי באן ב dm וב rp עכשיו תיראו למה...
    ב dm אני משחק וזה פיתאום מישו קילל אותי ואז אני קיללתי אותו והאדמין ראה את זה ונתן לי קיק סבבה...
    ניכנסתי אחרי זה ואז אמרתי לו הוא מקלל אותי ואתה נותן לי קיק?
    אז מישו אמר לי מה הוא קילל אותך? ואז רשמתי לו "כן אחי הוא אמר לי בן זונה ואז רבתי איתו והאדמין נתן לי קיק" ישר אחרי שאמרתי תמשפט הזה האדמינים אפילו לא היסתקלו על מה שאמרתי ישר ניקו תצ'אט והם אומרים לי"שוב פעם אתה מקלל? אני וזה שדיבר איתי אמרנו להם שלא קיילתי שר אמרתי מה שאמרו לי.
    פיתאום דפקו לי באן.... אני לא יודע עם זה צודק או לא אבל אני מצטער בבקשה תחזירו אותי ל dm הכינוי שלי הוא Bruno_Salvador.....

עכשיו בrp אני שיחקתי ביום שישי בערבע ואז יצאתי מהר עם חברים ושכחתי את זה פתוח ואז שמו לי קיק ואז ניכנסתי אחרי זה ודיברתי עם איזה אדמין שנתן לי תקיק ואמרתי לו מה קרה וביקשתי סליחה וזה לא יקרה שוב כיביתי תמשחק והלכתי לישון ושקמתי יש לי באן!!!
    אני מבקש שוב סליחה זה לא יקרה...

אני מקווה שמישו רציני קורה את זה ויעזור לי ואנ שוב מצטער ותודה רבה עם מראש עם תעזרו לי למה אני מכור לויגימססססס!!

איך החתימה אה? הזכויות שמורות לאח שלי שובל !!!
    כאוס שולטים תגיבו לנוו!!!!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    יש לזה סיבבהה אחי.. ובאן ב RP זה באן למשתמש.. תחליף איפי ותחליף משתמש וזהו.
    Nir

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    מזאת אומרת להחליף משתמש מה יעני לעשות משתמש להתחיל מחדש?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.06.2007
    בקשר לDM הוא אמר לי מה אמרו לו ואז הביאו לו באן הוא לא קילל או משהו..והבנאדם שקילל אותו זה איזה אחד שהביאו לו היום 3 פעמים באנים והוא פשוט חזר שניה אחרי זה בכינוי אחר..זה איזה אחד שכבר חטף הרבה באנים הוא תמיד נכנס ומקלל מרוקאים וגם משתמש בצ'יטים..היה לו בזוקה הוא מילה מגן ועוד מלא דברים מביאים לו באן והוא חוזר אחרי שניה עם כינוי אחר..
    קוראים לו נבו! אבל הוא נכנס בשמות אחרים עם חברים שלו ומזהים אותו כי חברים שלו קוראים לו נבו תמיד גם שיש לו שם אחר!...ואני מזהה אותו כשאני מדבר איתו אז הוא אומר לי אבסולוט המרוקאי אז אני יודע שזה הוא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    הבאן בשרת ה-DM ירד
    בקשר לשרת ה-RP, שאל בפורום שלהם
    Hyper
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    בקשר לבאן של הRP..

לא קיבלת באן, יכול ליהות שזה באג, אם באמת דיברת עם אדמין וקיבלת קיק לפני זה לא תקבל באן..
    יש לפעמים באג שזה כותב שאתה בבאן, תחליף איפי, תמחק ותוסיף את המשחק ותינכס..

אם זה לא יעבוד תעשה שיחזור מערכת ליום קודם וזה בטוח יעבוד..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    תודה רבה טל שעזרתה לי
    שתף ב-Google+

הרשמה