תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    24.12.2006
    בערך חודש מאי בן דוד שלי טס לניו יורק למשך חודש וחצי, נתתי לו כסף שיקנה ווי ו-2 משחקים
    הוא חזר עם וואריו וזלדה והוא לא הצליח למצוא שמה ווי..אז בנתיים ביקשתי מחבר שלי שטס לחודשיים ומחברה של אמא שלי גם וגם שניהם לא מצאו /:
    יש כל מיני אתרים שיש להם ווי במלאי כמו hamgo או games asia והם שולחים לארץ
    אבל אמא שלי לא מסכימה להזמין כי היא חושבת שאלה מסוג אתרים שמרמים
    יש את החנויות בארץ שכתוב באתרים שלהן שהן מוכרות ווי אמריקאי התקשרתי לכל חנות שקיימת ואין להם במלאי..אז אבא שלי פנה לחבר שלו שמזמין הרבה באיביי וחיפשנו שמה ווי אבל הבעיה שכולם שולחים לארצות הברית וככה משם הדרך לא ידועה
    התחלתי לחפש ווי ביד2 ולא מצאתי.. הכל אירופאי או אמריקאי עם צ'יפים (אני לא רוצה לקנות ווי שבא עם צ'יפ)

זה פשוט המזל שלי
    כבר 4 חודשים ואם נוסיף את זה את החודש פברואר שדודה שלי היתה בארה''ב אז זה כבר כמעט 9 חודשים (התאריך בחתימה היה אמור להיות התאריך שהייתי צריך לקבל ווי)
    אני מחכה לזה וזה נהיה ממש אבל ממש בוער לי לשחק בזלדה
    ואני רוצה כבר לקנות עוד משחקים כמו מטרויד 3,מאריו גלאקסי,רזידנט איוול UC ועוד..

אני חייב את העזרה שלכם
    איפה אפשר עוד לחפש ווי אמריקאי?
    לא אכפת לי אם זה משומש (רק בלי צ'יפ..)
    פשוט אני רוצה לשחק כבר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    בוא נתחיל בזה... (אולי כבר ראית את זה)
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1029515

מעבר לזה תצטרך פשוט לחכות, אולי מישהו/י יראה את ההודעה שלך
    ובדיוק ירצו למכור, הייתי ממליץ לך לשנות את הכותרת של הנושא ולהוסיף
    "מעוניין לקנות ווי", בהצלחה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    www.nintendoworldstore.com

לא צריך להיות גאון. צריך להגיע בבוקר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    הסכנה במצב שלך היא שאתה כבר בטח פיתחת ציפיות בשמיים בנוגע לWII וזה בסיכון גבוה יגרום לך להתאכזב כשכבר תקנה אחד.
    בסה"כ נינטנדו עושה את זה בכוונה בשביל להחזיק את ההייפ סביב הקונסולה ואת המחיר בשמיים. אין להם שום בעיה לייצר מספיק מכשירים... אני עוד לפני יותר מחצי שנה נכנסתי לחנות באוסטרליה ושאלתי אם יש WII במלאי והם שמחו להוציא לי אחד מהמחסן מאחור.
    אתה תמיד יכול לקנות מכשיר אירופאי אז יקח לך קצת יותר זמן אז שיוצאים חלק מהמשחקים. לא ענין של חיים ומוות ואין בעיה של זמינות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    בטוח אפשר למצוא באיביי כאלה ששולחים גם לארץ. הנה, הרצתי חיפוש לפי משלוח, ואכן הוא מצא כמה.
    ---------
    דניאל מאיר
    שתף ב-Google+

הרשמה