תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    שלום, וברוכים הבאים לסקירה השבועית.

התוכנית התחילה אם קרב יחידים בין מאט הארדי לדוס. בקרב ניצח מאט עם מעט עזרה משותפו אמ וי פי מחוץ לזירה

לאחר מכן צ'אק פולמבו הגיע לזירה אם הארלי שלו ולצידו מישל מק'קול. הם התמודדו נגד קני דייקסטרה וויקטוריה לא בקרב זוגות. הדיוות היו מחוץ לזירה והקרב התחיל. שויקטוריה ניסתה להסיח את דעתו של צ'אק ולרכב לו על האופנוע מישל הכניסה לה בעיטה לראש וכך גרמה לצ'אק להתרכז בקרב ולכסח את דייקסטרה אם הפול טורטל.

בקרב זוגות שנערך בערב התמודדו באטיסטה וקיין נגד קאלי ופינלי בקרב ניצחו קיין ובאטיסטה בדיוק כמו שהם עשו באירוע המרכזי של שבת בערב לפני חודש.

עכשיו למשהו קצת יוצא דופן חחח בקרב שנערך בין נובל להורנסווגל על אליפות העולם במשקל קל. נובל תיכנן לקלוע את הורן בתוך קופסא. תוכניתו לא יצאה לפועל ומי שנקלע בסוף היה הוא. לרעתו כול מי שעבר בסביבה לא חילץ אותו במחשבה שמדובר בקופסא מדברת חחחח עד שהוא הצליח לצאת ולהגיע לזירה הורן החכם ניצח בספירת חוץ

המיין איבנט שלנו היה קרב אני פורש בין ריי לצ'אבו בסוף הקרב ריי מיקם את צ'אבו במהופך באחת הפינות והחל לפוצץ לו את הברך עם כיסא ברזל בדיוק כמו שצ'אבו עשה לו באוקטובר. בסוף ריי גרם לו לצרוח אני פורש! לרוע מזלו של ריי הקרב לא נגמר בדיוק... קאלי הגיע לזירה ומחץ את הגולגולת של ריי כמו ענב. באטיסטה הגיע כדי לעזור לחברו אבל הנזק כבר נעשה..ריי היה שכוב על הריצפה גמור ומדמם בצורה נוראית מהפה

אפילו הספיר שבאטיסטה דפק לקאלי לא הצליח למחוק את מה שהקהל ראה.. אז טדי לונג שינה את הקרב כמו תמיד לקרב משולש באנפורגיבן.
    קאלי נגד באטיסטה נגד מיסטריו..

מה יהיה אז יש סיכוי לאלוף חדש או שמה קאלי ימחוץ שני גולגולות במכה אחת? נחכה ונראה.

עד כאן הסקירה השבועית נשמח לתגובות מעניינות
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.06.2007
    עיר
    רמת גן
    תודה על הסקירה. סמקדאון לא רע. מסכן ריי אני חייב לראות את הקרב וגם את הקרב של נובל נגד הורן חחחחחחח

קרדיט למיקי על החתימה המדהימה הזאת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    נכתב במקור על ידי undertaker
    תודה על הסקירה. ראו לא רע. מסכן ריי אני חייב לראות את הקרב וגם את הקרב של נובל נגד הורן חחחחחחח
    סמאקדאון אחי חחח

תעלה לנו את התוכנית במולטימדיה כמו תמיד
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    עיר
    רמת גן
    אחלה סקירה.
    סמאקדאון די טוב.
    The Game, Triple H !

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.06.2007
    עיר
    רמת גן
    נכתב במקור על ידי king goldberg
    סמאקדאון אחי חחח

תעלה לנו את התוכנית במולטימדיה כמו תמיד

כן התבלבלתי
    אני בקרוב יעלה את התוכנית

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    אכן סמאקדאון טוב, אף על פי שבטיסטה הוא הפייבוריט שלי, אני כמעט בטוח שהכניסו אותו כדי לתת יותר סיכויים לריי, כי עכשיו זה יותר הנדיקאפ מאשר כולם על כולם, עוד פעם גם לבטיסטה יש סיכוי אם קאלי יהייה בחוץ, אבל גם ריי. בקיצור בערך מה שהיה בגרייט אמריקן באש השנה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אני לא מאמין. אני יודע שהיאבקות זה מבויים והכל אבל ראיתי את התמונה אחרי שקאלי כביכול תקף את ריי. זה היה מחזה נוראי. הפנים של ריי היו נפוחות כאילו הוא נעקץ ע"י דבור או משהו.
    אני ממש מרחם עליו אפילו שזה סטוריליין \:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.06.2007
    עיר
    רמת גן
    נכתב במקור על ידי Terminator
    אני לא מאמין. אני יודע שהיאבקות זה מבויים והכל אבל ראיתי את התמונה אחרי שקאלי כביכול תקף את ריי. זה היה מחזה נוראי. הפנים של ריי היו נפוחות כאילו הוא נעקץ ע"י דבור או משהו.
    אני ממש מרחם עליו אפילו שזה סטוריליין \:

ראיתי את הקרב הזה, זה היה פשוט נורא נחרדתי לראות את זה. ושקאלי הרים אותו תוך כדי המחיצה הוא התחיל להקיא דם, זה היה נורא!

לסיכום: הקטע הזה לא לבעלי לב חלש!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    זאות לא הפעם הראשונה שדברים כאלו קורים..

זה בשביל כול אלה שאומרים התאבקות זה הצגה זה כלום.

בהיאבקות יש סיכונים ,והסיכונים אמיתיים .
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    1. סקירה טובה, נישמע סמאק יחסית טוב.
    2. נדמה לי שהתבלבלת כי ג'ימי נלכם נגד הורסוונגל על האליפות ולא על המועמדות מספר אחד לכתר... אם הוא לא היה מתעסק בשטויות הוא כבר היה צריך לזכות (גם בסטרוליין אמור להיות הגיון)
    3. מישהו רוצה להביא את הקטע של ריי וקאלי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    1. תודה

2.כנראה. באתר הרישמי היה כתוב משהו על הטוען מספר אחד לכתר..כנראה שהתכוונו לנובל ואני התבלבלתי.

3.יש אותו במולטימדיה.
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.06.2007
    עיר
    רמת גן
    נכתב במקור על ידי mmm
    1. סקירה טובה, נישמע סמאק יחסית טוב.
    2. נדמה לי שהתבלבלת כי ג'ימי נלכם נגד הורסוונגל על האליפות ולא על המועמדות מספר אחד לכתר... אם הוא לא היה מתעסק בשטויות הוא כבר היה צריך לזכות (גם בסטרוליין אמור להיות הגיון)
    3. מישהו רוצה להביא את הקטע של ריי וקאלי?

העלתי את התוכנית לפינת המולטימדיה. זה נמצא בחלק האחרון

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    באמת נוראי, אני עוד לא הבנתי איך הוא התחיל להוציא דם מהפה, חשבתי שקאלי עוד ימחץ לו את הגולגולת, אלוהים אדירים זה היה פשוט, רחמים ועוד זה היה אחרי הקרב של I QUIT.
    בכל אופן טוב ששמו את בטיסטה, כי אם זה מה שקאלי יכול לעשות לריי כשהוא לא בקרב, אז אני לא רוצה לדעת מה יקרה אם הם יהייו אחד על אחד, בקיצור טוב ששמו את בטיסטה וגם אם בטיסטה לא יזכה, אני שמח שהוא שם לעזור לריי, נקווה שהוא יגיע לאנפורגיבן בשלום
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.08.2007
    עיר
    ירושלים
    האני נכנע היה די טוב.
    ראיתי את זה מלא.
    וואי מסכן ריי.קאלי תפס לו ת'ראש כמו מטורף!וואי זה נראה כול כך אמיתי!אני כבר מתגעגע לכאפה של קאלי,או הצ'וקסלאם הפינישר הזה מזעזע!וגם הזוגות היה נחמד XD
    קרדיט ענק לדימה על החתימה .
    ד''ש לדימה ארז והיאבקות.
    RKO RULEZ
    שתף ב-Google+

הרשמה