תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    שלום לכם =)

(לחצו על התמונות לצפיה נוארמאלית)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    התמונה הראשונה מזכירה לי יותר מידי את כל השטויות שהם עשו בתוכנית 'מרחק נגיעה', אז אני אתעלם ממנה, אם לא אכפת לך. P:

התמונה השניה נראית כמו דיסק של להקלת ראפ כלשהי, מאוד מגניב. ( :
    התמונה עם הסוס פשוט מצויינת, תפסת את הרגע המושלם, וזה אחרי הכל כל העיקרון בתמונות סטילס, אני מניח.

אני כבר צופה שאנשים יגידו לך שזה לא טוב כי הם לא מוצאים מסר מתחת, אבל אני נורא אהבתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    נכתב במקור על ידי orr
    התמונה הראשונה מזכירה לי יותר מידי את כל השטויות שהם עשו בתוכנית 'מרחק נגיעה', אז אני אתעלם ממנה, אם לא אכפת לך. P:

התמונה השניה נראית כמו דיסק של להקלת ראפ כלשהי, מאוד מגניב. ( :
    התמונה עם הסוס פשוט מצויינת, תפסת את הרגע המושלם, וזה אחרי הכל כל העיקרון בתמונות סטילס, אני מניח.

אני כבר צופה שאנשים יגידו לך שזה לא טוב כי הם לא מוצאים מסר מתחת, אבל אני נורא אהבתי.

אני לא רואה את התוכניות זבל האלה אז אין לי מושג על מה התוכנית הזאתי. אז התמונה לא קשורה לשום תוכנית אלה ממני.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    אני כבר אמרתי לך מה אני חושב על כמעט כל התמונות בפורום אחר
    אבל אני ירשום גם פה
    בתמונה הראשונה: תנוחת היד של השמאלית קצת מוזרה לא יודע והיד של הימני חתוכה

בתמונה השניה: אחלה תאורה ומיקום אבל יש חוסר חדות מטורף הימני מאוד מטושטש האחורי גם וזה דיי גורע

בשלישית: כבר אמרתי לך תמונה ממש יפה אבל יש שמה חוסר הרגשה של תנועה זה ניראה יותר כמו פסל משהו דומם, אבל הצבעים נהדרים וגם החדות

ברביעית: הצמצם הנמוך ממש מוסיף שפרצוף ברור והשיער למטה שנמצא קצת מאחור מטושטש
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    גשר
    אני לא מיבנה הרבה בצילום, אי לכך ובהתאם לזאת אני לא אגיב תגובה ארוכה מדי.
    אהבתי מאוד את התמונה עם הסוס, היא, מבין כל התמונות, מעבירה לי את התחושה הכי כנה.

הייתי גם מאוד אוהבת את התמונה האחרונה, אבל יש לי תחושה שהיא נערכה קצת [בעיקר בגלל הברק בעיניים], וזה מאוד מנתק אותי ממנה. אני מאלה שאוהבים לראות את הנקבוביות עור בצילום, אני לא חובבת עריכה כל כך.

ברוך בואך לפורום.
    את עצבת ראשי המקריח,
    את ייגון ציפורניי הגדולות.
    את, שמעיני בנפץ הטיח,
    בחרוק הריצפה בלילות.

[החולד/ נתן אלתרמן]
    שתף ב-Google+

הרשמה