תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    זה פיקסל ארט שהכנתי.
    עדיין קשה לי לעשות פיקסלארטים גדולים ולכן זה בנתיים קטן.
    אני אתמן ולאט לאט אגיל את הפיקסלארטים שלי ומקווה שאשתפר.

איך?

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    ממש מאגניב!!

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    נכתב במקור על ידי Ravid
    ממש מאגניב!!
    תודה, אין הערות?

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    לא ממש

אני לא מומחה בפיקסל ארטים, בכל מקרה, יצא ממש יפה

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    פששששששששששש
    וולין! יש לך מתחרה....

MMM, יצא לך מצויין, באמת.

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    נכתב במקור על ידי Potato
    פששששששששששש
    וולין! יש לך מתחרה....

MMM, יצא לך מצויין, באמת.
    תודה.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני רואה פה שדילגת על כמה שלבים ועשית קיצורי דרך כמו שימוש בגראדינט וקצת Drop Shadow. אני צודק?

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    נכתב במקור על ידי CarlJohnson
    אני רואה פה שדילגת על כמה שלבים ועשית קיצורי דרך כמו שימוש בגראדינט וקצת Drop Shadow. אני צודק?
    אני לא בדיוק יודע מה אתה אומר.

הספינת שודדים, הגלים, השמש והעננים כולן עשויות פיקסל פיקסל...
    הים עשוי בעזרת כלי של קו, והרקע עם מילוי, זה תוצאה זהה אבל יותר מהר.

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    מגניב שחבל על הזמן. כל הכבוד.. לא ייאמן מה שאפשר לעשות בפיקסל הארט

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    כמו שכולם כבר אמרו - פשוט מדהים.
    זה באמת מעולה. כמה נקודות שכדאי שתשים לב אליהם לפעם הבאה:
    רצוי לא לעשות שימוש בגראדיינטס ומילויי צבעים למיניהם, זה מזרז תהליכים ומאבד מהאפקט.
    שים לב לכל אחד מהאובייקטים שמופיעים בתמונה וזכור שכל אחד מהם מקבל את הצבע שלו מאור השמש. זה אומר שאם כיוון השמש פה הוא מלמעלה בצד ימין הצל של כל אובייקט אמור לצאת למטה ובצד שמאל שלו. חשוב מאוד לשים לב מאיזה כיוון מגיע מקור האור ולהצליל בהתאם. זה גם מדוע לא עושים שימוש במילויי צבע למיניהם.
    לחלר האומנותי:
    העיצוב של הספינה ממש חמוד, אהבתי מאוד איך שהיא בנוייה. מה שמפריע לי פה זה הגודל של דגל השודדים - הוא פשוט ענק, והחוסר במפרשים, חבלים, תרנים וכדומה בספינה.
    נקודה חשובה מאוד - תן לפיקסל ארט שלך תחומים. אני התחלתי ממש כמוך (רק שלא עשיתי שימוש במילויים שונים), ולא תחמתי את האובייקטים שיצרתי. זה נותן תחושה אחרת, אבל האמן לי שהעבודה שלך הייתה נראית הרבה יותר טובה עם קווים תוחמים.
    רק עכשיו שמתי לב שמופיעים גם עננים בתמונה. חשוב מאוד שכל פריט שאתה יוצר יהיה בולט וברור על הרקע עליו הוא נמצא. זה אומר שאם תשקיע בעננים שיהיו בצבע כמעט זהה לרקע השמיים הם פשוט לא ייראו לצופים.
    פחות או יותר למה התכונתי:
    [IMG]file:///E:/DOCUME%7E1/ir/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-3.jpg[/IMG]

שים לב להצללות, זה חלק קריטי.
    מצטער אם פגעתי בך באיזושהי דרך בגלל ששיניתי את העבודה שלך, פשוט הייתי חייב להראות לך איך (בערך) אני חושב שזה יכל להראות טוב יותר. אני, כמובן, לא אשף בתחום הפיקסל ארט ומקווה להשתפר ולהתקדם, וכל מה שכתבתי למעלה זו רק דעתי.
    אני שמח מאוד שנפתחת לפיקסל ארט, זהו תחום מאוד מעניין ומיוחד בעיניי.

בהצלחה לך!

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    1. אם הבנתי נכון אז אהבת את זה, תודה.
    2. אני לא נעלב ולא ניפגע כי אני רוצה להתקדם. אם הבנתי נכון אתה בעיקר אומר לי לשים קו שחור כחותמת וגם לעשות משחקי אור וצל.
    שלך באמת יצא יותר טוב, אם הבנתי נכון מה שעשיתה זה שמת קו תחומים ושינת את הדגל והטורן. הדגל באמת היה לי קצת בעייתי ואשמח אם תשים פה תמונה מוגדלת שאני יראה איך הוא בנוי. לגבי המפרסים וכדומה... לא ידעתי מאיפה לאיפה לשים אותם ואיך... זו רק ההתחלה שלי ואני מקוה שבעתיד אני ישתפר ותמשיכו לאהוב את העבודות שלי ועם זאת תגידו מה לשפר.
    3. בדבר אחד אני לא מסכים איתך. אתה כן אשף.

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    1. הבנת נכון, מאוד אהבתי את זה.
    2. אני שמח שאתה לא נפגע, ומאוד חשוב לרצות - כך תוכל להתקדם. כן, זה בערך מה שאני אומר.
    גם אני אשמח לשים פה תמונה בהגדלה:
    זו התמונה (עשיתי עוד משהו קטן עם הדגל, לא בטוח שתשים לב):

וזה בהגדלה:

3. וואו, לזה לא ציפיתי. P=
    תודה רבה, מחמאוד כאלה לא מקבלים כל יום. תודה, תודה ושוב תודה.
    למרות שאני עדיין לא אשף. :|

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    נכתב במקור על ידי Woolin
    1. הבנת נכון, מאוד אהבתי את זה.
    2. אני שמח שאתה לא נפגע, ומאוד חשוב לרצות - כך תוכל להתקדם. כן, זה בערך מה שאני אומר.
    גם אני אשמח לשים פה תמונה בהגדלה:
    זו התמונה (עשיתי עוד משהו קטן עם הדגל, לא בטוח שתשים לב):

וזה בהגדלה:

3. וואו, לזה לא ציפיתי. P=
    תודה רבה, מחמאוד כאלה לא מקבלים כל יום. תודה, תודה ושוב תודה.
    למרות שאני עדיין לא אשף. :|
    1. שמח שאהבת.
    2.שמתי לב ששינת גם קצת את סידור הצבעים מאוד יפה.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני חושב שכדאי שתשים יותר עננים ותגדיל את הנוכחיים. ואולי קצת זרמים במים יהיו אחלה.. כי הם נראים לא זזים אבל יש גלים :\

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    נכתב במקור על ידי CarlJohnson
    אני חושב שכדאי שתשים יותר עננים ותגדיל את הנוכחיים. ואולי קצת זרמים במים יהיו אחלה.. כי הם נראים לא זזים אבל יש גלים :\
    אני מניח שאתה מדבר עליי, אז פעם הבא במקרה והיו יותר עננים אני יעשה, אני לא בדיוק יודע איך ליצר תחושה של זרמים... אני יעבוד על זה.

מה דעתך על העבודה בכללי?

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    העבודה בכללי בסדר גמור!

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    Sk8zi תודה אבל את דעתך שמעתי... אני דיברתי לCJ.

WOOLIN, העבודות הבאות שאני יפרסם כבר מוכנות (2) ולא נלכח בהן מראש משחקי אור וצל. העבודות הבאות יהיו יותר טובות אני מקווה (זה גם אימונים)...

ובכול זאת, למען ההבנה. הכנתי משהו ותגיד דעתך, זה אימון במשחקי אור וצל:

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    מצויין! זה בדיוק מה שאני מחפש!
    כל הכבוד, זה מרשים ביותר להתחלה. אני מקווה שזה לא עשוי באיזשהו אפקט מילוי אחרת זה לא שווה את זה. חשוב מאוד שתחשוב על אובייקטים מחיי היום יום. הכדור הזה, כרגע, נראה כמו גוש פלסטלינה. אם, למשל, תרצה להפוך אותו למתכתי או פלסטיקי רצוי מאוד לשים נקודות אור מרכזית וחזקה בכיוון השמש, זה יתן תחושה של מתכתיות. הסתכלת פעם על מכונית נוסעת ביום חם? אני בטוח ששמת לב שבנקודות מסויימות הפלדה פשוט מסנוורת אותך. אותו הדבר צריך להיות בפיקסל ארט. אגב, הציור כאן לא כל כך הגיוני כי זה נראה כאילו השמש היא יותר רחוקה מהכדור, ואז רוב החלק הקרוב אלינו צריך להיות מוצלל. בכל אופן, הבנת את הרעיון אני מקווה.

לזה התכוונתי:

חשוב גם לזכור שיש אובייקטים מסויימים שמכסים אובייקטים אחרים, וצריך להוסיף צל (אותו צבע אבל בגוון כהה יותר) בכיוון הנגדי לכיוון האור ושיהיה גדול יותר ככל שהזווית של השמש עם האובייקט והמשטח גדולה יותר. זה קשור לאופטיקה, ואופטיקה מאוד חשוב לדעת בשביל להצליח בפיקסל ארט. אני לא למדתי אופטיקה, זה בעיקר אינטואיציה והגיון אצלי.
    שוב, בהצלחה לך!

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    נכתב במקור על ידי Woolin
    מצויין! זה בדיוק מה שאני מחפש!
    כל הכבוד, זה מרשים ביותר להתחלה. אני מקווה שזה לא עשוי באיזשהו אפקט מילוי אחרת זה לא שווה את זה. חשוב מאוד שתחשוב על אובייקטים מחיי היום יום. הכדור הזה, כרגע, נראה כמו גוש פלסטלינה. אם, למשל, תרצה להפוך אותו למתכתי או פלסטיקי רצוי מאוד לשים נקודות אור מרכזית וחזקה בכיוון השמש, זה יתן תחושה של מתכתיות. הסתכלת פעם על מכונית נוסעת ביום חם? אני בטוח ששמת לב שבנקודות מסויימות הפלדה פשוט מסנוורת אותך. אותו הדבר צריך להיות בפיקסל ארט. אגב, הציור כאן לא כל כך הגיוני כי זה נראה כאילו השמש היא יותר רחוקה מהכדור, ואז רוב החלק הקרוב אלינו צריך להיות מוצלל. בכל אופן, הבנת את הרעיון אני מקווה.

לזה התכוונתי:

חשוב גם לזכור שיש אובייקטים מסויימים שמכסים אובייקטים אחרים, וצריך להוסיף צל (אותו צבע אבל בגוון כהה יותר) בכיוון הנגדי לכיוון האור ושיהיה גדול יותר ככל שהזווית של השמש עם האובייקט והמשטח גדולה יותר. זה קשור לאופטיקה, ואופטיקה מאוד חשוב לדעת בשביל להצליח בפיקסל ארט. אני לא למדתי אופטיקה, זה בעיקר אינטואיציה והגיון אצלי.
    שוב, בהצלחה לך!
    ללא בדיוק הבנתי את הבעיה עם המרחק של השמש וזה...
    מה שאתה עשית באמת יפה אבל לא ניסתי להפוך את זה לחומר או משהו אלה לעשות אימון קל באור וצל. אין פה שום מילוי... כול פעם סיימתי שורה (בערך כי זה כדור), שיניתי טיפה את הגוון... פעם הבאה שאני יעשה עבודה אני יכניס את זה מראש.

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    זה בדיוק הרעיון עם אור וצל, לדעת להשתמש בהם לטובתך. כמו שאמרתי, אם תרצה משהו מבריק שאור יבהק עליו, כגון מתכת, צריך לדעת איך עושים את זה. אם תרצה משהו 'פלסטליני', אל תוסיף נקודת אור מרוכזת. שוב, הכל תלוי במה הצורך שלך. לא באמת הפכתי את זה לחומר, פשוט נתתי לכדור תחושה אחרת. לא אמרתי שמה שעשית רע, פשוט נתתי כאן דוגמא למה עוד אפשר לעשות, זה הכל.

הרשמה