תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    עיר
    מושב ליד רחובות
    את combat mission anthology (לא להפנות אותי לפריק, מופיע באתר אך כנראה שבחנות היו מספר מועט של עותקים ואין כוונה להביא יותר).

את fallout:brotherhood of steel.

בקיצור, הבנתם שאני חסיד של משחקי אסטרטגיה טקטיים ברמת צוות (את סדרת xcom האלמותית, הכוונה לשלושת הראשונים בלבד, כבר יש לי, כמו גם ja2).

בתודה מראש

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    עיר
    מושב ליד רחובות
    כלום? לאף אחד אין או שכולכם מחבקים חזק חזק את העותקים שבידיכם ולא מוכנים לשחרר?
    אל תהיו אגואיסטיים, תנו גם לאחרים להנות...

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אין לי, בהצלחה בהחלפה

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    למה אתה מתכוון ja2?
    Jedi Knight Outcast?
    או שזה משהו אחר?
    פשוט אני משחק במשחק שיש לו שם דומה...טוב לא משנה...
    Do, or do not. There is no try

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    עיר
    מושב ליד רחובות
    outcast משחק יפה בלי קשר.
    התכוונתי ל-jagged alliance 2

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    לא מזמן קניתי ב ebay את המשחקים fallout colection שכוללים את fallout tactics ולפי מה שאני רואה עכשיו שילמתי כנראה יותר מדי אבל לא נורא. חוץ מזה קניתי גם את desciples 2 . לא התקנתי fallout עדיין כי אני חורש את desciples כרגע אולי בסוף שבוע הזה יהיה לי זמן להתעסק עם fallout.

חוץ מזה אני לא ממליץ לך לקנות את UFO:extraterestrials הוא אומנם די זהה ל xcom ufo defense אבל לפי דעתי הוא קצת יותר מדי זהה. תחכה שהמחיר ירד. המשחק מהנה אבל אני לא חושב שהוא שווה מחיר מלא (עלה לי 40$ בארה"ב) .

JA2 משחק חזק. יש גם כל מני מודים נחמדים שם . אני בזמן האחרון לוקח את IRA, dimitri, maddog (אפשר לדבר עם father walker גם בלי לכבוש את drassen ) ואת הmerc האישי ומאמן אותם בsan mona איזה 100-200 יום ואז הולך לשחרר את shank וdynamo ומאמן גם אותם .ככה אני לא צריך לבזבז כסף עם mercs של AIM והם גם הופכים לתותחים עם הזמן שאני מבזבז באימונים.

אגב בQ1 2008 אמורים לצאת JA3 וDesciples 3 ואני מחכה לשניהם.

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    עיר
    מושב ליד רחובות
    לא אמרתי שאני מתכוון לקנות את EXTA. לא נגעתי כלל בכל משחקי ה-ufo:after... (השלם את החסר), או בשאר החיקויים.
    מבחינתי המשחק המושלם יהיה enemy unknown המקורי עם גראפיקה של fallout, בינה מלאכותית טובה יותר, ואיזון טוב יותר בחלקים המאוחרים יותר של המשחק (מבחינת נשקים לפחות).

אני בשלבים מתקדמים בכיבוש dressen, אתה חייב לפחות לכבוש את הסקטור של המכרה ע"מ שתוכל לדבר עם האב. האמת אני טיפה תקוע כרגע, לא מצאתי עדיין quest נוסף, וע"כ החלטתי לשחרר את שדה התעופה.

דרך אגב לגבי EBAY, כמה שילמת על המשלוח לארץ?

הרשמה