תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    את רשמי מהדמו החדש, תוכלו לקרוא בבלוג שלי: zaoos2.blogli.co.il
    אשמח אם תגיבו בבלוג
    ולמי שאין לו כח להכנס לבלוג (עצלן) הנה הרשמי דמו:

כמו כל שנה, EA SPORTS מוציאה משחק כדורגל חדש מסדרת FIFA הוותיקה. וכמובן שכמו כל שנה, יוצא דמו כמה חודשים לפני יצאית המשחק לחנויות. יצא לי להתנסות בדמו החדש דנדש, אך האם המשחק באמת עונה על הציפיות להשתפר ולגבור על המתחה המוביל בשוק משחקי הכדורגל, סדרת PES המצליחה? עבדכם הנאמן ניסה את הדמו של FIFA 08 ואתם מוזמנים לצפות ברשמים שלי ממנו!
    המשחק, כפי הנראה לפי הדמו, אינו מציג שינויים גדולים במשחק מלבד גרפיקה, עידכון הליגות כמובן, ועוד כמה דברים שוליים.
    אז מה חדש?
    * הגרפיקה השתפרה והיא כעת מציאותית ומוצלחת מתמיד, אך אינה מציגה שינוי גדול מאוד מהגרפיקה של המשחק הקודם בסידרה, אך היא עדיין מספקת הייטב את הסחורה
    * תוקנו חלק מהבאגים המעצבנים מהמשחק הקודם
    * אפשרות חדשה אשר עשוייה לגוון מעט את המשחק היא אפשרות שליטה מלאה בשוער-לא רק לצאת מהשער ולשחק כמו שחקן רגיל, ולא רק קפיצות בפנדים אלה אפשרות לזנק על כדורים בהחלטה שלכם, לכיוון המועדף עליכם, וכך לא להתלונן על השוער הממוחשב שלא חסם את הבעיטה. האפשרות עשויה להוסיף עניין רב למשחק
    *הליגות עודכנו כמובן
    מה נשאר?
    *המשחקיות כמעט ולא השתנתה, חוץ מכמה אופציות חדשות, להלן השליטה בשוער.
    *הממשק גם לא השתנה כמעט כלל
    סיכום
    כרגע נראה, שהמשחק לא השתנה הרבה, לכן, אם בבעלותכם עותק של המשחק הקודם בסידרה, FIFA 07, כדי לכם לשקול פעמיים את הקנייה של המשחק החדש, אלה עם אתם חובבים הדוקים של המשחק. למרות זאת, מומלץ לכם לנסות את הדמו, שלמרות שהוא מציע רק מספר מצומצם של קבוצות, ולא משחק מלא אלה רק עד מחצית\דקה 45 אינוסופית שכן הדמו יכול לספק לכם כמה שעות משחק מהנות.

הצטרף בתאריך
    10.02.2007

הצטרף בתאריך
    06.05.2007
    עיר
    חיפה
    פיפיא מלחמה !! ! ! !
    יונתן ליפט.

מדריך לעבוד על טיפשים

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    פיפא זה משחק גאוני!