תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 24
    הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    רציתי להקדיש דיון כזה של משחקי כדורגל שבהם מנהלים קבוצה, אני יודע שזה לא לגמרי קשור ל-PES, אבל עדיין אני חושב שצריך להקדיש לעניין נושא.
    למי שלא מבין הכוונה למשחקים בהם עליך לדאוג כלכלית לקבוצה, וכמובן לעזור לה להצליח בטורנירים ובליגה שהיא נמצאת, וכל זה כשיש דברים נוספים בדרך כמו רכישות ופציעות, וכמובן שיהיה עליכם לשנות טקטיקות במקרים של פשיטת רגל או התקרבות לירידת ליגה.
    אני לא הכי אוהב משחקים בסגנון זה בגלל שהכיף האמיתי הוא לשחק, ואולי לפעמים במצב קריירה לעשות איזה טקטיקה קטנה, או פה או שם לקנות שחקנים...

המשחק שאני מכיר הוא- FIFA Manger, שהוא משחק פשוט לא נוח- במקום התכנונים והקניות הפשוטים והטובים במשחקים הרגילים, צריכים להתחיל לבנות את הקבוצה ויש כסף, ספונסרים, לקנות שחקנים, למכור שחקנים... המשחק פשוט משגע, ומי רוצה להיות מנהל? הכי כיף לשחק.
    כל משחק ומשחק יש תכנונים מייגעים, וקורים דברים בכוונה שתהיה לך יותר עבודה, כמו יותר פציעות ופיטורים מהממוצע, ותאמינו לי הרבה יותר מהממוצע.
    אני אוהב את התכנונים הפשוטים של הטכניקות, במשחק ה-Manager צריכים לבנות טקטיקה ארוכה ומסובכת לכל רגע במשחק, מדברים יותר חשובים כמו מיקומים עד דברים טיפשיים כמו צורת המשחק של המגנים בנקודה מסוימת בזמן בעיטה חופשית... פשוט משגע...

הנה מידע על משחק חינמי של ניהול כדורגל, קרדיט ל...
    כותב לא ידוע אז נתן ל-Sk8zi שפרסם
    הינה קצת מידע על המשחק "האטריק"
    האטריק הוא משחק שבו השחקנים מנהלים קבוצת כדורגל משלהם. על השחקן לטפל בכל ההיבטים של ניהול הקבוצה, מהאימון השבועי ועד כמות המושבים ביציע הכבוד של אצטדיון הקבוצה. הקבוצה משחקת משחק ליגה וירטואלי מידי סופשבוע, ומשחק גביע או ידידות באמצע השבוע כאשר כל עונה נמשכת ארבעה חודשים. לכל קבוצה יש שחקנים אותם ניתן לאמן. ניתן גם לסחור בשחקנים ולנסות להעשיר את הקופה. לפני כל משחק השחקן מחליט על ההרכב ושיטת המשחק הרצויה. המנהל יכול לראות טקסט המתאר את המשחק ב"שידור חי", אך לא יכול להשפיע על קבוצתו. לכל קבוצה קיים סגל אנשי מקצוע הדורש ארגון ותיאום. כמו כן, קיים גם איצטדיון הדורש טיפול ותחזוקה.

אז כולכם מוזמנים לספר על משחקי שאתם מכירים, או לשאול שאלות עליהם, או כמובן דעות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    בעבר היה פורום בישביל זה, אבל ביגלל שאין אני יתן לך לעשות זאת כאן בשמחה
    כמובן מדובר שנושא OT
    כותרת*** הישקעתה בדיון אני מוותר לך אבל לפעם הבאה לשים לב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    ZAKK כל הכבוד על ההשקעה.. המשך כך.
    למשל המשחק האטריק זה קשור לפה נכון?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    תודה לשניכם, Fantom אני חושב שאתה קצת מגזים עם כותרות כי זה לא הפעם הראשונה שאני רואה שאתה מעיר על כותרות, אתה צריך לתת קצת חופש בקשר לכותרות, הם אמורות ליצור קצת התעניינות וסקרנות.
    ל-Sk8zi התשובה היא כן, הדיון כולל גם את משחקי הניהול החינמיים באינטרנט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    אני לא אפסיק להעיר על כותרות זה דבר מאוד חשוב לסדר בפורום
    משו שאולי אחרים לא מבינים כי הם לא יודעים מה זה ארגון וסדר בדברים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    צריך להיות קפדן לגבי הסוגריים{הנושא} אבל לגבי שם הדיון לא צריך להיות כ"כ קפדן, זה כבר עיניין של פותח הדיון אלא אם כן זו כותרת ממש לא הגיונית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.08.2007
    אני אומר אין על האטריק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    נכתב במקור על ידי Rabi
    אני אומר אין על האטריק
    חוץ מלהגיד שאתה אוהב את המשחק אולי תספר עליו? אולי תגיד מה כיפי בו כל כך?
    מה עושים בו? כל הרעיון כאן זה לפרט ולכתוב ולעניין ולא לכתוב סתם הודעות חסרי חשיבות...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    האטריק הוא משחק שבו השחקנים מנהלים קבוצת כדורגל משלהם. על השחקן לטפל בכל ההיבטים של ניהול הקבוצה, מהאימון השבועי ועד כמות המושבים ביציע הכבוד של אצטדיון הקבוצה. הקבוצה משחקת משחק ליגה וירטואלי מידי סופשבוע, ומשחק גביע או ידידות באמצע השבוע כאשר כל עונה נמשכת ארבעה חודשים. לכל קבוצה יש שחקנים אותם ניתן לאמן. ניתן גם לסחור בשחקנים ולנסות להעשיר את הקופה. לפני כל משחק השחקן מחליט על ההרכב ושיטת המשחק הרצויה. המנהל יכול לראות טקסט המתאר את המשחק ב"שידור חי", אך לא יכול להשפיע על קבוצתו. לכל קבוצה קיים סגל אנשי מקצוע הדורש ארגון ותיאום. כמו כן, קיים גם איצטדיון הדורש טיפול ותחזוקה.

נ.ב: לא אני חיברתי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    תגיד ZAKK... בגלל שזהוא דיון OT אני מרשה לעצמי לשאול.. מה עם התחרות של דמויות שחקני הסאותפארק בעיצוב?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    נכתב במקור על ידי Sk8zi
    תגיד ZAKK... בגלל שזהוא דיון OT אני מרשה לעצמי לשאול.. מה עם התחרות של דמויות שחקני הסאותפארק בעיצוב?
    עניתי כבר מלא פעמים... אנשים עדיין יכולים להגיש דמויות עד ל-12.9
    ואז אני אעשה טורניר כזה שיהיו שלבים, לאט לאט יודחו דמויות עד שבסוף יהיה גמר שיבחר מנצח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    אה סבבה... בחזרה לנושא!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    אני גם חושב אין אל האטריק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.08.2007
    נכתב במקור על ידי Sk8zi

נ.ב: לא אני חיברתי...
    תודה על המידע עומר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    חאלאס להיות לא קשור.. פעם הבאה כשאראה דבר כזה אמחק לך כמה הודעות..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    למה להיות לא קשור? הוא מודה לך על העזרה והמידע וזה משו מאוד מקובל בפורומים
    כשמודים לך על משו טוב שעשיתה זה לא נחשב ספאם כי אם כן אז הפורומים מפוצצים בזה

יש מדריכים שבתור תגובות בהם יש 20 דפים שכתוב בהם רק "תודה תודה"
    אז שתדעו להודות זה משו מקובל בפורומים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    אני יודע שזה מקובל אבל אני רואה אותו עושה את זה בהרבה דיונים ולא רק בפורום הזה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    אז מה? שוב אני אומר זה מקובל, זה ממש נחמד לישמוע תודה על משו שעבדתה עליו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    נכון..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.05.2007
    עיר