תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    לאחר המון זמן קונים לי XBOX, גרסה די טובה, אולי אחר כך אני יתן פרטים, עכשיו- במקום שאני קונה מביאים לי מאוורר נוסף, זה מבטל את טבעת המוות? מה בכלל מבטל אותה? למה זה קורה? וכו' כו'ו.

נ.ב.
    הייתי יכול לחפש בארכיון אבל אני מעדיף לקבל תשובה ישירה

הצטרף בתאריך
    16.07.2007
    לר כל המאווררים פועלים לטובה יש גם כמה שפועלים לרעה והורסים את המכשיר כמו המאווררים של nyko
    אז אם אתה קונה מאוורר אל תקנה אחד שמתחבר דרך החשמל של ה360 אלה אחד שמתחבר דרך הUSB
    TF2 Player - BouNcH

MyComp:I5 [email protected]:Gigabyte GA-P55-UD3L:G.skill DDR3 4Gb RAM 1333Mhz:GB 8800Gts 512Mb|(New soon - HD6950):Samsung 1.5Tb:Cm 690 II:HEC WIN+ 600W:
    Logitech Mx518:Logitech MediaKeyboard

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי לא סובל את סוני
    לאחר המון זמן קונים לי XBOX, גרסה די טובה, אולי אחר כך אני יתן פרטים, עכשיו- במקום שאני קונה מביאים לי מאוורר נוסף, זה מבטל את טבעת המוות? מה בכלל מבטל אותה? למה זה קורה? וכו' כו'ו.

נ.ב.

אם המכשיר שלך מקולקל אז הוא יקבל טבעת מוות ושום מאוורר לא יוכל לעזור לך.
    טבעת המוות קוראת בגלל שיש פגם בייצור של אחד הרכיבים ושום דבר שאתה יכול לעשות לא יסדר את זה חוץ מלשלוח למיקרוסופט בשביל שיתקנו.

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי לא סובל את סוני

נ.ב.
    עם יש לך טבעת מוות אז שום מעוורר לא יציל אותך אלא עם כן המוכרים בחנות נחמדים והם יחליפו לך מכשיר
    או שתצתרך לשלם 300-400 שקל אבל זה מבטל ל את הבעיה לגמרי!
    עם אתה לא רוצה להסתכן אז עוד מאת תצא גירסא שבה אתה מקבל מעבד שמתחמם פחות או משהו כזה, קיצר לא תהיה בעית התחממות.
    עוד כמה אנשים כמוך סוני תפשוט רגל
    95% of people in COD4 use martyrdom. If you're part of the 5% that don't need to die to get a kill, put this in your sig.

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    אוקיי, אבל במיקרוסופט יתקנו לי אם במכשיר יש צ'יפ? כי ההצעה היא כזאת:

מה כלול בחבילה:

• XBOX360 גירסאת NTSC חבילת הPremium הכוללת את הקונסולה בעלת הכונן הקשיח המוגדל, שלט אלחוטי ומערכת אוזניות מיקרופון
    • מאוורר InterCooler המקרר את הקונסולה ומאריך את חייה
    • מגן לקונטרולר ShockProtector השומר גם על הבקרים ומבטיח שלא יהרסו או יחוו נזק
    • שלט אלחוטי נוסף
    • 2 משחקים לבחירתך
    • התקנת צ'יפ - הסבה לקריאת צרובים
      3740 ש"ח

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    עם יהיה לך צ'יפ מיקרוסופת לא יתקנו לך ואני חושב שגם תקבל באן מהXBOX LIVE
    95% of people in COD4 use martyrdom. If you're part of the 5% that don't need to die to get a kill, put this in your sig.

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    אני יודע על מה אתה מדבר על המאווררים שמתחברים לאקס בוקס ובעקרון זה רק מאוורר אותו ואם תשחק בו יום ברציפות יש מצב שתקבל את טבעת המוות אבל זה לא בטוח... קיצר לחבר שלי יש את זה ובנתיים היה לו את אתה המנורה האדומה (טבעת המבוות) רק פעם אחד ויש לו את האקס בוקס כבר חודש ח..

PSN ID: XyuviX

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    נכתב במקור על ידי Sightless
    עם יהיה לך צ'יפ מיקרוסופת לא יתקנו לך ואני חושב שגם תקבל באן מהXBOX LIVE
    בטוח אני יקבל באן? אז רגע, אתם חושבים שאם אני קונה משחק פעם בחודש זה לא ישעממם?

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    אבל עם לא יהיה לך XBOX LIVE לא תוכל לשחק ONLINE וזה מקצר משחק בלפחות 50%
    תעשה מה שבא לך אבל עם אתה משקיע ב360 לדעתי קנה בלי צ'יפ כי משחק עם ONLINE יכול להחזיק לך יותר מחצי שנה ולא תשתעמם ממנו

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    כן, טוב, אני כנראה יקנה בלי צ'יפ, תודה לכולם!

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אל תשכח שיש המון משחקים ל-360, וחלקם ממש במחיר נמוך, ככה שתמיד תוכל לקנות משחק במחיר ממש זול להעסיק אותך (ובלי לגנוב)

הרשמה