תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    03.04.2007
    אז ככה אני מתכנן לקנות ps2 מארהב ואני יודע שהם עובדים בשיטה שונה מאשר באירופה...
    השאלה היא האם יש דרך לסדר את זה שהמשחקים ושהפלייסטיישן יעבוד עם שתי השיטות ואם כן מה אני צריך?
    והאם צריך לחפש משהו מיוחד בפלייסטיישן או שכל דבר אוכל? (כן בחיים לא היה לי פלייסטיישן)...

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    עם אתה קונה מארצות הברית אז תקנה PS3
    95% of people in COD4 use martyrdom. If you're part of the 5% that don't need to die to get a kill, put this in your sig.

הצטרף בתאריך
    03.04.2007
    לא מעוניין ב- PS3 אלא ב-ps2 זה מספיק לי... וההבדל במחיר משמעותי

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי reoni
    אז ככה אני מתכנן לקנות ps2 מארהב ואני יודע שהם עובדים בשיטה שונה מאשר באירופה...
    השאלה היא האם יש דרך לסדר את זה שהמשחקים ושהפלייסטיישן יעבוד עם שתי השיטות ואם כן מה אני צריך?
    והאם צריך לחפש משהו מיוחד בפלייסטיישן או שכל דבר אוכל? (כן בחיים לא היה לי פלייסטיישן)...
    אתה צריך צ'יפ שדרכו אפשר להריץ משחקים מכל האזורים.... לא ארחיב יותר מידי על זה כי לא מרשים פה לדסקס על זה אבל למה מארה"ב? אני חושב שאתה יכול למצוא יד שניה בארץ במחיר די טוב.....

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    לא כדאי לך לקנות ps2 עכשיו כבר כמעט לא יהיו משחקים
    15.5.10

משרד החינוך קבע: החל ממחר ילמדו בשיעורי היסטוריה על הנצחון האחרון של מכבי בדרבי

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    תראה אתה לא מעוניין בPS3 אבל זהו דיי נגמרה התקופה של ה PS2 ועם אתה קונה מרארצות הברית גם תצתרך לשלם מכס כשתכח את זה לארץ, עם אתה באמת רוצה PS2 קנה בארץ עם אתה קונה PS3 קנה מארצות הברית.
    המלצה שלי קנה PS3 וזהו יספק אותך להרבה מאוד זמן !
    95% of people in COD4 use martyrdom. If you're part of the 5% that don't need to die to get a kill, put this in your sig.

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    נס-ציונה
    חוץ מזה עדיף מחשב במ ps2 משחקים ב 50 שקל הם כמו המשחקים ב 200 שקל ב ps2
    עם את רוצה ליקנות קונסולת משחקים תקנה ps3
    לא תתצטער על אף אגורה
    יש 10 סוגי אנשים בעולם כאלה שמבינים בינארית וכאלה שלא

הצטרף בתאריך
    03.04.2007
    חברה אני מחפש ps2 רק בשביל לשחק משחקים כמו טקן ופרו עם החברים... מחר אני מתגייס אז לא ממש יהיה לי זמן להיכנס למשחקים מעמיקים... השאלה שלי אם אני יכול להמיר בין השיטה האירופאית לשיטה האמריקאית וכמה זה יעלה?

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    טוב קיצר עם אתה קונה PS2 מארצות הברית תצתרך גם לקנות משחקים רק מארצות הברית וגם לא תוכל לשחק ברשת
    עם אתה קבר כל כך רוצה לקנות PS2 אז תקנה בארץ אז תוכל לשחק משחקים מהארץ וגם תוכל לשחק ברשת וליראות סרטים

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    נכתב במקור על ידי reoni
    אחי אל תיקנה ps2 בעוד חודש חודשיים 3 גג... יפסיקו לייצר משחקים לסוני 2 אם אתה קונה מארצות הברית אז תיקנה סוני 3 כבר... אתה סתם יוצא פרייאר...

PSN ID: XyuviX

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    רדו ממנו, הוא רוצה PS2.
    אם אתה קונה מארה"ב, אתה תצטרך לקנות גם משחקים מארה"ב, או שתצטרך לקנות צ'יפ שאסור לדבר עליו בפורום.

הרשמה