תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    יצא לי לצייר שוב....
    עוד לא ראיתם אפילו ציור אחד שלי שכלל בתוכו עישונים..והפעם יש פנים שלמות.

עשיתי תקריב..כי במחשב מרחוק היא נראת פוזלת..אז רציתי להראות שהיא בערך לא:

דברים שלא אהבתי:
    התמונה מאוד ריקה..חסרים לי הרבה פרטים ודווקא בעניין הזה אם למישהו יש רעיונות איך למלא את התמונה אני אשמח לקבל ואף ליישם אותם..
    הדובי לא יצא כל כך טוב..ובאזור הטוסיק היא מאוד שמנמנה..
    ניסיתי להצליל את הבד שפרוס מתחתיה ולא הצלחתי.. אז וויתרתי..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    ציור מאוד יפה. תסלחי לי שאני שואל, אבל את לומדת את זה באופן מקצועי או שאת סתם מציירת להנאתך?

בקשר לציור, יש שני דברים שלא אהבתי: אחד, הפנים שלה: לעצמם הם יפים מאוד, אבל יש בהם משהו מאוד 'בובתי', מלשון בובה, אם אפשר להשתמש בזה. הם כאילו נראים מנותקים לגמרי מהגוף שלה, כאילו הדבקת אותם. אני חושב שהדובי ייצא יפה מאוד, אבל גם אותו היה צריך יותר להצמיד לגוף שלה: היא מחבקת אותו, ומשעינה עליו את ראשה: הוא צריך להימחץ קצת משניהם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    בקשר לפנים -
    אני חושבת שאפשר להסתכל על זה בהרבה היבטים שונים על זה שאמרת שהפנים שלה בובתיות..ואני דווקא לא חושבת שהם מנותקים..אולי הם פחות כהים ולכן זה נרא כך..אבל אני מאוד מרוצה מהפנים..
    בקשר לדובי -
    אני התכוונתי לא שהיא תישען עליו אלא יותר תגונן עליו ותאסוף אותו לחיקה..והוא באמת צריך להמחץ קצת כמו שאמרת..

בקשר לשאלה שלך, אני לא למדתי ציור בשום מקום..הייתי במגמות אומנות פה ושם אבל לא לתקופה ארוכה יותר משיעור או שניים..הייתי במגמה אחת בכיתה ז' למשך שנה..בה הרוב היה אומנות פלסטית[פסלים וכו'..] לא למדתי כלום משם..רק הבאתי דברים יפים לאמא :]

תודה על התגובה D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.04.2007
    הציור באמת טוב, מאוד אסתטי, ואני מבין מייד את מה שניסית להעביר.
    כמו שאני רואה את זה, הבחורה מחבקת את הדובי בחזקה מצד אחד כאילו מגוננת עליו, אבל בעיקר כי היא מרגישה בעצמה פגיעה וערומה מאוד.

את כמעט השגת את זה, אבל טיפה פספסת בכמה נקודות:
    - קודם כל אני מסכים עם orr מעלי - הפנים נראים קצת מנותקים, זה קורה כי הם רחוקים טיפה. הם אמורים להיות מוסתרים חלקית ע"י הכתף.
    - הפוזה טיפה מפוספסת: כדי להדגיש את ההתגוננות של הבחורה מכך שהיא מרגישה פגיעה (ואולי מגוננת על הדובי), כל התנוחה של הגוף צריכה לומר זאת. התנוחה שמשיגה את זה היא יותר "עוברית", כלומר הגב צריך להיות קמור ולא זקוף, והראש צריך להיות שקוע יותר בין הכתפיים. הכתפיים גם צריכות להסתיר יותר את הפנים כאקט מתגונן. בנוסף, הדובי צריך להיות יותר לחוץ ומוצמד לגוף.
    - לגבי הבעת הפנים - לדעתי אם היית מרימה טיפה את הגבות באיזור שקרוב לאף, היית משיגה הבעה של עצבות או מצוקה כלשהי, ונראה לי שזה היה תורם יותר.

ולגבי מה שאהבתי:
    קודם כל, מה שהכי אהבתי בציור הוא דווקא הדובי. הוא מושלם. הפרווה, ההצללה, תחושת הנפח שלו, הכל מעולה. כל הכבוד.
    אני חייב לציין שהפרופורציות של הבחורה מעולות חוץ מהשוק של הרגל הקרובה שקצרה מדי והישבן השמנמן (אבל לא חסרות בחורות כאלו אז אני אסלח לך לגבי הישבן ).
    גם השיער עשוי ממש טוב. אפשר לראות בבירור שאת מתייחסת לצורה בה האור נח על השיער, וזה נדיר לראות אצל אומנים צעירים. יפה מאוד. רק חבל שלא השקעת בשיער קצת יותר, כי עם קצת יותר הצללה ודגש על קוי האורך של השיער הוא היה יכול להיות מדהים.

לגבי פרטים נוספים שהיית יכולה להוסיף: אני לא הייתי מוסיף. דווקא הריקנות הזו אומרת הרבה. הציור היה נראה עשיר יותר אם היתה יותר ניגודיות בהצללה ואם היית משקיעה בבד (חבל שויתרת, זה היה מוסיף בדיוק את מה שחסר לך).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    גשר
    הדבר היחיד שהייתי עושה בפנים זה לוקחת את העין הרחוקה ומעלה אותה טיפה יותר למעלה, שלא תהיה בקו ישר עם העין הקדמית; זה פשוט לא עובד ככה, בגלל שהפנים עגולים, אז.. טוב, העיניים לא יכולות להיות בקו ישר.

יש משהו לא הגיוני עם התנוחה של הגב לעומת תנוחת הרגליים, כאילו מישהו עיקם את הדמות, עיוות אותה, כדי שיראו לה את הגב בתנוחה שבה לא היו אמורים לראות את הקו הזה, או משהו. זה דווקא מאוד מוצא חן בעיני כי יש בזה נגיעה מן היופי האידיאלי [שעליו אני אפרט יותר לקראת מחר או מחרתיים, כשאני אעלה לכאן ניתוח מורכב של שלוש יצירות ב"דיבור על"].

בסך הכל זה מאוד מוצא חן בעיני, למרות שהייתי מתה שתעשי את השמיכה שתחתיה כהה, אבל זו רק קריזה שלי, כנראה.
    אהבתי את הדובי, הוא מאוד אמין בעיני.
    את עצבת ראשי המקריח,
    את ייגון ציפורניי הגדולות.
    את, שמעיני בנפץ הטיח,
    בחרוק הריצפה בלילות.

[החולד/ נתן אלתרמן]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    הלוואי ויכולתי להצליל את השמיכה אבל אני ניסיתי וניסיתי ואני לא יודעת להצליל בד עדין..

ותודה על המחמאות ועל התגובות הבונות..
    אני מאוד שמחה שאוהבים את הדובי :]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    עיר
    אשדוד
    וואו!:O!
    היא כל כך סקסית.
    הפרצוף פשוט מהמם..
    וכחברה שלך,וכאחת שראתה את כל הציורים שלך,אני חושבת שהפנים האלה הכי יפות שראיתי..פשוט מושלמות לפי דעתי..והשיער..אחח כל כך מהמם..אני לא יכולה לפסיק להתרשם ממנו..

והדובי,אני לא יודעת מאיפה להתחיל בכלל..הוא נראה כל כך משכנע..כל כך אמיתי כזה..הפרווה הזאת ממש מושלמת..

אין לי כבר מה להוסיף..ציור 'פשוט' מעולה..
    10\11

שתף ב-Google+

הרשמה