תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    אז ככה,היום לצערי לא הייתה לי שביתה בבצפר כי כולם מההיסתדרות אבל חפיף,שחזרתי הביתה הדבר הראשון שעשיתי זה רצתי להוריד את הדמו. אחרי שהדמו הורד(כעבור שעה) התחלתי לשחק,התחלתי ברמה CASUAL עד HARD BOILED שלא הצלחתי לגמור!! אז רשמים ומאפיינים בולטים:קודם כל משחק מומלץ!!,יש שני נשקים בדמו שוטגאן והשני אקדחים,הסלאוומוישן מצוין! וזה ממש מגניב אפשר להחליק על ריילים והפיזיקה פשוט מצויינת!!!!,רמת הקשי CASUAL קלה בטירוף עד HARD BOILED שם לא יהססו לרסס אותך ולגמור אותך,ב HARD BOILED תמצא את עצמך מת די מהר אם אתה לא מאומן.,אני אישית לא מבין מה בפורום XBOX השמיצו את המשחק כל כך הוא דמו מצויין!.,השליטה בנשקים די פשוטה וקלה,עכשיו אחד הדברים המגניבים במשחק:י"יכולות מיוחדות" נקרא לזה,בהתחלה לא מקבלים את כולם אבל אחרי שאתה מגיע לHARD או לHARD BOILED אם אני לא טועהאבל נדמה לי HARD אתה מקבל את כולן,הסבר על כל אחת מהיכולות:היכולת הראשונה שמקבלים לא משנה מה על ההתחלה:ריפוי עצמי אם אתה ממלא את מד הכוח הזה או רק את המינים אתה פשוט לוחץ על החץ שמאלה והוא מרפה לך חיים(לא את כולם),היכולת השנייה:FOCUS אתה לוחץ על החץ למעלה ואז אתה רואה בZOOM שאתה מאתר את האויב שלך ויורה אתה רואה את הקליע עף בSLOW MOUTION ופוגע בו.היכולת השלישית:כדורים ללא הגבלה:ביכולת זו השחקן שלך טוען את הנשק שלו ואז הכדורי א. יותר מהירים ב. אין הגבלת תחמושת(כמובן שזה לזמן מוגבל)עכשיו היכולת הרביעית והטובה מכולן:מיתקפה סיבובית:שמד כוח הזה מתמלא עד הסוף אתה יכול להפעיל מיתקפה שהוא יורה בסיבוב לכל הכיוונים והורג את כל מי שבטווח שיריה! זה טוב!,עכשיו עוד משהו:לפעמים בדמו ליתר דיוק פעמיים יהיה קטע שבו מאיימים עליך כמה אנשים ואז מתחיל "מצב" משחק קצר כזה:יש לך כוונת של הרובה שלך אתה צריך להרוג את האוייב כל פעם אחד ולהיתחמק מהכדורים שהוא יורה עליך(זה מאד קל) האויבים מתים בירייה אחת או שתיים והכדורים נעים לאט(כי זה הילוך איטי) עכשיו אתה לא יכול להתחיל על ההתחלה ברמה הכי קשה אתה צריך קודם להתחיל מקזו'אל או נורמל ואז אתה לאט לאט פותח את הרמות ויכולות שהסברתי עליהן כאן.הפיזיקה במשחק כמו שציינתי מצויינת אתה יכול להעיף כל מיני דברים מלמעלה על האוייבים שלך ולהרוג אותם.אז זה הכל מהדמו למרות שיש עוד אבל את זה כבר תחקרו לבד. . נראה משחק מבטיח אבא שלי קונה לי אותו מאמריקה ואז אני אכתוב ביקורת רצינית יותר אז... תנו בתגובת ורוצו להוריד!!

DarkBloOd ‎(23:20):
    ההגדרה הכי טובה היא שכאילו פלוץ רוצה לצאת מהפופיק

DarkBloOd ‎(23:24):
    ביי :|
    נראה לי הפלוץ הוא בעצם קקי
    והפופיק קטן מדי בשביל קקי

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    אתה מדבר על זה כאילו זה חדש, הדמו הזה נראה לי בן חודשיים, כולם שיחקו בו.

עריכה- אופס, חשבתי אני בפורום אקסבוקס..

God gave you 2 kidneys, one to keep and one for video games

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    יפה מאוד. אני מוריד את הדמו עכשיו

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    גם אני מוריד עכשיו

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    ראיתי לא מזמן שגרסאת האקס בוקס קבלה ציון של 7... אני מהתחלה לא הכי התלהבתי מהמשחק

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    איזה חרא שהps3 שלי בתיקון אני רוצה לשחק בדמו כבר!!
    15.5.10

משרד החינוך קבע: החל ממחר ילמדו בשיעורי היסטוריה על הנצחון האחרון של מכבי בדרבי

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    זה לא משתווה לMedal of Honor Airborne פשוט הדמו הכי כיפי וארוך ששיחקתי זה המון זמן, פשוט מעולה. ביליתי איזה שעתיים על הדמו הנ"ל, פשוט מדהים.

הצטרף בתאריך
    28.08.2007
    עיר
    רמת גן
    סיימתי עכשיו את המשחק על CASUAL ואני חייב להגיד שממש נהניתי...
    משחק ממש יפה! מומלץ לכולם להוריד דמו ולשחק!

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    7... המשחק שווה 8-9 זה כיפי בטירוף!

DarkBloOd ‎(23:20):
    ההגדרה הכי טובה היא שכאילו פלוץ רוצה לצאת מהפופיק

DarkBloOd ‎(23:24):
    ביי :|
    נראה לי הפלוץ הוא בעצם קקי
    והפופיק קטן מדי בשביל קקי

הרשמה