תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    למישהו יש?? עוד משהו, מישהו רוצה לעלות איתי רמות ביחד?? אני mage לבל 7 ... אם כן אז כדאי שנתחיל לשחק עכשיו, כי עכשיו (13 ועשרה) יש הרבה זמן לשחק...
    משחק: World Of Warcraft/C&C3/Guild
    Wars/Oblivion/Halo Combat Evolved/Rise Of Nations
    Lord Of The Rings Battle Of Middle Earth/Call Of Duty
    Dibalo 2/Warcraft 3/Starcraft/Commandos 3
    Total Annihilation/UT ועוד כמה..

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    טיפים:
    כמה שיותר קווסטים, כמה שיותר מרוכזים, הרבה זמן הולך על ריצות ממקום למקום, אז תנסה להמעיט בהם כמה שאפשר

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות
    תשתמש בHearthStone כמה שיותר, זה חוסך ממש הרבה זמן.
    Social Engineering - Because there is no patch for human stupidity

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    לא לבזבז זמן, לעשות נטו קווסטים (אלא אם כן גרינדינג יותר מהיר) וזהו.

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    לא BG, לעשות כל אינסטנס פעם אחת בשביל הקווסטים
    לא חייבים גיר כחול לגמרי כדי לעלות דרגות

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    שאתה מגיע לאזור חדש תמיד דבר ראשון תקח את כל הקווסטים שיש. בד"כ באותו אזור אפשר לעשות כמה שיותר קווסטים, כמה אתה חוסך המון זמן של הליכה.
    תקנה תיקים כדי שיהיה לך מקום ולא תצטרך לחזור, במיוחד ב the crossroads שזה מקום עצום ומעצבן. אם יש קווסטים ממש ארוכים שלוקח הרבה זמן ללכת והכל - אל תעשה אותם. עדיף לעשות גרידינג טיפה יותר, אתה תעלה הרבה יותר מהר.
    תיהיה frost spec, ומרמה 26 תוכל להתחיל לעשות aoe grinding כמו מטורף (כנס ל warcraftmovies.com ותראה את הסרט in frost we trust).

אתה גם יכול לעקוב אחרי מדריך...אני יודע שיש את המדריך של crypt שהוא ממש מצויין והוא מ1 עד 70. הוא אנדד...אבל אחרי האזור ההתחלתי כולם כבר ביחד אז זה לא משנה.
    ואם ישלך בעיות תשתמש בthottbot (תוריד גם תאדון של הקורדינטות, כי הם ירשמו לך נגיד X מפלצות נמצאות ב34,45) - יחסוך המון זמן. וPVP זה כיף, אבל אל תבזבז יותר מידי זמן...
    ותעשה מבוכים בשביל להשיג ציוד (תתחיל מWC), אבל אל תחרוש יותר מידי כי אתה גם צריך לעלות רמות

יש עוד מלא דברים...אבל סביר להניח שלאט לאט עם המשחק תלמד תשתפר ותשפר את הדרך שבה אתה עושה קווסטים ומשיג XP.

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    אוקיי אם מה שמעניין אותך זה לעלות רמות מהר נטו אז יש כמה המלצות

-אל תתקמצן תמיד תקנה את האוכל והשתיה הכי טובים ותשתמש בהם כשאתה צריך
    -תמנע מדברים שלא מביאים ניסיון כמו PVP מקצועות ושהיה ממושכת בערים
    -תוותר על קווסטים קשים אם אין לך קבוצה באותו רגע - הזמן שתבזבז עליהם לא שווה את הניסיון
    -תעשה קווטים לפי האזורים שלהם במפה כדיי לחסוך זמן על ריצה ממקום למקום
    -תמיד תברר בדיוק מה לעשות ואיפה לפני שאתה מתחיל
    -אינסטנסים זה אקספי טוב רק עם קבוצה טובה שמסיימת את הריצה בזמן טוב ובערך 70%-80% מהקבוצות הם לא טובות ורק יבזבזו לך זמן (אז או שתלך אם אנשים שאתה מכיר או תוותר על ריצות בלי קווסטים)

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    שום מבוך ושום קבוצה לא יתנו לך תXP שתקבל מקווסטים וגרינדינג. עם קבוצה שהוא מכיר זה פשוט יהיה יותר טוב. צריך לעשות מידי פעם, כדי שיהיה לך ציוד נורמלי שתוכל להרוג משהו.

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    עיר
    צורן
    כמו כולם קווסטים
    מתן

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    שווה לקחת סיכון ולהשתמש בבוט לעליית רמות? מצד אחד זה באמת סיכון מטורף ואני עלול לאבד את כל מה שיש לי, אבל מצד שני אם זה יצליח יכולה להיות לי דמות ברמה 70 בכמה ימים...

הצטרף בתאריך
    18.01.2007
    עיר
    נס ציונה
    לא להרוג מפלצות סתם רק קווסטים!
    תמיד לפני שנכנסים לinstance להגיד לכולם לעשות shere לקווסטים שלהם!
    לא לעשות קווסטים ירוקים! אם לא יודעים מה לעשות בQ ישר להיסתכל בhttp://www.thottbot.com
    עוד סתם טיפ להתחיל לחסוך לmount מרמה איזה 35
    איך חוסכים? פשוט לא מתקרבים לAH

הצטרף בתאריך
    20.07.2007
    עיר
    ירושלים
    אני לא מבין איך אתם עושים את זה אני מנסה לעשות Q ובשעתיים עושה איזה 10K XP ובמבוכים אני עושה בערך פי 10 אני ברמה 53 וכמעט לא עשיתי Q!!
    אז משהו בי לא בסדר?? אני לא יודע לעשות Q??? ותמיד ב Q צריך ללכת הרבה....

הצטרף בתאריך
    02.07.2007
    נכתב במקור על ידי Nyromith
    שווה לקחת סיכון ולהשתמש בבוט לעליית רמות? מצד אחד זה באמת סיכון מטורף ואני עלול לאבד את כל מה שיש לי, אבל מצד שני אם זה יצליח יכולה להיות לי דמות ברמה 70 בכמה ימים...
    החשיבה שלך אנוכית,אתה חושב רק על עצמך להשתמש בבוטים זה לרמאות,אני אישית אם הייתי רואה אותך משתמש בבווט הייתי מדווח עליך.
    חוץ מזה חלק מהכיף זה להתפתח עם הדמות להכיר אותה.

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי The Prophecy
    החשיבה שלך אנוכית,אתה חושב רק על עצמך להשתמש בבוטים זה לרמאות,אני אישית אם הייתי רואה אותך משתמש בבווט הייתי מדווח עליך.
    חוץ מזה חלק מהכיף זה להתפתח עם הדמות להכיר אותה.
    אמרתי את זה בצחוק

הרשמה