תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 18 מ 18
    הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    היי דני
    • אפשר להודיע באופן רשמי על מותה של קהילת FEAR וגסיסה
      גוברת ב- GW? משהו שם לא עובד כמו שצריך, וצריך להתחיל בתהליך שיקום.
      לא נוכל לעשות משהו לדעתך? רק לפני יומיים שלחתי את הפרסים לזוכים ב- GW, יש לנו המון פרסים לקהילות כאלו, למה הם התרוקנו מהודעות?
    • חיזוק לצוות (FEAR ו- GW) מאוד חיוני לדעתי. אנחנו חייבים ילד צעיר ואנרגטי
      בשתי הקהילות, פריק של המשחקים הללו, שיפעל למען קידום הקהילה מחדש,
      פירסום הפורום והבאת הגולשים. אנחנו לא יכולים להמשיך במצב הזה.
    • מבחינתך, יש המשכויות לעבודה שלך ב- FEAR? מרגיש שתוכל לעשות יותר?
      אולי לגייס מנהל קהילה נוסף שינסה להחזיר את המצב לקדמותו?
    תסביר לי פשוט ממה נובעות הדעיכות הללו.

כל שאלה\בקשה לעזרה, תוכל לדון איתי פה או לחילופין דרך המייל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    מצטער על האיחור בתגובה. אני רגיל למתכונת הקודמת של הפורום, בה לא הייתי צריך להגיב בדיון שלי. זה הרבה יותר נוח במצב החדש, אגב.

לגבי FEAR - אני לא יודע למה זה קורה. אנשים התחילו להפסיק להגיב בפורום ובשלב כלשהו התגובות היחידות היו לשתי פעילויות שהרצתי ומדי פעם הודעה על כך שהשרת נפל. אין למשחק עדכונים ובקושי יש עליו חדשות. אני פשוט לא מצליח לחשוב על דברים לכתוב שם. בנוסף, השרת לא עובד טוב (אולג לא יודע מה מקור הבעיה) והדבר מונע מטורנירים לעבוד טוב.
    ב-GW אני אארגן כמה טורנירים ומשחקי PVP בגילדה. בחודש הבא אני מתכנן להתחיל סוג של לוטו במשחק - אנשים יקנו כרטיסים והזוכה יזכה בקופה. אני גם אעבוד על תחרויות-פורום (כרגע האפשרויות שעולות לי בראש הן טריוויה ואיש-תלוי. אני רוצה למשוך עוד קצת זמן עד לתחרות הצילום הבאה). אני חושב גם להיכנס קצת יותר ל-PVP של GW ולארגן משחקים נגד גילדות אחרות לעיתים קרובות יותר.

מסכים לגבי החיזוק ב-FEAR, אבל קשה למצוא מישהו שמכיר את המשחק. משום מה הוא לא מוכר כ"כ. אני לא מוצא איך אני יכול לחזק את הקהילה במצבה הנוכחי.
    לגבי חיזוק ב-GW... אין לי בעיה שיתווסף מישהו לצוות הניהול, זה יכול רק לעזור. אני חושב שהירידה בתגובות של קהילת GW נובעת משני גורמים: תחילת שנת הלימודים וירידה של ההייפ עם הקמת הפורום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    התחלתי לעבוד כבר במגעים בנוגע ל- F.E.A.R
    GW - אני סומך עליך שתחזיר אותם למסלולם. ראיתי שעדכנת אותי במייל בנוגע לתחרויות,
    אחלה, מה שצריך עוד לעשות זה ללחוץ על הדוושה ולפרסם בכמה שיותר מקומות - והרבה.

אם אתה צריך עזרה כלשהי, אני פה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    היי דני,

סיכום הפגישה שלי עם אור בנושא FEAR ו-GW:
    1. נשאלת השאלה : האם ניתן לסגור את הפורום ולהשאיר רק שרת פאבליק אחד?
    2. בנוגע ל-GW : בתגובה הבאה שלך פה, אני רוצה שתשקיע 15-30 דקות, ותרשום כמה פעילויות שעולות לך בראש. 3, 10, 100 - רק שיהיה מסודר ובבולטים (קרי 1, 2, 3). מינימום 10פעילויות כמובן..
    תודה,
    ניצן.
    ניצן דיקשטיין
    מנהל אתר Vgames בדימוס (06-11), אתר Gamer בדימוס (05-06), אתר 3Dv בדימוס (03-05) ואתר Game-Freak בדימוס וכיום (02-03).
    מנהל מועדון הגיימרים והספורט האלקטרוני Game-Freak
    יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל (ההתאחדות לספורט אלקטרוני בישראל), הנציגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF) בישראל.

כתובת: http://www.Game-Freak.co.il
    מייל: [email protected]
    טלפון: 077-5450607
    מי שלא בא לא קיים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    פעילויות לקהילת GW -
    1. משחקי PVP בין חברי הגילדה
    2. משחקי PVP של חברי הגילדה נגד קבוצה אחרת
    3. משחקי GVG בין הגילדה שלנו לגילדה אחרת
    4. הגרלות לוטו בתוך המשחק
    5. תחרויות צילום שונות (דמויות, נופים, חפצים)
    6. משחק פורום - איש תלוי
    7. משחק פורום - טריוויה
    8. סיפור בתמונות - צריך לעבוד על הרעיון קצת ולראות איך הוא יתבצע בדיוק
    9. ארגון קבוצה לקווסטים קשים במיוחד (יש אחד לפחות בכל משחק בסדרה)
    10. ארגון קבוצות לציד חפצים נדירים (פעילות שיכולה לקחת כמה שעות טובות)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    יפה.

עכשיו, יש לי 2 פוסטרים חדשים דנדשים של GW, תבחר 2 פעילויות פשוטות יחסית, שתוכל להריץ במהלך סוכות - ולתת לזוכים את הפוסטרים.

בנוסף, תבחר פעילות כללית שאפשר למשוך אותה למשך חודש מבחינת העניין של הגולשים.

אילו פעילויות הכי מתאימות?
    ניצן דיקשטיין
    מנהל אתר Vgames בדימוס (06-11), אתר Gamer בדימוס (05-06), אתר 3Dv בדימוס (03-05) ואתר Game-Freak בדימוס וכיום (02-03).
    יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל (ההתאחדות לספורט אלקטרוני בישראל), הנציגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF) בישראל.

מי שלא בא לא קיים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    שתי פעילויות קצרות... חשבתי בהתחלה ש-PVP יתאים, כי זה מאוד קצר, אבל אי אפשר להחליט על מנצח יחיד ב-PVP בגלל סגנון המשחק של GW.
    כשרועי שלח לי מייל אתמול שיש שני פוסטרים לחלק חשבתי לתת אחד כפרס נוסף בהגרלת הלוטו הראשונה. תכננתי להתחיל את ההגרלות בסוף החודש, אבל אפשר להתחיל אותן לפני. צריך זמן בשביל כל הגרלה כדי שמספר המשתתפים יהיה גדול עד כמה שאפשר, אז אפשר להתחיל את ההגרלה הראשונה היום או מחר ולסיים בשבוע הבא, בסוכות.
    תחרות אחרת עם פרס שאפשר לארגן היא תחרות צילום. גם כאן למשתתפים יהיה שבוע שבסופו ייבחר זוכה שיקבל פוסטר.
    פעילות שתימשך חודש יכולה להיות או איש-תלוי או טריוויה, כאשר אני נמשך יותר לכיוון האיש התלוי. המשחק פשוט למדי ויש מספר עצום של מילים בהן אני יכול להשתמש.
    ואם כבר בנושא האיש התלוי - אפשר לחלק פרסים למשתתפים לפי נקודות. בכל פעם שמישהו משיג חמש נקודות הוא זוכה בפרס, למשל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    אז יאללה, בוא נקיים את התחרויות.

מה סדר העלייה של הפעילויות?

כלומר מה עולה שבוע הבא, מה עוד שבועיים וכדו'?
    ניצן דיקשטיין

מי שלא בא לא קיים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    ביום שלישי הבא יש את טורניר ה-PVP בחסות Webgame. כבר קבעתי, הודעתי והכל מאורגן.
    לגבי הפעילויות שכתבתי כאן - אני חושב שהשבוע לא אצליח לדחוף שום דבר. מחרתיים ערב יום כיפור (כולם לוקחים את האופניים למקום שבו לא יראו אותם אוכלים...) ואני לא חושב שמחר ההודעה תגיע לכל האנשים. אחרי יום שבת זה יתיישן ואני גם לא חושב שזה ישנה הרבה אם אני אודיע על הכל במוצאי שבת.
    במוצאי שבת אפשר להכריז על הלוטו. לאנשים יהיה שבוע להצטרף להגרלה ובמוצאי שבת בשבוע שאחרי (29 בספטמבר) נקבע מי זכה.
    את תחרות הצילום הייתי מעדיף להתחיל אחרי ה-PVP, כדי שהקהילה לא תהיה לחוצה מדי, אז אפשר להתחיל אותה ביום רביעי (ערב סוכות).
    את האיש התלוי אפשר גם להתחיל ביום רביעי, לכבוד סוכות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    100%.

השבוע אכן גמור, אבל 3 פעילויות אחד אחרי השנייה החל משבוע הבא - יהיה פנסטסי.

אנחנו גם נקנה את הפרימיום.
    ניצן דיקשטיין

מי שלא בא לא קיים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    היי, רציתי להעלות פה שני דברים חדשים.
    1. חברי הקהילה תהו לגבי האפשרות להפוך מתת-פורום לפורום של ממש, וכמובן שגם אני אשמח אם נקבל מעמד של פורום. אשמח לקבל תשובה רשמית בעניין. תודה
    2. עברתי מיונים לתכנות בצבא והקד"צ מתחיל במרץ, אז הקהילה תצטרך מנהל חדש. רציתי לדעת מה אני צריך לכתוב ואיפה כדי שידעו את זה. וגם להודיע מראש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עד מרץ יש זמן בעיקרון, אבל עדיף שתתחיל לטפל יורש.
    בקשר למעמד פורום מלא - בוא נחכה קצת עם זה. הקהילה לא נראית במצב משהו כרגע.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אני חוזר רגע לנושא היורש - בעקרון, יש אחד בשם Keep Holding On, שמשקיע הרבה בפורום ובמשחק והוא יהיה הבחירה הראשונה שלי לתפקיד מחליף. השאלה היא - איך כדאי להעלות את הנושא? לפנות אליו בפרטי ולשאול אותו אם הוא מעוניין בתפקיד, או שעדיף לפתוח טופיק שמכריז על התפקיד שמתפנה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    היי דני,

אם קיים אדם פוטנציאל, אל תהסס לפנות. הייתי מציע שתתחיל ממייל ובמידת הצורך תעבור לשיחת טלפון. תסביר לו פחות או יותר על כל ההתנהלות, תסביר לו את הכיוון. במידה והוא נמצא לדעתך רציני וכשיר לתפקיד - תפנה אותו אליי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    היי,
    דיברתי איתו והסברתי לו בכלליות על התפקיד של מנהל קהילה מבחינת הניהול עצמו ומבחינת העבודה מול האנשים במשרד. גם אמרתי לו לשלוח לך מייל בנושא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    אחלה.
    איך הוא נשמע לך בכללי?

אגב, בינתיים לא קיבלתי ממנו שום מייל. (בתקווה שלא פיספסתי)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    הוא אמר שהוא ישלח את המייל מחר.
    הוא נשמע לי כמו אחלה בנאדם. יש לו רמת כתיבה טובה, הוא בקיא במשחק והוא משקיע לא מעט בפורום ובקהילה. הוא אפילו ארגן בעצמו פעילות גדולה לקהילה, שעדיין נמשכת. כמו שאמרתי, הוא קפץ לי אוטומטית לראש כשחשבתי על מחליף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    היי, המשתמש שאמור להחליף אותי (Keep Holding On) אמר לי שהוא שלח לך מייל ביום שישי. אני אשמח אם תוכל לענות לו בקרוב, כי בינתיים אין לקהילת GW מנהל של ממש.
    שולח גם מייל בנושא בקרוב.
    שתף ב-Google+

הרשמה