תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    29.07.2007
    http://www.crossfire.nu/?x=forum&mod...#comment231318

תיראו את ההודעות של

etpro ותגיבו על זה

כי הוא די אנטישמי מאניאק אז באו לרדת עלו ומהר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    באר שבע
    מה אתה כולכך מופתע? ..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.07.2007
    חשבתי שכל החרא הזה כבר לא בקהילת הגימיינג

ואני מדבר על אנטישמיות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.02.2007
    הוא סתם חמור.
    איך שענית לו אתה הבאת את זה על עצמך.
    בגלל איך שאתה מדבר יש להם סיבה נוספת להתנהג ככה
    tell her i cant fuck her today
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    מי שרשום לאתר יותר משבוע שבועיים כבר מתחיל להתרגל לזה ולא להיות מופתע כי תשמע גם אני הייתי קצת בשוק מכל התגובות על כל אחד שיש לו אז הוא ישר יהודי
    ואין מה לעשות עם זה כי זה לא נחשב בתור גזענות כי הם קוראים בדת שלך ואיך לומר את זה בעדינות זה לא כבוד גדול להיות יהודי באירופה מסביב לכל האנטישמיות שם
    וזה בדיוק כמו שתחזיר לו על מה שהוא אמר על ידי כך שתקרא לו נוצרי ורוב האתר מורכב מנוצרים וקתולים כי זאת קהילה אירופאית
    מה שהם מנסים לעשות הוא פחות לצחוק אלא יותר לפגוע על ידי כך שלהיות יהודי זו קללה או להיקרא יהודי זאת קללה וכשרוב קהילת הגיימינג שם מורכבת מבני נוער שיודע רק שיהודי זה רע ומה שהיטלר עשה היה נכון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.02.2007
    נכתב במקור על ידי bL1nd
    מי שרשום לאתר יותר משבוע שבועיים כבר מתחיל להתרגל לזה ולא להיות מופתע כי תשמע גם אני הייתי קצת בשוק מכל התגובות על כל אחד שיש לו אז הוא ישר יהודי
    ואין מה לעשות עם זה כי זה לא נחשב בתור גזענות כי הם קוראים בדת שלך ואיך לומר את זה בעדינות זה לא כבוד גדול להיות יהודי באירופה מסביב לכל האנטישמיות שם
    וזה בדיוק כמו שתחזיר לו על מה שהוא אמר על ידי כך שתקרא לו נוצרי ורוב האתר מורכב מנוצרים וקתולים כי זאת קהילה אירופאית
    מה שהם מנסים לעשות הוא פחות לצחוק אלא יותר לפגוע על ידי כך שלהיות יהודי זו קללה או להיקרא יהודי זאת קללה וכשרוב קהילת הגיימינג שם מורכבת מבני נוער שיודע רק שיהודי זה רע ומה שהיטלר עשה היה נכון
    זה ממש לא נכון.
    הם לא מאמינים שמה שהיטלר עשה זה נכון.
    מה שכן, הם מחפשים סיבה להראות מעליך, להגיד אני יותר טוב. וזה שאתה יהודי זה קליט ונתפס...
    בגלל שהם לא יהודים, קל להם לצחוק עליך.. מכיוון שבמקרה של האתר הזה אנחנו המעטים.

אני מתערב שנגיד תכנס לאתר שבו יש יותר יהודים, לדוגמא YNET, ותעבור שם על תגובות.. לא חשוב הנושא.
    אתה תראה שבמידה והגיב ערבי (ואני לא צוחק, אני יכול להביא דוגמאות) אתה תראה שכולם יהיו נגדו. מאותה סיבה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    נכתב במקור על ידי Doxy
    זה ממש לא נכון.
    הם לא מאמינים שמה שהיטלר עשה זה נכון.
    מה שכן, הם מחפשים סיבה להראות מעליך, להגיד אני יותר טוב. וזה שאתה יהודי זה קליט ונתפס...
    בגלל שהם לא יהודים, קל להם לצחוק עליך.. מכיוון שבמקרה של האתר הזה אנחנו המעטים.

אני מתערב שנגיד תכנס לאתר שבו יש יותר יהודים, לדוגמא YNET, ותעבור שם על תגובות.. לא חשוב הנושא.
    אתה תראה שבמידה והגיב ערבי (ואני לא צוחק, אני יכול להביא דוגמאות) אתה תראה שכולם יהיו נגדו. מאותה סיבה.
    לא צריך להתערב כי זה מובן מאליו
    מה שנתת עכשיו הוא דוגמא טובה לזה שכמו שאנחנו שונאים מוסלמים וערבים שזה אותו דבר אז ככה הם שונאים יהודים באירופה
    האנשים באירופה חיים על סטיגמות על יהודים כגון זה שלכל היהודים יש אף ארוך ושכל היהודים מתלבשים ונראים מפחיד כמו החרדים כי זה מוזר ותאמין לי שאם הייתי מגיע לארץ בתור תייר הייתי נבהל מזה כי זה לא משהו שרגילים לראות
    ותמונות שהם מפרסמים כמו

וזה

ורק תראה את הבלוג האנטישמי הזה פשוט גועל נפש
    קוד:
    http://www.urbandictionary.com/define.php?term=jews
    אי אפשר לעצור את האנטישמיות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    לקלל בחזרה זאת לא התשובה IMO
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.06.2007
    LOL ata omer alav antishemi ze kmo sheani notzri bvruzi (lo meshane eh ani pashut 50% notzri 50% druzi) kol hazman omrim li aravi...notzri masriah gam haehidim lo mushlamim!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    עיר
    גדגדש
    הבאת תגובה של ילד בכיתה ו' ועוד עם שגיאות כתיב הייתי מביא לך כיתה ה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.06.2007
    tavi li kita hei who gives a fuck about u!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    מה אתה ביכלל מתייחס לילדים כאלה
    אתה ביכלל לא צריך לשים לב אליהם סתם ילדים מפגרים..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    בידיוק בגלל שאתם מקללים אותם ככה... בידיוק בגלל זה אתם מוציאים שם רע לכל היהודים / ישראלים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ישראל
    FTW
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    קודם צריך לטפל בילדים הדפוקים עם שגיאות כתיב שכל היום אומרים "זיינתי את אמא שך" ואחר כך לטפל באנטישמים.
    שתף ב-Google+

הרשמה