אני חושב שאני אחד היחידים פה שלא בכל העניין של הסיפורים הדכאוניים והמפחידים משהו משהו..
אחרי שהסתכלתי בכמה מהסיפורים והשירים פה ידעתי שזה ממש לא הסגנון שלי.אז אל תסקלו אותי באבנים על הניסיון שלי לעשות סיפור סיטקום בפרקים שקצת רוצה לעלות חיוך על הפנים.
הנה "המופע של בלייק גרין":

הפרק שבו כולם שותים נסטי אפרסק

"אנחנו מאוד שמחים שאתם כאן, גם בלייק מאוד שמח שאתם כאן, נכון בלייק? אז אה..
אם תסתכלו למעלה תראו את השלט: "למחוא כפיים", שהוא יהבהב... ג'וני, תעשה שהשלט יהבהב- הנה, עכשיו הוא מהבהב ואתם צריכים למחוא כפיים, ויש לידו גם את השלט של: "צחוק קטן" "צחוק בינוני" "צחוק גדול" ו"צחוק מתגלגל". בהם אתם צריכים.. אה... לצחוק צחוק קטן בינוני גדול ומתגלגל. יש גם את השלט של "רחמים",
שהוא יהבהב תצטרכו לעשות את ה"אוו".... הקלאסי. רצוי לא להדליק סיגריות ואוכל ממקדונלד'ס שבדיוק פתחו לידנו, יש כאן את פרדי שמראה לנו את השלט של "עוד שתי שניו"....

אמנדה בדיוק נכנסה בריצה אל האולפן ומיהרה לחדר הבקרה. היא נפלה על לוח המקשים מול אלפי הטלוויזיות הקטנות וזכרה ללחוץ על הכפתור האדום הגדול שיתחיל את השידורים ברחבי אמריקה שלא הבינו למה המופע של בלייק גרין לא התחיל. היא חיפשה בין אלפי הטלוויזיות את המסך ל"מופע של בלייק גרין", כי היום זאת הייתה התוכנית שהייתה אחראית עלייה במקום לבדוק מה קורה עם התוכנית "אלפרד הפיל"
בערוץ 56. היא דפקה מבט במסך הקטן שעמדה על כיסא. המופע של בלייק גרין היה ממוקם במקום גבוה מדי בשבילה. הוא... לא... יידע... מתי לקרוא לאורחים... היא נאבקה ללחוץ על הכפתור שיזכיר לבלייק להזמין את האורחים ובסוף היא נפלה מהכיסא.
...אז לפני שנתחיל את המשחק האמיתי, אתם יודעים שזאת לא רק תוכנית שעשועונים זאת גם תוכנית אירוח אז...
אמנדה לחצה על הכפתור והתנשפה. זה היה קרוב... היא נשפה ושוב עמדה על הכיסא כדי לראות מה קורה בתוכנית. אמנדה!
היא נפלה שוב מהכיסא. זה היה המפיק של "אלברט הפיל". כן...? היא שאלה ונאבקה לקום. את יכולה להביא נסטי אפרסק אחד למשרד שלי? מיד, אדוני... סיננה.
זה לא נראה לך קצת מוזר שאת ממלאת אולמות ואת רק בולעת כדורי ביליארד ג'יילה? שאל בלייק.
לא, זה בכלל לא מוזר, אתה יכול למצוא בכל יום אנשים שבולעים כדורי ביליארד בהופעה, יש מועדונים שלמים לזה. אמרה. יש לך כתובת למועדון כזה? שאל. כן, 145 רחוב מזוייף. אמרה והשלט של "צחוק בינוני" הבהב.
אמנדה רצה למכונת המשקאות וחיפשה את הכפתור של הנסטי אפרסק שהוא ביקש. פחית הנסטי אפרסק נפלה ואמנדה לקחה אותה. היי, אמנדה! את יכולה רגע לקפוץ לשדרה לנעול לי את המכונית? שאל המפיק של "מבשלים עם קוקוזיינגר". אני ממש עסוקה! צעקה. תודה! הוא זרק לה את המפתחות. לעזאזל עם הבריטים האלה... רטנה ויצאה לנעול למפיק את המוסטנג המסריחה מוופלים ישנים שלו. היא רצה ונתקעה באיזה איש. סליחה... אמרה. באותו רגע נזכרה שהשאירה את התיק שלה בתוך המוסטנג של המפיק לפני חודשיים שנסעה איתו לארוחת ערב כדי לקבל העלאה במשכורת.

אוקיי, ג'יילה, תודה לך. סיימנו עם פינת האורחים להיום. מחיאות הכפיים נשמעו שוב וג'יילה עזבה את המקום. היא צעדה במסדרון וניגשה למכונת המשקאות לאיזה נסטי לימון. היא לקחה את הפחית, שמה אותה בתוך התיק שלה ויצאה מהאולפן.

אמנדה פתחה את המכונית לקחת את התיק שלה. איפה התיק הזה? היא יצאה מהמכונית וחיפשה בתא המטען. היא נאלצה להתחפר בתוך תא המטען עד שראשה היה קבור בו.
השיכור של השכונה בדיוק עבר במקום, ראה את המכונית הפתוחה ונכנס לתוכה. הוא הטניע את הרכב. רגע! חכה!!! צרחה אמנדה שראשה עדיין בתא המטען. איזה תיק יפה.. אמר השיכור שראה את התיק.
בדיוק באותו הזמן יצאה ג'יילה וולרייקר מהאולפן וקלטה שהנהג הפרטי שלה מאחר. אז היא תפסה טרמפים. מכונית מוסטנג שמסריחה מוופלים ישנים עברה במקום. הנהג בתוכה עצר. אתה נוסע צפונה? שאלה. כן. ענה. היא נכנסה למכונית. אחרי כמה דקות שמעה צרחות: "תוציאו אותי מכאן!! אני צריכה לתת נסטי אפרסק למפיק"! אתה נעלת אישה בתא מטען שלך?! תוציאו אותי מפה!! צרחה ג'יילה. היא יצאה מהמכונית בריצה והניחה לפחית הנסטי לימון שלה להישפך לתוך התיק שהיה מונח על המושב.
השיכור החליט לברוח מהמכונית הנוסעת. אמנדה עדיין נשארה תקועה במכונית. לבסוף היא השתחררה. כל הנסטי שקנתה כבר נשפך והיא זכרה ששמה אותו בתוך המכונית.
היא יצאה מהמכונית מותירה מאחוריה שלולית ענקית של נסטי אפרסק. היא רצה ונעלה את המכונית הנוסעת. היא נשמה לרווחה. אז הנה התיק שלי! היא אמרה. אוף, המפיק המעצבן הזה הרטיב אותו. אמרה. נו בכל מקרה.. הנה הנסטי אפרסק הזה שאני חייבת למפיק של "אלברט הפיל".. קצת נשפך.. לא נורא. אמרה ולקחה את פחית הנסטי לימון של ג'יילה. היא חנתה על שלולית הנסטי שהותירה ונכנסה לאולפן לתת את הפחית למפיק של "אלברט הפיל". מה לקח לך כל כך הרבה זמן? שאל. אל תשאל.. צחקה. הוא שפך את הנסטי לכוס. רגע... הבאת לי נסטי לימון! איך? רגע.. היא נזכרה שהפחית הייתה אצלה ביד כל הזמן. רגע, איך אתה יודע שזה לימון? לאפרסק יש מין מרקם אדון כזה, כמו של דם. אה.. סורי בוס, זה לא יקרה שוב. לא יקרה שוב? זה כל מה שאת מבטיחה לי? לא יקרה שוב?! עופי מהמשרד שלי!!! אף אחד לא מביא לי נסטי לא נכון ואומר "זה לא יקרה שוב"!! עופי מפה לפני שאת מפוטרת. היא רצה מהמשרד לחדר הבקרה וקלטה ששכחה לשים עין על התוכניות וראתה שכל המסכים כבויים. לעזאזל!!! מדינה שלמה לא ראתה את הרשת שלנו רק בגללי!! ובגלל הנסטי אפרסק הזה!!!
אחרי התוכנית בלייק יצא מהאולפן עם איזה מיליון שקים מתחת לעיניים. הוא עמד להירדם בעמידה. לפני שהוא חזר הביתה הוא פנה לאמנדה: אמנדה, תעשי לי טובה.. תביאי לי איזה נסטי אפרס... עוף מהחדר!!!!! צרחה ובלייק חזר הביתה.

ביינבנהביינתים בחנייה המפיק של מבשלים עם קוקוזיינגר היה בשיחה מרגשת,בניסיון להשיג מספר טלפון..
אז את מבינה מותק, אני הכישרון האמיתי לא השף הזה.. אני המפיק של התוכנית "מבשלים עם קוקוזיינגר" או מי שזה לא יהיה. אני הכישרון האמיתי, אני ליהקתי אותו והכול.. אז את רוצה הסעה הביתה? היא הנהנה. הם הלכו למוסטנג המסריחה מוופלים שלו ונכנסו. למה המכונית הזאת לא נוסעת?! הוא יצא החוצה עם האישה וראה שלולית אדומה על הכביש. יש לך שלולית דם מתחת למכונית?! ונראה לי שראיתי את ג'יילה וולרייקר אומרת שהיא שמעה צרחות ממכונית מוסטנג!! פסיכופת!! אני אדווח למשטרה!!
היא צרחה וברחה.

סליחה אם הסיפור יצא קצת לא מסודר,זה מה שקורה שעושים העתק הדבק מקובץ WORD...תגובות,בבקשה.