תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    לכל חובבי משחקי המכות כמו "TEKKEN" "MORTAL KOMBAT" "SOUL KALLIBER" וכ'ו, יש לי משטח עם 4 חיישנים ששמים על הידיים והרגליים, ומשחקים במשחקים הנ"ל על אמת!
    כל אגרוף, בעיטה או קפיצה שאתם עושים במציאות, השחקן שאותו אתם משחקים עושה באותו רגע!

מדהים! מהנה! (וקצת מעייף...)

אפשר לחבר 2 סטים כאלה, ולשחק מול חבר, ואז, חבל על הזמן - כיף לא נורמאלי!!!

זהו אחד האביזרים המגניבים ביותר שיש ל-PS2 ופשוט חובה לכל חובבי המשחקים הנ"ל.

למרות הכל, אני מוכר את זה ב-299 ש"ח בלבד (זה עולה 690 ש"ח) או מוכן להחליף את זה בגיטרה של המשחק "גיטר הירו".

למי שמעוניין יכול ליצור איתי קשר בנייד 8855772-050 ורק הראשון יזכה בהזדמנות הזאת (כי יש לי רק אחד כזה...)
    ?????? ???? ??????? ?????? ???? ??????? להגדלת התמונה, לחץ כאן. 

שם: superarena.jpg‏ 
צפיות: 35 
גודל: 7.8 קילובייט 
מק  

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    זה כבר נבחר לאחד מחמשת הגאדג'טים הגרועים בהסטוריה.

הייתי מציע להתרחק מזה.

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    נכון זה די חרא,גם לי יש את זה וזה לא שווה כלום,זה לא באמת חיישנים שאתה יכול לסובב את הידיים או לעשות תנועות משלך,זה כאילו לוחץ בשלט בקיצור זה לא ממש שווה את זה

DarkBloOd ‎(23:20):
    ההגדרה הכי טובה היא שכאילו פלוץ רוצה לצאת מהפופיק

DarkBloOd ‎(23:24):
    ביי :|
    נראה לי הפלוץ הוא בעצם קקי
    והפופיק קטן מדי בשביל קקי

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    LOL קניתי את הזבל הזה, הוא מחליף את זה בכל מה שהוא מוצא אפילו בגיטרת GH בגלל שזה הונאה וגרוע... החיישנים לא קולטים בגרוש, ושזה יצא לפני שלוש שנים זה עלה 400, מה שאומר שזה אמור לעלות 100 ש"ח, והוא מזבל את השכל שזה שווה 650.
    זה לא מתאים לרוב המשחקים, ובטח שלא ל-Mortal Combat, זה מתאים כמעט ורק ל-Tekken ומשחקים פשוטים עם שימוש רק בשמונה המקשים העיקריים...

בקיצור אל תתלהבו החיישנים מעפנים, מי שיקנה יתאכזב.

הרשמה