תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 66
    הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    היי אורי,

• ניצן ואולג היו אמורים לקבל את הרנק של הקהילה דרך עמוס ומשום מה לא קיבלו עדיין.
      העניין לא סובל דיחוי – בבקשה לקדם את הנושא.
    • לפני שקיבלתם את שרתי הרנק, הבטחתם שברגע שתקבלו אותם, תהפכו את קהילת BF
      לקהילה מבין המובילות באתר, בנתיים זה לא נראה ככה. הקהילה נמצאת בירידה משמעותית
      בנתונים, ועד לפני תקופה לא ארוכה בתוך מערבולת ספאם של המשתמשים.
      מה יהיה ההמשך? אתה חושב שיש המשכיות לדרך העבודה שלך? תצליחו
      להתאפס על עצמכם?

כל בקשה \ שאלה תוכל להפנות אליי כאן ואעזור בשמחה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    שלחתי לאולג ולניצן לינקים למה שניצן ביקש כבר למחרת היום
    בו שוחחנו על כך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    כן יש לי בקשה-איך אני משג כתב תוכן לBF?
    אפילו אפשרי מישהו רציני מהקהילה שיעבוד בחינם.
    רק שיהיה לנו.

בתמונה הגדולה ירדנו מאז עידן המעבר לויגיימס בנתונים,
    פשוט כי הקהילה מצטמצמת והמשחק כבר נהיה ישן ואנשים יותר פורשים מאשר נכנסים לקטע ומתחילים לשחק אותו.שרת הראנק אם וכאשר יחזור בהחלט ישפר את מצבינו.
    וגם אתה יכול לראות בעצמך שבתקופות שיש שרת ראנק הקהילה נמצאת רוב הזמן במצב ירוק (גדילה).

יש לי עוד בקשה,אם וכאשר יוחזר השרת ראנק לויגיימס.לדאוג לפרסם אותו באתרים שויגיימס עובדת איתם.דבר שיכול להביא גולשים מבחוץ.
    תודה .
    "השרת עמוס" 2004-2013
    וואללה, לא נשכח ולא נסלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    אוקי.

קודם כל, היום קודם מול עמוס עניין הרנק של השרתים. הצגת רנק השרתים
    בבוקסה שתופיע בפורום בצד שמאל. קיבלנו היום את הלינקים הדרושים ואולג יתחיל לעבוד על זה.

בנוגע לכתב לקהילה, אפשרי. כל שעליך לעשות זה לשחרר חדשה
    "דרושים כתבים" \ "דרוש כתב" שם תציג את הקריטריונים לפיהם תבחר את אותו כתב,
    תכתוב מה אתה מחפש פחות או יותר ואנחנו נדאג לקדם במקומות הנכונים.

כנ"ל בנוגע לשרתים. אם יהיה לנו חדשה על השרתים, אופן התפקוד, תחרות שתרוץ על השרתים, אז באותה מידה נוכל גם לקדם את אותה חדשה שתחשוף אנשים לאותם שרתים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    מה קורה עם השרת?!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אור עמר היקר,בבקשה תגיד לנו למה לא מטופל עניין השרת ראנק והאם יחזור שרת הראנק בכלל?
    רק ככה תגדל הקהילה.
    אני אפרסם כתבה על חיפוש כתב תוכן.
    תודה.
    נ.ב.
    האם יש לכם איזשהוא סוג של תגמול להציע לכתב תוכן שכזה?
    "השרת עמוס" 2004-2013
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    היי, בקשר לשרת, ביררתי היום ומסתבר שזה בידיים שלכם. לא יודע מי זה בדיוק אצלכם שאחראי על השרת אבל הוא אמור לאסוף את השרת מחוות השרתים, לסדר אותו אצלו בבית, ולהחזיר את השרת. זה לא בידיים שלנו יותר.

אם יש לכם עוד שאלות, תפנו במייל לניצן, לבקשתו.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    היי,

הייתה לי פגישה עם אור היום בנושא קהילת BF.

כמה דברים:
    1. שרת - לא הבנו מה הבעיה. השרתים שרצים על הברזלים שלנו עושים בעיות? הם לא מחוברים לרנק? הם לאגיים? כי אם מדובר על השרת של אורן, הוא צריך להגיע ולקחת אותו על מנת לפרמט ולהתקין מחדש. אנחנו לא יכולים להעלות אותו לאוויר כאשר כולו פרוץ. אם אורן מעוניין, אולג יכול להריץ בדיקה על השרת - אני אקצה לזה זמן. מאידך, יש לנו נושא נוסף, וזה הלאגים של השרת הזה. אולג אומר שהחומרה מעאפנה, ואורן אומר שהשרת מתאים בול. בשורה התחתונה אורן מעוניין שאולג יתקין את השרת מחדש, ואנחנו לא יכולים לעשות את זה ב-3 החודשים קרובים. צריך לפתור את זה.
    2. הצגת רנק באתר - עדיין בגנט שלנו, נעדכן מתי יבוצע. אני משער שזה יתועדף בחודש הבא.
    3. פרסים ופעילויות - מה עם קצת פעילויות? יש לנו את סוכות אוטוטו. ביקשתי מאור לפתוח דיון שגולשים פעילים יקבלו פוסטרים.
    תודה,
    ניצן.
    ניצן דיקשטיין
    מנהל אתר Vgames בדימוס (06-11), אתר Gamer בדימוס (05-06), אתר 3Dv בדימוס (03-05) ואתר Game-Freak בדימוס וכיום (02-03).
    מנהל מועדון הגיימרים והספורט האלקטרוני Game-Freak
    יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל (ההתאחדות לספורט אלקטרוני בישראל), הנציגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF) בישראל.

כתובת: http://www.Game-Freak.co.il
    מייל: [email protected]
    טלפון: 077-5450607
    מי שלא בא לא קיים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי timmy
    היי,

הייתה לי פגישה עם אור היום בנושא קהילת BF.

כמה דברים:
    1. שרת - לא הבנו מה הבעיה. השרתים שרצים על הברזלים שלנו עושים בעיות? הם לא מחוברים לרנק? הם לאגיים? כי אם מדובר על השרת של אורן, הוא צריך להגיע ולקחת אותו על מנת לפרמט ולהתקין מחדש. אנחנו לא יכולים להעלות אותו לאוויר כאשר כולו פרוץ. אם אורן מעוניין, אולג יכול להריץ בדיקה על השרת - אני אקצה לזה זמן. מאידך, יש לנו נושא נוסף, וזה הלאגים של השרת הזה. אולג אומר שהחומרה מעאפנה, ואורן אומר שהשרת מתאים בול. בשורה התחתונה אורן מעוניין שאולג יתקין את השרת מחדש, ואנחנו לא יכולים לעשות את זה ב-3 החודשים קרובים. צריך לפתור את זה.
    2. הצגת רנק באתר - עדיין בגנט שלנו, נעדכן מתי יבוצע. אני משער שזה יתועדף בחודש הבא.
    3. פרסים ופעילויות - מה עם קצת פעילויות? יש לנו את סוכות אוטוטו. ביקשתי מאור לפתוח דיון שגולשים פעילים יקבלו פוסטרים.
    תודה,
    ניצן.
    אוקיי
    1. כרגע שוחחתי עם אורן. אין לו מושג על זה שהוא צריך לקחת את המחשב ולהתקין מחדש. אני גם פעם ראשונה שומע את זה.
    2. החומרה תואמת את הדרישות (המחמירות יש לומר) של EA ואף יותר מכך.
    3. בשרת ה2142 אשר מותקן על השרתים שלכם, בכל פעם שהשרת מתמלא, השרת קורס ומבצע ריסטרט. מה שגורם לאנשים לא לחזור לשרת. זה נראה כאילו מישהו מבצע ריסטרט לשרת בכל פעם שהוא מתמלא. אנא בדיקתכם!
    4. השרת של אורן הוא חוט השדרה של הקהילה. אין מה לדבר על פעילויות כשחצי קהילה מוטרפת מהפלת השרת ואף הגדילו לעשות כמה חברים כשפנו להנהלת גיימר בעניין אחזקת השרת. אם השרת יעבור לשם, הקהילה תחזור לגיימר.
    5. דיון פוסטרים ראשון נפתח ופרטי הזוכים עברו בחלקם לפאו. כרגע, זה לא זמן מתאים לפעילויות נוספות עד אשר יתבהר המצב.
    אבקש לטפל בנושא בדחיפות!
    עמוס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    אני מצטער שההודעה נראית כך. הfirefox משבש לי את ההודעות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    את הפרסים אני שולח, לכן להבא לשלוח אליי את פרטי הזוכים.

שלחתי היום חלק מהפוסטרים לזוכים שהצהרת בפני רועי.

הדיון שניצן דיבר עליו יפתח בלי קשר לדיון שנפתח בעבר על ידך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי xeytor
    את הפרסים אני שולח, לכן להבא לשלוח אליי את פרטי הזוכים.

שלחתי היום חלק מהפוסטרים לזוכים שהצהרת בפני רועי.

הדיון שניצן דיבר עליו יפתח בלי קשר לדיון שנפתח בעבר על ידך.
    אמרתי שזה לא הזמן לדיונים בסגנון הזה וידעתי למה אני מתכוון. לא משנה
    מי יפתח. בזמן אחר, היה נהדר. עכשיו, טעות!
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1046582
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי RightInTheFace
    אוקיי
    1. כרגע שוחחתי עם אורן. אין לו מושג על זה שהוא צריך לקחת את המחשב ולהתקין מחדש. אני גם פעם ראשונה שומע את זה.
    2. החומרה תואמת את הדרישות (המחמירות יש לומר) של EA ואף יותר מכך.
    3. בשרת ה2142 אשר מותקן על השרתים שלכם, בכל פעם שהשרת מתמלא, השרת קורס ומבצע ריסטרט. מה שגורם לאנשים לא לחזור לשרת. זה נראה כאילו מישהו מבצע ריסטרט לשרת בכל פעם שהוא מתמלא. אנא בדיקתכם!
    4. השרת של אורן הוא חוט השדרה של הקהילה. אין מה לדבר על פעילויות כשחצי קהילה מוטרפת מהפלת השרת ואף הגדילו לעשות כמה חברים כשפנו להנהלת גיימר בעניין אחזקת השרת. אם השרת יעבור לשם, הקהילה תחזור לגיימר.
    5. דיון פוסטרים ראשון נפתח ופרטי הזוכים עברו בחלקם לפאו. כרגע, זה לא זמן מתאים לפעילויות נוספות עד אשר יתבהר המצב.
    אבקש לטפל בנושא בדחיפות!
    עמוס.

היי עמוס,

אין מצב שבעולם שמישהו עושה ריסטרט כל פעם שהשרת מתמלא, אלא אם כן פרצו אליו. וכן, פרצו אליו.

מעבר לכך, אולג אומר שהחומרה לא מתאימה, אורן אומר שכן - בשורה התחתונה השרת מפוצץ ויש לאגים. או שצריך להתקין מערכת הפעלה חדשה, או שצריך לחזק את השרת.

אני אבדוק מול אולג מחר את הנושא הזה של העלאת השרת - ללא פירמוט וכדו', אלא תוך כדי סגירת פירצות כאלה ואחרות עד כמה שניתן, שנעשו בעקבות הפריצה האחרונה.

בנושא גיימר, אותו דבר היה קורה שם, רק ששם אף אחד לא היה נוגע בשרת אפילו, אלא ישר מכבים אותו. על אחת כמה וכמה אורן יעביר את השרת הספציפי הזה, מבלי לפרמט אותו.

בכל אופן, ננסה להביא את הנושא לפתרון מהיר, נעדכן מחר.

בנוגע לתחרות שפתחנו - תסגור אותה, ותציין שזו אי הבנה בין הנהלת הקהילה לבין הנהלת האתר, אחת מני רבות שהיו בתקופה האחרונה - מסיבות כאלה ואחרות, שנינו צריכים לעשות חושבים.

לא יתכן שכל הפעילות של BF מושבתת מאז שהפלנו את השרת עקב הפריצה.

יש לנו שרת RANK גם לא? זה היה כל הדיל עם אורן, שאנחנו מאחסנים לו שרת, והוא נותן לנו להרים שרת אחד לקהילה לא? היכן זה עומד, ומדוע לא מתבצעות פעילויות על השרת שלנו?
    ניצן דיקשטיין
    מנהל אתר Vgames בדימוס (06-11), אתר Gamer בדימוס (05-06), אתר 3Dv בדימוס (03-05) ואתר Game-Freak בדימוס וכיום (02-03).
    מנהל מועדון הגיימרים והספורט האלקטרוני Game-Freak
    יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל (ההתאחדות לספורט אלקטרוני בישראל), הנציגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF) בישראל.

כתובת: http://www.Game-Freak.co.il
    מייל: [email protected]
    טלפון: 077-5450607
    מי שלא בא לא קיים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    הסרתי אישור מהדיון פעילות עד שתטופל בעיית השרת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי timmy
    היי עמוס,

אין מצב שבעולם שמישהו עושה ריסטרט כל פעם שהשרת מתמלא, אלא אם כן פרצו אליו. וכן, פרצו אליו.

מעבר לכך, אולג אומר שהחומרה לא מתאימה, אורן אומר שכן - בשורה התחתונה השרת מפוצץ ויש לאגים. או שצריך להתקין מערכת הפעלה חדשה, או שצריך לחזק את השרת.

אני אבדוק מול אולג מחר את הנושא הזה של העלאת השרת - ללא פירמוט וכדו', אלא תוך כדי סגירת פירצות כאלה ואחרות עד כמה שניתן, שנעשו בעקבות הפריצה האחרונה.

בנושא גיימר, אותו דבר היה קורה שם, רק ששם אף אחד לא היה נוגע בשרת אפילו, אלא ישר מכבים אותו. על אחת כמה וכמה אורן יעביר את השרת הספציפי הזה, מבלי לפרמט אותו.

בכל אופן, ננסה להביא את הנושא לפתרון מהיר, נעדכן מחר.

בנוגע לתחרות שפתחנו - תסגור אותה, ותציין שזו אי הבנה בין הנהלת הקהילה לבין הנהלת האתר, אחת מני רבות שהיו בתקופה האחרונה - מסיבות כאלה ואחרות, שנינו צריכים לעשות חושבים.

לא יתכן שכל הפעילות של BF מושבתת מאז שהפלנו את השרת עקב הפריצה.

יש לנו שרת RANK גם לא? זה היה כל הדיל עם אורן, שאנחנו מאחסנים לו שרת, והוא נותן לנו להרים שרת אחד לקהילה לא? היכן זה עומד, ומדוע לא מתבצעות פעילויות על השרת שלנו?
    אינני סבור שיש קשר בין הפריצה לשרתים ובין נפילות השרת 2142. בכל פעם שהוא מתמלא,
    השרת "מרסט" את עצמו. הלוגים נשארים נקיים.

החומרה בשרת של אורן, עומדת בדרישות. הלאגים "מופיעים" גם כשיש מספר מצומצם של חיבורים פעילים.

אי ההבנות בין הנהלת האתר להנהלת הקהילה - תוצאה ישירה של החלפת ניהול הקהילות
    חדשות לבקרים. ציינתי זאת כבר בעבר. אינני מתימר להטיף אך זו המציאות.

לגבי הפעילות, כמו שהסברתי לך כבר לפני כשנה ביום בו ישבתי אצלך במשרד בראיון הראשון.
    קהילת BF, מורכבת בעיקר משחקנים שכל מה שמעניין אותם זהו שרת ראנק. כיוון שרוב הקהילה
    משחקת בBF2, שרת ראנק לBF2 הוא עצם קיומנו.
    הרמת השרת לפני מספר שבועות הביאה שוב גולשים רדומים לפורום ואף מספר חברים חדשים.
    היה נראה שאנו שוב על דרך המלך.
    הפלת השרת, עוררה בקהילה זעם אדיר כלפינו. נוצר הרושם שאנחנו עושים את זה במזיד
    והם כביכול משיבים מלחמה... לא רוצים להגיב בפורום עד שיהיה שרת.
    גם בימים כתיקונם, פעילויות בקהילה לא צולחות במיוחד. בימים אלו, אין טעם לנסות...

לגבי ה"דיל" עם אורן - שרת מדורג ל2142 אכן עובד אך, מספר האנשים שמשחקים
    בו, קטן משציפינו. גם בשרת הזה ישנם תקלות טכניות שפירטתי למעלה.

פאק, אני שיכור כלוט, לילה טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    השרת חזר,
    הפעילות פוסטרים תועלה מחדש מחר על ידינו.
    תודה על הטיפול.

אור,אני שואל שוב איך פועל התגמול של כתבי תוכן?
    האם זאת עבודה חינמית? האם הם מקבלים סוג של גישה למערכת תוכן?

תודה מראש.
    "השרת עמוס" 2004-2013
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    מלאי פרסים מעודכן אפשר למצוא כאן

כתב תוכן ששייך לקהילה זה בעצם בנאדם שנבחר על מנת לספק חדשות קהילה, והוא עבר סינון של תומר. אין תגמול קבוע לבנאדם כזה, למרות שאפשר לצ'פר בפרסים אם הוא משקיע ועושה את זה כמו שצריך.
    הגישה שהוא מקבל זה גישה לWEBCP, שליחת כתבות.

שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי Digz
    השרת חזר,
    הפעילות פוסטרים תועלה מחדש מחר על ידינו.
    תודה על הטיפול.

אור,אני שואל שוב איך פועל התגמול של כתבי תוכן?
    האם זאת עבודה חינמית? האם הם מקבלים סוג של גישה למערכת תוכן?

והאם אפשרי לקבל במייל קובץ פרסים מעודכן?

תודה מראש.
    כתבי תוכן קהילות? נכון לרגע זה אין כתב אחד בקהילות עם שכר, וזה מהסיבה הפשוטה שאין צורך בכך. יש די והותר תוכן בקהילות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אוקיי תודה,
    אני אעשה מה שאור אמר ואפרסם כתבה שדרוש כתב,
    אעשה סינון ראשוני ונראה מה ייצא.
    "השרת עמוס" 2004-2013
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.09.2006
    עיר
    ת"א
    מה הלינק לדירוג הישראלי ואיך בדיוק אתם רוצים שזה יוצג בפורום ואיפה.
    שתף ב-Google+

הרשמה