תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    ניסיתי לא למרוח אפילו לא טיפה..P:
    וזה מה שיצא:

והינה הצבוע:
    http://img160.imageshack.us/img160/2343/dvsvdsdux0.png

אני חושבת שזה יצא נחמד מאוד..היה לי ממש מוזר לעבוד בלי מריחות בהתחלה..אבל עכשיו אני מבינה למה אתם מתכוונים..אני חושבת שהציצי שלה לא בסדר..גם האצבע ביד שמה...
    העובדה שכיסיתי לה את העיניים..אני ניסים יותר משעה לעבוד על העיניים וכמעט קרעתי את הדף..אז החלטתי לכסות אותן וזהו..הצוואר שלה עקום לגמרי..כל התנוחה שלה מוזרה נורא..והיא לבושה כמו פרוצה...בהתחלה שקלתי בכלל לא להלביש אותה ולהשאיר אותה עירומה אבל החלטתי שלא..

מצפה לתגובות! D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    גשר
    או, זה נראה הרבה יותר טוב.
    רק תסתכלי על הקפלים במכנסיים, בא לי למות מכמה שהם יצאו נהדר.

אני רואה כמה בעיות בתנוחת הגוף, או בפרופורציה, אבל זה כל כך לא מפריע לי. אני ממש אוהבת את זה, זה כל כך.. חושני בעיני. במיוחד העניין של העיניים המוסתרות. היא נראית כמו איזו גיבורת על, או אלה, או משהו כזה, משהו מיתי ומסתורי.
    אני מתה על זה.

אני פחות אוהבת את הציור הצבוע, פשוט כי ההצללות בו נראות פחות מתאימות, יכול להיות הבחירה של פנל הצבעים לא מתאימה לי, אבל יכול להיות שזו סתם בעיה שלי.
    את עצבת ראשי המקריח,
    את ייגון ציפורניי הגדולות.
    את, שמעיני בנפץ הטיח,
    בחרוק הריצפה בלילות.

[החולד/ נתן אלתרמן]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    קודם כל בזכות התגובה הזאת שלך אני כנראה אהיה במצב רוח מעולה במשך כמה הימים הקרובים

ואני צובעת רק כדי לראות את התמונה חייה..אני לא יודעת להסביר אני פשוט אוהבת לראות את הציורים שלי צבועים..ולרוב הצביעות שלי לא משהו..זאת לא בעיה רק אצלך גם אנשים אחרים אמרו שהצבוע מסתיר הרבה מאוד מהצללים שיש בציור..ובגלל זה הצביעה פחות יפה..

תודה על התגובה D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.04.2007
    תמשיכי ככה! התוצאה בלי מריחות יצאה מעולה, ואני מקווה שאת מתחילה להבין את המושג של האיכות הגראפית.
    הציור הזה ממש טוב לדעתי. מאוד אהבתי את הפוזה, תפסת אותה בצורה מצויינת.
    יש כמה אי דיוקים קטנים שאין צורך להתמקד בהם כי הם יחסית זניחים, אבל יש בעיה אחת שאי אפשר להתעלם ממנה ואני מציע שתתקני אותה: החיבור של השכם הימנית (ימין של הדמות) והצוואר צריך להיות יותר שקוע. הוא גורם לצואר להיראות רחב מדי וכמעט גברי.
    כנ"ל לגבי השכם השמאלית, כדאי שהגבול שלה יהיה קעור יותר כדי שתיראה יותר נשית.

מה שהכי אהבתי בציור:
    - הפוזה המצויינת, הדמות נראית קצת "זרוקה" (אני קורא לתנוחה הזאת "פוזת סימן שאלה" ) בהתאם ללבוש ה slutty, והיעדר העיניים מדגיש את זה מאוד.

- הקפלים של המכנסיים ממש ממש טובים. במיוחד בצביעה. רק חבל שהם כהים בצורה שצריך להתאמץ כדי לראות אותם.
    הערה: גם הקפלים של החולצה טובים, אבל לדעתי פחות, כי חסרה לי ניגודיות של אור וצל על כל קפל בנפרד.

את הצביעה פחות אהבתי מכמה סיבות:
    1. המכנסיים כהים בצורה לא הגיונית יחסית לשאר הציור. התאורה עליהם אחידה מדי, במקום שיהיו חלקים מוארים יותר.
    2. אין מספיק ניגודיות בין האור והצל, מה שגורם לצביעה להיראות דהויה יחסית. בסתירה לכך יש ניגודיות גבוהה מאוד בין האוביקטים השונים (השיער, הגוף, החולצה והמכנס) וחוסר האיזון הזה צורם לעין.
    אני מציע שתקחי את הציור לפוטושופ, תבהירי את המכנסיים (מאוד), תגרמי לתאורה וההצללה עליו להיות לא אחידה בהתאם לשאר הציור, ותגבירי את הניגודיות (זה יכהה את המכנסיים בחזרה).

בקיצור, הרישום יפה מאוד, על הצביעה אני מציע לעבוד קצת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.04.2007
    עיר
    חיפה
    בעיני הציור מעולה.

דווקא כשכתבת שאת לא מרוצה מאוד הופתעתי , כי בעיניזה הציור הטוב ביותר שלך (שראיתי) עד כה - ודווקא בגלל שהוא שונה ממה שאת רגילה לצייר. אגב , סרפנטמייג' , אני דווקא חולק את דעתך לגבי החיבור של השכם הימנית והצוואר - הוא נותן בדיוק את התחושה המוזרה הזו זקיבלתי מהציור. משהו בזה מאפשר את התנוחה המגנבה הזו.

מעולה , תמישיכי כך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    וואו, יפיפה. כמו שג'ואנה אמרה, יש בה משהו מאוד מיתי, מאוד אפל: אני חושב שהבעיה עם הצביאה היא שזה לא עבר שם: הציור הכללי גורם לך לחשוב שעוד שניה היא תחנוק אותך, והצבעים כאילו נוגדים את זה. אבל שוב, הציור הלא צבוע פשוט נפלא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    ואו!
    ממש אהבתי את הסגנון והדיוק שלך, עיצוב הדמות מדהים!
    יש לך את זה,
    קבלי בלון אדום.

הילנטס.
    רכבנו לעבר השקיעה
    וכמו בסרטים
    מישהו היה חייב להגיד
    קאט.
    שתף ב-Google+

הרשמה