תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    רוצים להכין שחקנים בצורת דמויות סאותפארק ולא יודעים איך?
    בשביל זה הכנתי לכם את המדריך הזה..

בעזרת האתר הבא:http://www.sp-studio.de/ אתם יכולים ליצור דמויות סאותפארק כשאתם מתאימים לו בגדים (לא חייב), צבע עור, ופריטים כמו כובעים, נעליים ועוד.
    אתם שומרים את התמונה ע"י לחיצה על הכפתור Print Screen{הכפתור מופיע במקלדת} שיכול לבוא גם בכמה צורות שונות במחשב, מדביקים בתוכנת הצייר/כל תוכנת עיצוב אחרת, משפצים אותה להנאתכם ומוסיפים אותה לתגובתכם.
    לכל אלה שרוצים להכין שחקנים, אין חולצות של שחקנים בתוך האתר מה שאומר שתצטרכו לעצב את החולצות בעצמכם בצייר ובפוטושופ! אתם יכולים לצבוע עוד באתר האינטרנט את החולצה ולהוסיף למשל את הסמל של הקבוצה דרך הפוטושופ לדוגמא{ניתן גם בצייר} שזה ממש פשוט.
    אם למשל אתם רוצים להוסיף חלק מסויים{סמל,טקסט ,ציור או כל דבר אחר} אתם יכולים להוסיף דרך הפוטושופ והצייר.
    לפי מה ש-ZAKK לימד אותי ניתן גם להאריך את רגלי הדמות.
    אתם צריכים לסמן את הרגליים ולהוריד אותם קצת למטה.
    אחרי זה אתם צריכים להעתיק חלק מהרגליים ולהדביק אותו מס' פעמים בין הרווח שבין המותניים לרגליים שגררתם.
    אם תרצו תוכלו להוסיף גרביים בפוטושופ. אתם צריכים לסמן בריבוע המקווקו את החלק של סוף הנעליים עד למקום שאתם רוצים למשוך את הגרב על הרגל.
    אחרי כל זה אתם ממלאים את החלק של הגוף בצבע הגרביים ואז זה כבר לעיניינכם.

אתם מוזמנים להכין שחקן סאותפארקי ולפרסם אותו בדיון "שחקני כדורגל סאותפארקים".
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    אני גם די מבין ויכול לתת גם כמה טיפים בקשר לעריכה המתקדמת יותר בצייר:

כשאתם רוצים לעצב את הדמות בצייר יש כמה עזרים שימושיים שיעזרו לכם לדייק, הכי חשוב הוא זכוכית המגדלת שתעשה מבט מקורב, וגם לבחור רמת קירוב, תוכלו להגדיל ולהקטין את המברשת בהתאם לתורך בלחיצת CTRL ובנוסף את המקשים - או + שנמצאים בחלק הכי ימני של המקלדת.
    אתם תעזרו הרבה בריבוע סימון איתו תוכלו להעתיק חלק בתמונה ולהדביק במקום אחר, כך למשל הכנתי רגליים ארוכות יותר לדמויות כדי שאוכל להוסיף גרביים, הנה דוגמא קטנה שהשקעתי בה לא קצת ואני משתמש בה הרבה-

עם הלחצן של הריבוע המקווקו תבחרו את החלק של הנעליים ותורידו אותו כלפי מעטה, ואז ישאר לכם חלק ריק כך-

להכנת הפסים והקווים על החולצה השתמשתי בלחצן של הקו המעוקל, שאיתו תוכלו לצייר קו ואז למתוח אותו לכיוונים שונים, כך למשל יצרתי את שני החלקים על החולצה של ג'רארד, פשוט עושים לחיצה נוספת ומושכים את הקו עם העכבר.

בקשר לסמלים והספונסרים- לקחתי תמונה שיש בה רק את הסמל, הקטנתי אותה, פשוט לוחצים על הפינה האלכסונית שלה ומושכים עם העכבר כדי להקטין לפי הצורך.

אחרי שמדביקים לוגו צריכים להשתמש בזכוכית מגדלת ולהקטין את המברשת ולאט לאט לצבוע בין האותיות, הנה דוגמא-

טיפ אחרון להעתקה מדויקת של הצבע הוא הלחצן של המבחנה , תלחצו עליו ואז בתמונה על הצבע שאתם רוצים להעתיק, והוא יעתיק בדיוק את אותו הצבע, תוכלו לראות מתחת לכלים את הצבע שהוא מעתיק-

מקווה שעזרתי ונזכה לראות עוד דמויות מוצלחות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    תודה לשניכם על העזרה והטיפים
    לינקייה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    ZAKK באמת תודה.. כל הכבוד על ההשקעה, אנו המנהלים מעריכים זאת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    כל הכבוד לשניכם באמת אני מעריך את העזרה שלכם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    נכתב במקור על ידי Fantom
    כל הכבוד לשניכם באמת אני מעריך את העזרה שלכם
    תודה רבה, ואתה יכול לראות שערכתי והוספתי עוד מידע והרבה תמונות, עכשיו הוא נראה
    באמת רציני
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    איזה מדריך פצצה יצא לנו אה ZAKK ??
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    אני רוצה שתחברו ביחד את הכל אבל ממש הכל
    תכינו מדריך ענק שיהיה יחודי לקהילה שלנו ועומר תפרסם אותו בדיון נעול
    שלא יהיו שם תגובות יהיה שם מידע רק על איך להכין שחקנים בדמויות

תודה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    אני נועל את דיון זה... האנשים יוכלו לקבל בתגובה שלי הסבר מילולי ומפורט ובתגובה של ZAKK הם יוכלו לראות את ההסבר מפורט עם תמונות...
    נעול!
    שתף ב-Google+

הרשמה