תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 36
    הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    טוב פה אני אשים את המידע על הדמויות שלי:
    -השם, גיל, עבודה, מצב כלכלי, פלאפון ושאר הפרטים בצבע האהוב על הדמות.
    -אני המצאתי את כל המידע על הדמויות שלי.

שם: Michael Wilson-מיכאל ווילסון
    חי/מת: מת
    מוצא: אמריקאי
    עבודה: סוחר סמים
    כינוי: MdeaL
    מצב כלכלי: גרוע מאוד
    כושר: גרוע
    צבע אהוב: אפור
    פלאפון: 3880 (גנב את הפלאפון)
    סטרייט/גיי: סטרייט
    אופי: עקשן, עצבני ורע לאנשים

Michael Wilson
    מיכאל היה בן לשני הורים רגילים שהיה להם מספיק כסף לחיות כמו שצריך והם בסך הכל חיו כמו כל משפחה רגילה. משפחת ווילסון הייתה גרה בשכונת הפשע Grove Street. למרות שלפעמים היו מקרים
    שגנבו להם את המכונית (שהם גנבו ממישהו), מקרים שכייסו מהם את הארנק לא פעם אחת ושהיה אפילו
    מקרה של פריצה לבית והריסת הרכוש בגלל ששכחו לנעול, הם עדיין היו שמחים לחיות שם.
    אימו של מיכאל, Emma Wilson פחות שמחה לחיות שם מהם, אבל לא עמדה על שלה לעזוב את המקום והיא נשארה שם רק כי כל כך אהבה את בעלה, Billy Wilson שהתעקש להישאר שם. אמה לא הייתה כמו שאר הנשים בשכונה; עבודתה לא הייתה זונה ובמהלך העבודה שלה היא הייתה גונבת כסף וחפצים לאנשים מביתיהם, עבודתה גם לא הייתה מוכרת סמים, היא בסך הכל הייתה מלצרית במסעדה חמודה שהייתה ממש צמודה לשכונה שלהם. לעומת אמה, בילי היה סוחר נשק ושחקן ביליארד ידוע.
    כל יום בילי היה חוזר מאוחר בלילה עם מאות הדולרים שהשיג מעבודתו, ולפעמים כמה מאות נוספים
    מגניבה. מיכאל נורא אהב את אימו, אבל ממש העריץ את אביו, ונורא רצה להיות ידוע בשכונה כמו אבא שלו ונורא רצה להצליח ולהשיג כל כך הרבה כסף. בילי תמיד היה אומר לו: "בטח רק בעצמך, אל תאמין שהשוטרים יבואו להציל אותך בעת צרה או שחבר יבוא ויסכן את חייו בשבילך, חברים שלי מתו
    מזה, ואתה לא תמות באותה הדרך". ומיכאל שמח לשמוע את זה כל פעם מחדש והסכים עם אביו.
    בילי רצה להסתיר מאמה שהוא בכנופיית הפשע Grove, הוא יידע שאם היא תדע היא תעזוב אותו
    ותברח עם מיכאל. ולכן שמר את זה בסוד, ואפילו לא סיפר את זה למיכאל. ככה הם חיו 17 שנים.
    אחרי 17 שנים, כשמיכאל היה בן 14 וחצי, לילה מאוחר אחד חזר בילי הבייתה. אמה כבר ישנה
    אבל מיכאל עוד צפה בטלוויזייה בסלון וחיכה לאביו. בילי היה טיפה שיכור והוא מיכאל התחילו לדבר
    הם צחקו ודיברו, צפו בטלוויזייה ביחד ונהנו, אבל בלי שהתכוון, נפלט לבילי שהוא בכנופיית הפשע Grove. ולמרות אהבתו הגדולה למיכאל הוא איים עליו עם אקדח והשביע אותו שלא יספר לאמה. במקום להתחיל להתרחק מאבא שלו כי איים עליו עם אקדח, מיכאל נשבע בשמחה שלא יגלה לאמה ואמר שקיווה כבר 5 שנים לשמוע את זה מאביו, מאותו יום מיכאל העריץ יותר את אבא שלו, ממש אהב אותו
    כאב לבן ושמח שמחה גדולה שאבא שלו הוא בין האנשים הכי ידועים בשכונת Grove ושהוא נורא חזק
    מבחינת כבוד וגם מבחינת שרירים. עברה שנה וחצי, והנה מיכאל הגיע לגיל 16. הייתה מסיבה גדולה
    ליום הולדתו בבית ווילסון והיה כיף. כולם היו בקומה השנייה וצפו בסרט. חצי שעה אחרי תחילת הסרט מיכאל הרגיש שהוא צמא, וכמובן ירד למטה לשתות קצת בירה. הוא שתה, הניח את הכוס על השולחן ופנה אל המעבר בין המטבח לסלון בשביל לעלות במדרגות לקומה השנייה. הוא עלה לא יותר מ-4 מדרגות ולפתע ראה מתחתיו, בסלון את Carl Johnson, את Tom Ranehold ואת אבא שלו מתלחששים, מסקרנות רגילה הוא התאמץ לשמוע אותם, ושמע שהם אומרים שהגיע הזמן לדעתם שמיכאל יצטרף לכנופיית הפשע Grove, כמובן שהוא נורא שמח, הוא התאפק כמו שלא התאפק מעולם לא לצעוק ולרקוד משמחה, הוא רק הסתכל עוד פעם אחת עליהם, והיה מוכן להישבע שחשב שראה את אבא שלו מסתכל עליו במבט חטוף ורק מחייך לעצמו, ואז מיכאל רק עלה למעלה להמשיך לצפות בסרט.
    באמצע הסרט אמה הרגישה שהיא חייבת להשתין, יצאה מהחדר וירדה למטה בשביל ללכת לשירותים,
    אבל גם היא כמו מיכאל, שמעה את ההתלחשויות כשהייתה עוד במדרגות וראתה את קארל, טום ובילי
    מתלחששים. גם היא התאמצה לשמוע מה הם אומרים ושמעה את בילי אומר "כן, אני נורא שמח שבזכות משפחה ווילסון כנופיית הפשע Grove חזרה למקומה הגדול ושוב היא נורא חזקה.", וטום השיב לו:
    "כההה אה, אחי?! מזל שאתה הצטרפת לכנופייה!" וקארל הוסיף "אנלא יכול לחכות עד שמיכאל
    יהיה במשפחה! אחי, נסה לתאר לעצמך שהוא יזיין איתנו את הצורה של הכנופייה המסריחה Ballas!
    אני כזה עם MP5, מיכאל עם אקדח ברטה ושניכם עם עוזי!" באותו רגע אמה הרגישה את הכאב הכי גדול בעולם, למרות שאפילו יתוש לא היה לידה עכשיו היא הרגישה בגידה, היא הרגישה כעס ועצב,
    לפתע היא הרגישה כאילו כל הזמן הזה היא הייתה בודדה, ובנה ובעלה שהיו איתה כל השנים האלה
    נהפכו בשבילה כמו לא יותר משותפי דירה שקשה לחיות איתם. הצורך להשתין נעלם, והיא רק עלתה
    בשתיקה למעלה וניסתה להחזיק מעמד ולא לבכות בכל זמן הסרט.
    כשכולם הלכו ונשארו בבית רק מיכאל, בילי ואמה, אמה יצאה משליטה והתחילה לזרוק חפצים בבית על
    מיכאל ובילי וצעקה ובכתה שהם שיקרו לה, שהם למרות כל מה שהיא אמרה נכנסו לכנופיית הפשע.
    בילי ניסה להרגיע אותה ולומר לה שזה לא נורא, שהם עדיין ביחד, שלא קרה להם כלום ועוד.. אבל היא רק התחילה לזרוק עליו חפצים יותר כבדים כמו שולחנות וכיסאות, ונדמה היה למיכאל שהוא ראה סכין עף לכיוונו של בילי אבל בנס זה לא פגע בו. אחרי 10 דקות של ניסיון להרגיע את אמה, שבילי חטף כמה כיסאות בראש ושלא נשאר לה עוד מה לזרוק, אמה רצה לכיוון הדלת, פתחה אותה בעוצמה רבה וברחה לרחוב. מיכאל רצה להתחיל לרוץ אחריה, אבל בילי חסם אותו.
    מיכאל הסתכל על בילי וראה בו מה שלא ראה מעולם, את המבט הדומה שהיה של אמה כששמעה
    את טום, קארל ובילי מדברים, מבט של דמעות כעס וכאב, מבט שאפשר לחוש בעצבים של האיש,
    ולפחד מייד. בילי החל לצעוק על מיכאל: "איך היא ידעה שאני בכנופייה ושאתה עומד להצטרף?!!?"
    מיכאל השיב שאין לו מושג ושהוא לא אמר לה כלום כי הוא לא ידע על זה בכלל, הוא לא הבין למה שיקר שלא ידע על זה, כי אולי הוא ידע, אבל לא סיפר לאף אחד. אבל בילי המשיך לשאוג בקול צרוד
    והפעם צווח יותר חזק: "שקרן!!!!! אני ראיתי אותך, אתה שמעת מה אמרנו וסיפרת לה את זה!!! אחרי שהשבעתי אותך שלא תספר!!!!! ככה אתה בא ובוגד בי!!!" הוא שלף אקדח מכיסו וכיוון אותו ללב של
    מיכאל, למרות שהם היו רחוקים במרחק של 2 וחצי מטר אחד מהשני, היה אפשר לראות בבירור
    שזה ללב של מיכאל. מיכאל נרתע וזז טיפה לאחור, הוא צעק והתחיל להוריד דמעות בעצמו:
    "אבא!! תחשוב על מה שאתה עושה!! אני לא הייתי מהפר את השבועה שלי, במיוחד כשאתה השבעת אותי!!" אבל אביו כאילו בכלל לא שמע אותו, הוא טען את האקדח ומיכאל בדיוק קפץ הצידה, ואז נשמעה ירייה חזקה, זה היה נראה כאילו שכל הבית רועד מהירייה, וזה פגע למיכאל בבטן.
    מיכאל עף על הרצפה ובקושי זז, וראה שאבא שלו מכוון את האקדח לרקה שלו, ולפני שמיכאל
    הספיק לומר משהו, נשמעה ירייה נוספת וראה את אבא שלו נופל על הרצפה כשהאקדח עוד בידו,
    עם הרבה דם על הרצפה. מיכאל לא היה יכול לשאת יותר, כמו אימו הוא ברח מהבית ורץ ספרינט
    שבחיים לא רץ, הוא לא ידע לאן, רק רץ, רצה לברוח מהכל, לשכוח הכל אבל ידע שהוא לא יכול.
    הוא המשיך לרוץ עד שהגיע לשדה והרגיש סחרחורת חזקה, הוא לא יכול עד ללכת ונפל על הדשא.
    באותו רגע הוא הרגיש יותר מתמיד שאבא שלו צדק לגבי המשפט שהוא תמיד אמר, וחזר עליו שוב
    ושוב במוחו: "בטח רק בעצמך, אל תאמין שהשוטרים יבואו להציל אותך בעת צרה או שחבר יבוא ויסכן את חייו בשבילך", "בטח רק בעצמך!" עד שהתעלף מחוסר דם ומכאב ראש עצום. אחרי 15 דקות הגיע איש למקום,
    וראה את מיכאל מדמם. למיכאל לא נותר עוד הרבה זמן, אבל למזלו העצום האיש היה רופא בבית
    החולים של LS ביחידת טיפול נמרץ. האיש מהר הזעיק אמבולנסים למקום והם נסעו לבית החולים.
    בבית החולים טיפלו במיכאל, ולמרות שהיו בטוחים שלא יהיה אפשר להצילו, היה נס והוא היה בסדר.
    הם הצליחו לרפא אותו בהקלה ושמחה גדולה. כעבור שבועיים הוא פתח את עיניו ולמרות
    שעדיין הרגיש בחוזקה את הרגשות על מה שקרה בביתו, נתן להם לסיים לטפל בו. ורגע לפני שהרופא שיחרר אותו, הוא היה חייב לשאול את מיכאל מה קרה לו, אבל מיכאל אז ברח מבית החולים והרופא
    לא ניסה לרדוף אחריו, הוא נתן לו לברוח, אבל בדאגה גדולה. מיכאל חזר לביתו וראה מלא צלמים
    ואת רוב האורחים שהיו ביום הולדתו, כשהם ראו אותו גם הם כולם שאלו מה קרה והכל.
    הוא לא יכל לספר, הוא שיקר ואמר שיספר אחרי וזה והוא צריך זמן לבד, 2 הרופאים שהיו שם
    לקחו את הגופה לאמבולנס שחנה ליד הבית שהיה לפני שנה בין הבתים הכי ידועים בשכונת Grove,
    ובסביבתה ובין הבתים הכי שמחים. עכשיו הוא הבית הכי ידוע, והבית שהיה בו את המקרה הכי נורא
    שקרה ב-20 השנים האחרונות. הוא לקח מהמגירות ומהכל את הכסף שהיה, וברח רחוק רחוק משם,
    לאיזורים הכפריים, שמה הוא נהפך לסוחר סמים עני והומלס שמחפש דרך להתקיים.
    יש כאלו שאומרים שאימו התאבדה אחרי שברחה, והרוח שלה ושל בילי בבית, יש כאלו שאומרים שכנופיית Grove תהרוג את מי שינסה להיכנס לבית שהיה של ווילסון, ויהרוג גם את כל משפחתו
    של מי שינסה להיכנס. מה שבטוח, אף אחד לא ראה את אמה, בילי מת ואף אחד לא יודע איפה מיכאל
    חוץ מהוא עצמו. ולמרות שהרבה אנשים רואים אותו ברחובות באיזורים הכפריים, הם לא שמעו
    על המקרה והמעטים שכן מפחדים פחד גדול לשאול אותו אם זה הוא.
    פרטים נוספים: מיכאל אוהב לשחק ביליארד, והוא טוב בזה.
    הוא אוהב לשתות משקאות עם אלכוהול ומנסה לקבל סרטן בעישון
    חצי או יותר חפיסת סיגריות ביום.
    הוא גנב את השרשרת שעל הצוואר שלו מחנות.
    ב-9/9/2007 הוא עמד להתאבד, הוא התגנב לגג תחנת המשטרה ועמד לקפוץ
    אבל ברגע האחרון שוטר תפס אותו, מצא בכיסים שלו סמים, אולר ו-800 דולר
    וכרגע הוא במעצר בתחנה, עומד לעבור לבית חולים לפסיכים.
    חודש וחצי אחרי היותו בבית החולים לפסיכים, הוא מת מהתקף לב.
    ((הדמות בבאן על Character Kill, לא תראו אותי משחק בו))

תמונה של מיכאל:
    http://img405.imageshack.us/img405/2365/samp235fj1.png
    למה אתה תמיד שלילי ???????? לא אהבתה אז על תגיב
    אז זה היה הרעיון היחיד בנתיים ראז אני מדבר עליך
    נכתב על ידי SkuLLzIk, בתאריך 27.09.2007 בשעה 17:46

שחקן וותיק של קהילת $GTA V games$
    SaR Lil' TwiZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.04.2007
    פשששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש

יש לך עתיד בלהיות סופר אחלה של סיפור אהבתי ח"ח חחח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    נכתב במקור על ידי addictoz
    פשששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש

יש לך עתיד בלהיות סופר אחלה של סיפור אהבתי ח"ח חחח
    אין מצב.. זה שנרדמתי במתמטיקה במקום בספרות זה לא אומר שאני אהיה סופר
    אבל תודה רבה אחי

SaR Lil' TwiZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    פשייי אחלה סיפור אחי, אהבתי נורא, אגב התמונה מאוד חשוכה אי אפשר לראות את מיכאל

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    נכתב במקור על ידי Rage'
    פשייי אחלה סיפור אחי, אהבתי נורא, אגב התמונה מאוד חשוכה אי אפשר לראות את מיכאל
    תודה אוררר ^^"
    והממ זה הקטע בתמונה בעיקרון.. שרואים אותו יותר כשיש לילה משוטט ברחובות, ומחפש
    למכור סמים או להתנפל על איזה איש מסכן ולגנוב לו את הכסף.

SaR Lil' TwiZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    אחי הארכת את הטקסט בככה שכל משפט לחצת על אנטר, זה מציק רצח.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    נכתב במקור על ידי Rage'
    אחי הארכת את הטקסט בככה שכל משפט לחצת על אנטר, זה מציק רצח.
    אני יודע, מצטער על זה \=
    אבל זה מה שקורה אחרי שאתה מסמן את כל הטקסט ומעתיק אותו ממסמך וורד לפה.. XP

SaR Lil' TwiZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    פייייי רז קראתי הכל הסיפור פשוט.......מדהים!!!!!!. רציני מעניין מרתק מאוד........בואנה יש ל עתיד אתה בלכתוב סרטים כאלה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    נכתב במקור על ידי AG_Sasha
    פייייי רז קראתי הכל הסיפור פשוט.......מדהים!!!!!!. רציני מעניין מרתק מאוד........בואנה יש ל עתיד אתה בלכתוב סרטים כאלה
    תודה רבהה אחי

SaR Lil' TwiZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.04.2007
    עיר
    טירת כרמל
    זה מגניב! אבל מה עם השניים האחרים?
    חבר קהילת GTA/SAMP
    מ-2007 עד בערך 2010
    -
    המפרט שלי:
    מעבד: INTEL Core i5-2500 3.30Ghz
    לוח אם: INTEL Cold Lake ATX DDR3
    כרטיס מסך: Gigabyte GTX 760 OC 2GB
    זיכרון: KINGSTON 4GB 1600MHz DDR3 x2 - 8GB
    ספק כוח: AcBel 750W IPOWER
    -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.05.2007
    עיר
    נצרת עילית
    אחלה סיפור לא רע

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    נכתב במקור על ידי Big Danny K
    זה מגניב! אבל מה עם השניים האחרים?
    אחרי שהמצאתי רקע כזה נראה לך ששנייה אחרי זה יהיה לי כוח לעוד אחד? XD
    מחר נראה לי אני אעשה עוד רקע..

ופליקס-תודה [=

SaR Lil' TwiZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.04.2007
    עיר
    טירת כרמל
    אני חושב אני ימצא לי איזה שעה פנויה בלי אף אחד בבית ואכתוב גם רקע...
    חבר קהילת GTA/SAMP
    מ-2007 עד בערך 2010
    -
    המפרט שלי:
    מעבד: INTEL Core i5-2500 3.30Ghz
    לוח אם: INTEL Cold Lake ATX DDR3
    כרטיס מסך: Gigabyte GTX 760 OC 2GB
    זיכרון: KINGSTON 4GB 1600MHz DDR3 x2 - 8GB
    ספק כוח: AcBel 750W IPOWER
    -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אללה אחים הוספתי עוד דברים על מיכאל, תגיבו! ונראה לי שהיום בצהריים או מחר אני אתחיל
    לרשום על ריזו!

SaR Lil' TwiZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    שם: Rizzo Nixon-ריזו ניקסון
    חי/מת: חי
    מוצא: איטלקי
    עבודה: אין
    כינוי: Rizz
    מצב כלכלי: רגיל
    כושר: טוב
    פלאפון: אין

צבע אהוב: אדום
    סטרייט/גיי: סטרייט
    אופי: בחור עם לב טוב שיעזור לחבר וגם לאיש כשהוא בצרה, אבל ריזו יודע להיות קשוח כשהוא רוצה, והוא לא מפחד מכלום
    Rizzo Nixon
    ריזו ניקסון נולד באיטלייה לשני הורים עשירים איטלקים בבית החולים "Lobkovickey", הלידה שלו לא הייתה קשה במיוחד.
    כשהיה בן שנה הם עברו לסאן אנדרס, לוס סנטוס.
    מאז שהוא זוכר את עצמו הוא תמיד אהב לצפות בסרטי פעולה ולאכול "ספגטו עם גביניה" מול הטלוויזייה, כך הוא היה קורא לספגטי עם גבינה.
    כבר בגיל 7 הוא ראה סרטים אלימים, הוא אהב במיוחד את הסרטים של המאפיות האיטלקיות שמחסלות
    מאפיות אחרות, מתנקשות באנשים, חוטפים אנשים והקטע שהוא הכי אהב-לחסל שוטרים.
    הוא היה נורא מושפע מהסרטים שהוא ראה. כשהוא היה בן 4 הוא תמיד הסתתר במרתף שבעליית הגג
    וכשאבא שלו מצא אותו הוא "ירה" עליו עם אקדח פיקות. אבא שלו, Camillo Nixon כמובן לא לקח
    ברצינות את השפעתו של ריזו לסרטים כאלו. אמא שלו, Michelangela Nixon היא זו שהכינה לו תמיד את הספגטי עם הגבינה שהוא כל כך אהב.
    אבא שלו היה פעלולן אופנועי שטח שעושה תרגילים מקצועי והיה חלק גדול מהמושג "אקסטרים".
    אימו הייתה מורה בתיכון ובייבי סיטר. כמו כל ילד, ריזו אהב את הוריו והתלהב מהעבודה שלהם.
    ריזו לא החמיץ אף הופעה של אביו. ריזו לפעמים היה בא ומפתיע את אימו בתיכון וכל הילדים שם
    חייכו אליו וקיבלו אותו בפנים יפות, ובקשר לעבודה השנייה של אימו, אפילו שריזו היה רק בן 6
    והיה נחשב בעצמו לילד קטן, הייתה לו גישה מיוחדת לילדים, הוא נורא אהב אותם והם אהבו אותו,
    הוא עד היום לא זוכר מקרה שילד שראה אותו לא חייך. ככה שלפעמים היה בא עם אמא שלו
    לבתים שבהם היא עשתה בייבי סיטר לתינוקות או לילדים קטנים בגילאים 2-3, והיה עוזר לה.
    כבר בכיתה א' הוא היה נחשב ל"מלך הכיתה", כולם אהבו אותו, הוא היה מעולה בלימודים
    וכולם היו חברים שלו, גם היה לו "גב" מילדים מכיתות יותר גבוהות, אפילו כיתות ו'.
    ריזו היה ילד שמח וטוב לב שהיה עוזר לכולם ומבצע את עבודותיו כמו שצריך ואפילו יותר.
    עד כיתה ו' היו לו חיים רגילים, טובים ושגרתיים. כל יום הוא היה הולך לבית ספר,
    זוכה לשלום ולחיוך מכל ילד וילדה בכיתה, לומד כמו שצריך ובשקט, בהפסקות מבלה
    עם החברים ובסיום היום חוזר לווילה הענקית של משפחת ניקסון.
    אבל בסיום החופש הגדול ועלייתו לכיתה ז' הוא התחיל להידרדר. כבר הוא לא היה טוב
    בלימודים כמו שהיה פעם, הוא לא היה חורש על כל הכנה למבדק פשוט, הוא בקושי היה
    חוזר למבחנים ובקושי עושה שיעורים, המורים כבר חשבו שבדפים מהיסודי שיקרו,
    והוא בכלל לא ילד מסודר ולומד טוב כמו שאמרו. ההידרדרות הייתה עקב השפעתו הגדולה מסרטי
    הפעולה והמאפיות שראה, במקום לגדול ולהבין שאלו סרטים, הוא התחיל להתנהג כמו בסרטים,
    הוא התחיל להיות לא ממושמע להוריו ולמוריו. בכיתה ח' הוא כבר רצח ילד עם סכין בבית ספר בגלל שהילד נתן לו כאפה חלשה בצחוק. לאחר הרצח מול כל תלמידי כיתות ח'-ט' ומול כמה מורים הוא רץ
    וברח מהבית ספר. הוא ברח לווילת ניקסון, שמה כשהוריו היו בעבודה הוא ראה עוד סרטי מאפיה איטלקית. הוא אהב לחשוב מה אבא שלו ילמד אותו הפעם בפעלולי אופנועי שטח, אבא שלו היה מלמד
    אותו מגיל 11. כשהגיע אביו הבייתה, ריזו קיבל אותו בפנים שמחות, חיבק אותו ושאל מה אבא שלו ילמד אותו היום, אבל כשהביט באביו ראה פרצוף כועס שלא ראה מאז גיל 9 כשהוא בטעות השאיר
    את הברז בשירותים פתוח. אבא שלו הביא מכה לריזו ביד וצעק עליו "מה עשית היום בבית הספר?!?"
    וריזו סיפר לו שזה בגלל שילד עיצבן אותו והביא לו כאפה, אבא שלו הביא לו מכה חזקה יותר ביד
    ואמר שהוא בעונש ושהוא מחרים לו את כל סרטי המאפיה שלו, ושריזו יישלח לבית ספר לעבריינים.
    ריזו רץ לחדרו וטרק ונעל את הדלת מאחוריו. הוא נשכב על המיטה שלו וחשב על היום, וככה נרדם.
    למחרת בבוקר הוא לא הלך לבית הספר, הוא נשאר בחדרו וצפה בטלוויזייה.
    הוא העביר לחדשות וראה דברים שלא עניינו אותו, כרגיל. שנייה לפני שהוא העביר ערוץ
    הוא ראה את כתב החדשות אומר "ועכשיו לכתבה מעניינת, קאמילו ניקסון, פעלולן
    מקצועי באופנוע שטח מת עקב שנכשל בתרגיל שלו, ונפל ישר על המפרקת." הכתב השתעל
    והוסיף: "ברור שזה ישאיר צלקת גדולה בהיסטוריית האקסטרים, בואו תראו את המקרה
    שצולם". ריזו התחיל לבכות בשקט וצפה, הוא ראה את אבא שלו מבצע סלטה פשוטה באוויר,
    רואים איך שכשהוא התרומם הוא החל להעביר את המשקל שלו לאחור, וכשהוא היה במצב
    הפוך באוויר, במקום להמשיך להביא את המשקל טיפה אחורה ולתת לתנופה לעשות את השאר,
    הוא פשוט לא עשה כלום, ואפילו זה היה נראה שהוא איזן את זה ככה שהתנופה לא תעשה
    את הסיבוב המושלם בעצמה ואז התרסק בחוזקה על המפרקת.
    הכתב אמר "לדעתי מוזר שחוץ מבשנת 1993 כשקאמילו ניסה תרגיל חדש ונפל על הרגל,
    הוא אף פעם לא נפל וביצע את כל התרגילים בשלמות ובקלילות, אבל פתאום כשהוא
    עושה סלטה פשוטה שהוא עשה אותה כבר שנים בטבעיות זה מה שקורה".
    הכתב נאנח לכמה רגעים ועבר לכתבה אחרת "המציאו מברשת שיניים חדשה ש.."
    ואז ריזו כיבה את הטלוויזייה. הוא חזר במוחו על מה שהוא ראה, על איך שאבא שלו
    בכוונה נכשל בתרגיל ומת ואז נזכר באתמול. הוא התחיל לבכות חזק יותר וממש
    כעס על עצמו. הוא פתח את הדלת ופנה אל הסלון. למטה הוא ראה את אימו שבדיוק
    כיבתה את הטלוויזייה. היא הסתכלה עליו והוא עליה, שניהם עם דמעות והם התחבקו
    בחוזקה בלי להוציא קול. אחרי 5 דקות ככה שהם התחבקו אימו אמרה
    "זה נכון מה ששמעתי שקרה בבית הספר?" וריזו לא ענה, רק בכה והמשיך לחבק אותה.
    לבסוף כשהם סיימו להתחבק ריזו מלמל: "אני מבטיח שאני לא אעשה יותר דברים
    כאלו ושום דבר לא ישפיע עליי, אני אחזור להיות כמו ביסודי".
    ובאמת, הוא המשיך לראות את סרטי המאפיה אבל הוא באמת המשיך בחטיבה והגיע
    לתיכון. המקרה נשכח, ורק נשאר הכאב שאבא שלו חסר. למרות גילה
    של אימו היא המשיכה ללמד בתיכון, אבל היא לא הייתה המורה שלו, למרות שזה היה
    אותו התיכון. יום רגיל אחד, כשריזו סיים את אחד מימיו בכיתה י"א וחזר הבייתה,
    כרגיל הכין לעצמו משהו לאכול, צפה בסרט מאפיה ואחרי זה הכין שיעורים.
    הוא הלך לשחק במחשב וחיכה לאמא שלו שתגיע. כבר היה 6 בערב והוא התחיל לדאוג, היא
    הייתה אמורה לחזור ב-4, מקסימום 4 וחצי. הוא הלך לתיכון ולא ראה שם אף אחד, היה חושך ונעול.
    הוא חזר לביתו וראה שעומדים שם 6-7 נערים בגילו, וכאלו שהיו גדולים ממנו בשנה.
    הוא שאל אותם מה הם עושים שם ואחד מהם אמר:
    "אחי, תאמין לי שקשה לי לומר לך את זה, אבל אמא שלך נרצחה." הדבר הראשון שריזו היה יכול לומר
    קודם זה "מה?!" אותו הנער השיב: "אחד מכיתה י"ב-4 דקר אותה כי היא הביאה לו ציונים גרועים..
    זתומרת הוא זה שהביא את זה על עצמו אבל הוא האשים אותה, הוא חשב שהיא עשתה את זה
    במיוחד לו בכוונה". ריזו שאל בקול רועד שהיה אפשר לשמוע בו גם עצבים:
    "איך אתם יודעים את זה?" ועכשיו נער אחר דיבר ואמר "אנחנו גם מכיתה י"ב-4 אז אנחנו יודעים
    את זה שהוא גרוע בלימודים וכל זה.. וכשהלכנו הבייתה ראינו גם את אמא שלך יוצאת מהבצפר
    והוא עקב אחריה ואנחנו אחריו. הוא בדק שאף אחד לא רואה והוא שלף סכין ודקר אותה בגב כמה
    פעמים ואחרי זה סחב את הגופה לאיזה ביוב, אנחנו בטוחים שהיא כבר נסחפה בביוב"
    ריזו לא היה ילד תמים, אבל משום מה הייתה לו הרגשה רעה חזקה שהם צודקים, הוא האמין להם
    ובלי כוונה לצעוק, ממש צרח: "מה השם שלו ואיפה הוא גר?!?!" הם אמרו בשקט את הכתובת
    ואת שמו של הנער. ריזו הודה להם וניסה להסתיר את הדמעות שבעיניו, הוא עמד להיכנס לווילה
    אבל אחד הנערים חסם אותו ולחש לו "אחי, עכשיו כשאין לך מי שיטפל בך, למרות שאתה מספיק
    גדול לעצמך, היית רוצה להצטרף למשפחה שאנחנו בה?" ריזו לא זז שנייה והתרגשות קלה
    הציפה אותו, אבל הרגשות כלפי הרצח של אימו מנע ממנו להראות אפילו טיפה מההתלהבות.
    הוא שאל למה דווקה הם פונים אליו, ונער אחר ענה לו: "ראינו את מה שעשית בחטיבה,
    ושאלנו הרבה נערים עליך, ועכשיו אחרי שאין לך הורים.. אנחנו רוצים שתהיה חלק מהמשפחה,
    אנחנו רוצים לעזור לך לחסל את הנער שעשה את הדבר הזה לאמא ש'ך, לא תוכל לעשות את זה
    לבדך, יש לו הרבה חברים שתמיד נמצאים אצלו, וכל הכיתה יודעת שאבא שלו סוחר נשקים
    שמביא לו נשקים, כל המשפחה שלהם משפחת פשע שהורגת אנשים תמימים ועושה רק רוע
    וכאב. אחי, אנחנו משפחה עשירה עם כוח ששולטת באיזורים הכפריים שבצפון LS, ובכמה חלקים גדולים של LS, הרבה אנשים ומשפחות מפחדים מאיתנו, המשטרה מפחדת מאיתנו, אנחנו רק עוזרים אחד לשני ואין אחד במשפחה שלא יקריב את חייו בשביל אחד אחר, האנשים נורא טובים, אתה תתחזק אצלנו, גבר!" ריזו לא ידע אם זו העייפות, הכאב על אימו או הכעס העצום על זה שרצח אותה,
    אבל הוא הסכים. הנער הראשון שענה שדיבר עם ריזו אמר "טוווב, שאלנו את הבוס והוא הסכים,
    הוא יבחן אותך, אל תפחד במבחן ואל תעשה משהו לא טוב לבוס, אנחנו משפחת דמידיצ'י, משפחה
    מכובדת עם כבוד. ושמע, אפילו שכולנו במעמד נמוך כרגע במשפחה, אנחנו חלק קטן, תאמין לי, אחי!
    המשפחה היא גדולה, מלאה בהמון אנשים בדרגות שונות, אתה תצליח במשפחה, אתה תהיה בין
    האהובים על הבוס!"
    הם הביאו לו אקדח 9MM ושני מחסניות ונער שעוד לא דיבר אמר "מחר בשעה 10:00 בבוקר
    תבקש ממונית שתסיע אותך לבנק בפלמינו קריק, שמה תפגוש את הבוס שיעשה לך מבחן, ביי גבר,
    בהצלחה!".
    ריזו נכנס לווילה שעכשיו הייתה שלו, התקלח, אכל והלך לישון מוקדם, להיות מוכן למחר.
    הוא שם חולצה לבנה ומכנסי עור שחורים שהיו נוחים לריצה, שם ג'קט שחור, הכניס מחסנית
    לאקדח ושם אותו בכיס הפנימי של הג'קט, ואת המחסנית השנייה בכיס הפנימי בצד הנגדי של הג'קט.
    אחרי זה הוא שם גם את הפלאפון שלו בכיס הפנימי העליון יותר של הג'קט.
    הוא הלך לשירותים לצחצח שיניים וראה סרט מאפיה נוסף בשביל לנסות למשוך את הזמן ולא להשתעמם
    עד שהוא יצטרך ללכת. השעה הייתה 9:20 והוא יצא החוצה, נעל את הדלת וקרא למונית שהייתה רחוב ממול. הוא נכנס ואמר לבנק פלמינו קריק. הנסיעה הייתה 25 דקות והוא הגיע ב-9:45 לשם.
    הוא שילם לנהג וירד מהרכב. הוא חיכה שם 5 דקות וראה מכונית שחורה שבה היו 4 אנשים איטלקים
    לבושים טוב. הוא ראה אותם במכונית חונים ליד הבנק איזו דקה, ולרגע חשב שאולי זו המכונית עם הבוס. והוא צדק, בסוף יצא מהמושב הקדמי שליד הנהג איש ושאל אותו אם הוא ריזו ניקסון, ריזו
    השיב בשקט כן. ריזו בחן במבט את האיש שדיבר איתו והסתכל בתוך המכונית, הנהג, והאיש
    שישב במושב האחורי השמאלי נראו עם בגדים מכובדים, אחד מהם היה עם שפם. והשני היה
    עם בגדים יותר יפים ומכובדים מהנהג. ריזו הביט במושב האחורי הימני וראה איש איטלקי
    עם שפם קטנטן מתחת לפה עם הבגדים הכי יפים ומכובדים מכל מי שהיה במכונית, הוא לא סיים
    לבחון את האיש שנראה לו הבוס ולפתע האיש שעמד מולו וששאל אותו אם הוא ריזו פתח את
    דלת המושב האחורי השמאלי, החזיק את ריזו בעצמה בכתפיו, דחף אותו לבפנים ומהר נכנס למושב
    הקדמי שליד הנהג וסגר את הדלתות. האיש שהיה עם בגדים מכובדים אבל פחות מזה שהיה
    נראה לו כמו הבוס שלף אקדח, טען, כיוון לראשו של ריזו, דחף את הראש שלו כך שהיה במצב
    שריזו היה נשען בכוח עליו, ואז האיש שם את זרועו סביב צווארו של ריזו כמאיים לחנוק אותו,
    כשהאקדח הטעון עדיין היה מכוון לראשו של ריזו. מזווית העין ראה ריזו האיש שהיה נראה לו הבוס
    שלף אקדח גם הוא, כיוון ללב של ריזו ואז שאל בקול רם: "אתה עובד במשטרה?!?" ריזו השיב לו
    ניסה להסתיר את הפחד בקולו והשיב בקול שקט "לא" האיש שהחזיק אותו נתן לו מכה דיי חזקה
    בראש עם האקדח והאיש שנראה כמו הבוס שאל שוב, יותר חזק: "אתה עובד במשטרה?!!?
    אני אהרוג אותך!!!" וריזו לא יכל יותר וצעק "לא!!" האיש שהחזיק אותו שיחרר אותו והכניס
    את האקדח לכיס, וכך עשה גם האיש שריזו היה עכשיו בטוח שהוא הבוס.
    הבוס אמר באיטלקית ובקול שקט וקר: "אני לוסיאנו דמידיצ'י, ראש המשפחה" הוא השתעל
    לרגע, הצביע על האיש שהיה ליד ריזו שישב במושב האחורי והוסיף: "זה לאו דמידיצ'י,
    הוא האיש השני הכי חשוב פה, הוא הדרגה הגדולה שמתחת לבוס." הוא הצביע למושב
    הקדמי שליד הנהג ואמר: "זה מרקו פיבאונאנסי, הוא בדרגה השלישית הכי חשובה
    וגדולה במשפחה, הוא גם זה שיביא לך משימות ויאמר לך מה לעשות,
    כמובן שאתה קודם כל מקשיב לי וללאו, אבל אחרינו זה מרקו, עד כאן ברור?" ריזו הנהן
    בראשו. לוסיאנו המשיך: "זה שכרגע נוהג הוא ברוס פיבאונאנסי, הוא הדרגה הרביעית הכי
    חשובה במשפחה, הוא דרגה גבוהה שלמרות שכבר דיי פחות חשובה, לא כל כך קל להגיע
    אליה והיא דרגה חשובה, הכל תלוי בך! וכן, אם אתה שואל, הוא אח של מרקו.
    אתה כרגע הדרגה הכי נמוכה, לא יכול לתת הוראות לאף אחד, לא יכול אפילו לנהוג
    במכוניות משפחה ולא יכול להיכנס לבית המשפחה ללא אישור." הוא הפנה את ראשו לנהג ואמר:
    "ברוס, תסיע אותנו לבית המשפחה". ואז המשיך לדבר: "אז בינתיים בגלל הדרגה הנמוכה שלך,
    אתה בינתיים פשוט שומר לפעמים על שטח המשפחה, בא ועוזר למשפחה כשמבקשים עזרה בלא משנה
    מה זה, ומציית. לאט-לאט כמו כולם, זאת אומרת יותר נכון, כמו הרוב, אתה תעלה דרגות.
    אם יש לך שאלות או בעיות פנה אליי, אל לאו או אל מרקו. ברוך הבא למשפחה!"
    הם הגיעו למקום שליד הבנק שמקודם הם נפגשו ושהיה במקום הזה גדר למכוניות, ריזו ראה
    את הבוס מוציא מכיסו שלט, לוחץ על הכפתור הימני שלו והגדר נפתחה, המכונית נכנסה פנימה וכשעברה את הגדר לוסיאנו לחץ על הכפתור השמאלי והגדר עלתה ונסגרה. הוא הכניס את השלט לכיסו.
    הם חנו על האדמה ליד לפחות 3 מכוניות שהיו בדיוק אותו דבר כמו המכונית שהם היו בה,
    רק שאחת מהן הייתה גם לימוזינה. הנהג פתח את הדלת, יצא, סגר אותה ופתח את כל שאר הדלתות,
    ריזו, לוסיאנו, לאו ומרקו יצאו החוצה וברוס סגר את הדלתות. לוסיאנו אמר "בוא אחריי" לריזו.
    ריזו ראה את ברוס, מרקו ולאו נכנסים לבית הכי יפה שראה מחייו, לבית שמצדדיו הם מים,
    בית גדול, צבוע יפה וטוב. ריזו הסתכל שמאלה וראה כמה מטרים לידו מסוק שחור בצבע
    של המכוניות, ו-2 ג'יפים משוריינים. הוא התרגש נורא ושמח נורא. הוא המשיך ללכת אחרי לוסיאנו
    עד שהם הגיעו למבנה קטן שהיה נראה כמו בית קטן לאיש יחיד עם חדר אחד.
    הבוס הוציא מפתח מהכיס שלו, הכניס לדלת ופתח אותה, זה היה מחסן.
    לוסיאנו אמר: "זה המחסן, פה יש הרבה דברים שהמשפחה זקוקה להם." הוא הפסיק לדבר לשנייה
    והמשיך: "פה יש נשקים, מפתחות, חבלים, כלים, כלי עבודה, כיסאות ואת כל שאר הדברים
    שצריך". הוא הלך 2 צעדים ישר, עמד על קצות האצבעות שלו והוציא קופסא
    חומה, הוא פתח אותה והוציא ממנה מפתח זהה למפתח המחסן. לאחר מכן הוא לקח קופסא אחרת,
    פתח גם אותה והוציא ממנה שלט שכמו המפתח, הוא היה זהה לשלט שאיתו הבוס פתח את הגדר.
    הוא החזיר את הקופסא, הלך צעד ימינה והוציא קופסא שהפעם הייתה למטה, הוא פתח אותה והוציא
    אקדח 9MM, סגר את הקופסא והחזיר אותה למקום.

הוא הושיט לריזו את האקדח, השלט והמפתח ואמר: "את האקדח תמיד תסתיר כשאתה מחוץ לשטח המשפחה, ותשתדל לא להסתבך עם המשטרה, אבל אם זה יקרה, קרא לנו ואנחנו נעזור לך."
    ריזו לקח את האקדח, הכניס לכיס הפנימי שבו הייתה המחסנית שהביא הנער אתמול, הוא לקח
    את השלט ושם בכיס מכנסיו, ואת המפתח שם באותו כיס.
    לוסיאנו המשיך: "לי וללאו אתה קורא אך ורק בוס, לשאר בשמותיהם הרגילים. אל תדאג,
    אתה תכיר פה את כולם, אפילו שזה הרבה, תאמין לי! ואני מקווה שלא צריך לציין
    שאתה חייב לכבד את כולנו, גם את האנשים שבדרגה שלך וגם כשתהיה דרגה יותר גבוהה
    תכבד את אלו שדרגות נמוכות יותר." הוא חייך לעצמו וסיים: "זהו זה, אני חושב,
    בהצלחה לך פה" ואז הוא הביא לריזו את מספר הפלאפון שלו ואת מספר הטלפון של הבית של דמידיצ'י.
    לוסיאנו פתח את הדלת, יצא עם ריזו, סגר אותה ונעל.
    ריזו ראה את לוסיאנו נכנס ללימוזינה השחורה, מתניע, נוסע לגדר, פותח אותה, עובר אותה, סוגר
    מאחוריו ונוסע שמאלה ליציאה מפלמינו.
    ריזו הלך מחוץ לשטח הבית, הזמין מונית ואמר לנהג "רק תסתובב בכל האיזור הכפרי ותכיר לי
    את המקומות". הנהג גיחך אבל זה מה שהוא עשה, ובסוף כשהם סיימו להסתובב והם היו בבלו ברי
    ריזו ביקש לרדת שם, ריזו שילם לנהג ויצא.
    הוא הסתובב שם וראה במקרה את הנער הראשון שדיבר אתמול, הנער שבזכותו הוא כרגע בדמידיצ'י.
    הוא רץ אליו ודיבר איתו, שאל אותו את שמו והם הכירו. ריזו שאל אם הנער יודע איפה יש
    בית דיי גדול למכירה בבלו ברי והנער ששמו היה לויגי אמר שהוא בדיוק יודע איפה, ריזו
    הלך בעקבות לויגי והם הגיעו לבית שבאמת היה בית דיי גדול וטוב, והיה רשום שהבית למכירה
    ואת מספר הטלפון של בעל הבית. ריזו הודה ללויגי ונפרד ממנו וצלצל אל המספר שהיה רשום,
    ענה קול מבוגר אבל נעים של איש, ריזו דיבר איתו והאיש אמר שכבר עכשיו ריזו יכול לעשות סיור
    בבית ולשמוע מחירים וכאלה, האיש סיים את השיחה בזה שהוא אמר שהוא מייד יגיע לשם וניתק.
    ריזו חיכה 2 דקות והאיש הגיע, הוא פתח את הדלת ועשה סיור לריזו, בסופו של הסיור ריזו שמע את
    המחיר, ולמרות שזה היה לו מחיר קטנטן מרוב כל הכסף שיש לו, הוא התווכח טיפה ולבסוף האיש
    טיפה הוריד את המחיר וריזו קנה, הוא חתם בצ'ק. האיש לחץ יד עם ריזו וייצא החוצה.
    ריזו התקשר להרבה אנשים בשביל לשפץ את הבית, הוא הזמין דלת חדשה, הוא הזמין איש שיצבע את
    הקירות, הוא הזמין טכנאי לטלוויזיות שישים את הכבלים ויחבר לאנטנה של הבית שעל הגג.
    אחרי שהעבודה הסתיימה, ריזו נעל את ביתו החדש וחזר לביתו עם אוטובוס והתקשר לבעל משאית שמעביר חפצים מבית לבית אחר כשעוברים דירה. האיש הגיע כעבור שעה, ריזו נכנס למושב הקדמי והאיש ואנשיו התחילו להעמיס חפצים, אחרי 3 פעמים שהם נסעו וחזרו מרוב כל החפצים שהיו ריזו הודה לאיש ושילם. ריזו מיקם את החפצים בבית כפי שהוא רצה ופרסם הודעת מכירה לביתו הקודם.
    כעבור יומיים מישהו קנה את הבית הקודם.
    בינתיים ריזו התרגל לאיזור הכפרי. שבוע לאחר מכן, ריזו תכנן עם 10 אנשים מהמשפחה להתנקש
    בנער שרצח את אימו וגם במשפחתו. הם עלו על אוטובוס ואחרי חצי שעה הגיעו.
    הם הגיעו לביתו של הנער, ירדו, והוא ו-9 חברים הסתתרו ליד הבית, וחבר אחר שלא מוכר
    דפק בדלת ושמעו קול של נער שואל "מי זה?" לויגי לחש לריזו ולחבריו: "זה הקול של הנער!"
    והחבר של ריזו שדפק בדלת אמר זו תרומה לילדים נזקקים, הנער פתח את הדלת וממקום המחבוא של ריזו הוא ראה נער שטיפה יותר גבוה ממנו עומד בדלת עם 6 דולר ושמאחוריו אוכלים בשולחן גדול
    אנשים שנראו כמו המשפחה שלו, הם היו זקנים, צעירים, ילדים ומבוגרים שהיו דיי דומים אחד לשני
    הנער הושיט לחבר של ריזו את ה-6 דולרים והחבר של ריזו אמר "רגע, תן להוציא את הפתקית" ואז הוא שלף מכיסו אקדח מושתק וריזו וחבריו נכנסו פנימה עם M16 מושתקים ופתחו באש, עד שנוצר מצב שכל הבית היה מלא הרס ודם ושלא נשארה אף נפש חייה בבית חוץ מריזו וחבריו. ריזו ירה עוד טיפה
    על הגופה של זה שרצח את אימו והם מהר ברחו וחזרו לבית דמידיצ'י.
    בערב הם ראו בחדשות את המקרה ואת הצילומים בטלוויזייה. ואז כתב החדשות אמר: "יש חשד
    בנער ריזו ניקסון, אתמול נמצאה גופת אימו בביוב עם סימני הידיים של הנער במשפחה הגדולה שמתה,
    וכמה נערים אומרים שזה היה בגלל הציונים הנמוכים שהיו לנער במקצוע של האישה, אין זכר לריזו
    וגם אין לאף אחד תמונה, כשביקרו בביתו ראו משפחה אחרת שאמרה שהוא מכר להם את הבית".
    עברו 4 שנים מאז שכל זה קרה, ובינתיים ריזו באמת הכיר את כל המשפחה, ולמרות שהוא עדיין
    בדרגה הכי נמוכה, הרבה אוהבים אותו במשפחה, ושמחים שהוא בה. הוא נהפך עם הזמן לסוחר
    נשק מצליח שמביא נשקים למחסן המשפחה ונהפך לאיש ששותה לא מעט אלכוהול ושמכור לסיגריות. הוא גם השיג רשיון נהיגה ורשיון לנשק.
    פרטים נוספים: לריזו עדיין נשאר האופי מהיסודי, הוא בחור טוב שעוזר לאנשים.
    אבל לא יהסס לפגוע באיש זקן מסכן שלא יכול להגן על עצמו אם המשפחה תרצה בכך.
    הוא מצליח כסוחר נשק ולמרות המקרים הנוראים של אימו ואביו הוא שמח בחיים ומרוצה
    ממה שיש לו.
    חולה על ספגטי איטלקי, מסוגל לאכול המון ספגטי איטלקי בלי בעיות.
    הוא חושב על להסתפר, הוא נורא אוהב את השיער הארוך אבל הוא מתחיל להציק לו.
    ב-13/9/07 הגיע לו תחביב חדש, להטריד אנשים בטלפון, כמה עשרות טובים
    של אנשים הוטרדו באותו יום, ובאותה הטרדה מטופשת, ריזו נהג לשאול
    "זה אח של יוסי?" וכמובן שכמעט כולם היו עונים "לא", אז הוא אמר לאיש שדיבר
    איתו, "שקרן, אתה אח של יוסי, אתם דומים בשקרים שלכם!". רוב האנשים
    ניתקו את הטלפון בשלב הזה, אז ריזו היה מחייג שוב, ומייד מנתק, מחייג שוב
    ומייד מנתק, ככה כמה פעמים. לבסוף כשצחק מספיק מהתעלול וכשהוא התחיל
    להשתעמם, הוא עבר להטרדות יותר רציניות, הוא כבר התחיל לומר דברים כמו
    "אני יודע איפה את גרה, אני יודע מי את, הבית שלך הולך להישרף איתך"
    ולגברים משהו דומה. זה בכלל לא מאפיין את ריזו, אבל עוד מאז שהוא ילד
    היו אצלו מקרים שפתאום ללא סיבות כלשהן הוא "השתגע", הוא סתם
    קילל ילדים אחרים ועשה שטויות.
    לבסוף כנראה שכבר כמה אנשים דיווחו עליו, והמשטרה עלתה עליו והגיעה לביתו, למזלו הרע דווקה בזמן שהוא היה בבית. הוא נחקר ולבסוף חוץ מההטרדות בטלפון, גם התגלה שהוא סוחר נשק ושגם הוא ה"רוצח המסתורי"
    של כמה מקרי רצח שעד אז לא נפתרו. ריזו הועף מדמידיצ'י, איבד הרבה מחבריו,
    איבד את הכבוד שלו, שילם הרבה כסף והועמד לדין. לבסוף נקבע שהוא נכנס
    לכלא ל-20 שנה. עברו 20 שנה והוא השתחרר מהכלא, הוא כבר היה בן 42
    כשהשתחרר. הוא כבר לא היה עם שיער ארוך וכבר התחילו לראות טיפה שיערות לבנות. הוא ביקר בביתו של לואיג'י ולהפתעתו לואיג'י כמעט ולא השתנה.
    לואיג'י סיפר לו שדמידיצ'י התפרקו ושנפתחה המשפחה La Cosa Nostra
    ושלואיג'י הוא הבוס. לואיג'י כמובן צירף אותו. חודש לאחר מכן, ריזו סירב לפקודה של לואיג'י והועף מהמשפחה והפסיד את חברו הטוב. עבר זמן מאז, ריזו המשיך ללא חברים למכור נשקים. לילה אחד, כשריזו חזר
    שיכור מבר מסויים, הוא ראה אישה ברחוב, אישה נורא יפה. כנראה שהוא בכלל
    לא היה מודע למעשיו, הוא דחף אותה לשיח ושם אנס אותה.
    אחרי שהוא סיים, הוא רץ, ובלי כוונה הארנק שלו נפל לו מכיסו בלי שהוא שם לב. האישה פתחה את הארנק ומצאה את שמו ועוד פרטים עליו. היא דיווחה למשטרה והמשטרה מצאה אותו. אחרי חיפוש קטן עליו הם מצאו עוד פעם
    נשקים לא חוקיים וחומרים להכנתם. הוא הושפט ונכנס למאסר עולם,
    מאחר וכבר היה לו עבר פלילי (הטרדות בטלפון, עוד מציאה של חומרים לנשקים והריגת כמה אנשים). ((ביקשתי מהאדמין להכניס את ריזו לכלא לתמיד, לא תראו אותי משחק איתו יותר))
    תמונה של ריזו:
    http://img110.imageshack.us/img110/4994/samp255wz8.png

SaR Lil' TwiZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.02.2007
    מושקע מאד אהבתי.. כתוב יפה מאד ו.. פשוט אהבתי..
    תמשיך את הדמות האחרונה , אשמח לקרוא

Mr. Vincent Brooks - Mayor
    "אישה יכולה להפוך גבר למליונר...
    אם הוא היה פעם מליארדר..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    נכתב במקור על ידי Copia
    מושקע מאד אהבתי.. כתוב יפה מאד ו.. פשוט אהבתי..
    תמשיך את הדמות האחרונה , אשמח לקרוא
    תודה רבה אחי D=

עוד תגובות אחים, תאמינו לי שהשקעתי ת'נשמה פה XD
    ועוד במקום לנוח כשאני חולה ככה זה מה שאני עושה..

SaR Lil' TwiZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    מיכאל אל תתאבד, בוא תצטרף אליי, עברתי ילדות קשה ודומה לשלך, אנחנו נהיה אחלה צוות, ואני אוציא אותך מהתחנה בלי בעיות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    נכתב במקור על ידי gigamer
    מיכאל אל תתאבד, בוא תצטרף אליי, עברתי ילדות קשה ודומה לשלך, אנחנו נהיה אחלה צוות, ואני אוציא אותך מהתחנה בלי בעיות.
    הוא אמור לשמוע את זה?
    כי מטרת הנושא זה תגובות על הסיפורים שעשיתי ולא להגיב כאילו אתה מדבר איתו עכשיו IC.
    גם כל החיים שלו בזבל, שני ההורים שלו מתו, הוא עני, בקושי מצליח לאכול ולשתות,
    המשטרה תפסה אותו, כל הגוף כבר כואב לו, הוא חולה.

SaR Lil' TwiZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    ג'יגאמר -מה אתה עושה זאת השאלה?

ורז, סיפורים מדהימים, הסיפור האחרון נגע לליבי
    שתף ב-Google+

הרשמה