תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  07.12.2006
  עיר
  כפר סבא
  הודעות
  4,366
  הכאוסיאנים אינם ממלכה אמיתית, אלא תפזורת של שבטים ביערות העבותים של צפון מזרח היבשת המרכזית.
  כאוסיאנים הוא השם הכולל שניתן להם ע"י העמים האחרים משום שהם רואים בהם כעם פרימיטיבי וכאוטי.
  למעשה הכאוסיאנים לא רואים בעצמם עם אחד, אלא כשבטים נפרדים, כל אחד עם התרבות והמסורת שלו, אך יש ביניהם תכונות משותפות שאומנם נראות להם כברורות מאליו, אך מבדילות אותם משאר העמים בעיני זרים. הדוגמה הברורה ביותר לכך היא שאין הכאוסיאנים נוטים לבנות בקנה מידה גדול והם מעדיפים לשמר את תרבותם כציידים-מלקטים. למרות שרובם מצוידים בנשקי אבן או מתכות פשוטות ושריונות עור, אם הם לובשים שריון בכלל, הכאוסיאנים ההרפתקנים יותר לעיתים קרובות קונים, גונבים או משיגים באיזושהי צורה אחרת ציוד מתוחכם ויעיל יותר.
  הכאוסיאנים לעיתים קרובות מתנהגים כחיות בקרב, משליכים את הזהירות לעזאזל ומסתערים בלי מחשבה לביטחון אישי, מייללים, צועקים ואף לעיתים רצים על ארבע. התנהגות זו גרמה לשמועות אינספור על יכולות קסומות, פולחנים טמאים ואף אגדות על לוחמים משני צורה.
  שמועות ואגדות אלה הרחיקו באופן כללי את העמים האחרים מטריטוריות כאוסיאניות במשך מאות, אם לא אלפי שנים. אך עכשיו משאבי העולם מתדלדלים ואומות נעשות מיואשות מספיק כדי להעץ בחילול היערות המקודשים. למרות שהכאוסיאנים מצליחים לשמור על היערות כמו גם על התדמית שלהם לעת עתה, הם מכירים בכך שמשהו חייב להעשות. מועצה שכללה נציגים מרוב השבטים שלחה קבוצה למצוא את אותו חפץ אגדי עליו כולם מדברים בתקווה שבעזרתו יוכלו להדוף את הממלכות צמאות המשאבים ואף לזכות בכוחות המיתיים המיוחסים להם ובהם הם מאמינים כי השתמשו לפני דורי דורות.
  Cold be hand and heart and bone,
  and cold be sleep under stone:
  never more to wake on stony bed,
  never, till the Sun fails and the Moon is dead.
  In the black wind the stars shall die,
  and still on gold here let them lie,
  till the dark lord lifts his hand
  over dead sea and withered land
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  09.12.2006
  הודעות
  1,668
  *BUMP*
  זה אולי חרא אבל זה החרא שלנו וזה החרא הכי טוב בעולם!  Battlefield2ID: Malfanshee
  שתף ב-Google+

הרשמה