תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    רגע לפני ההתמכרות, אספנו בשבילכם את כל הפרטים על משחקי 2008 של EA Sports.

לכתבה המלאה לחץ כאן!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.08.2007
    ממש לא ! אין על PRO EVOLUTION
    הספיידרמן התימני הראשון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    ב-FIFA לפחות...
    העובדה שהם מחשביבים את ה-PC כ-current gen היא עצובה בהחלט...
    שחקני ה-PC מקבלים גרסה כמעט זהה לזו של ה-PS2!!!
    כאשר מחשבי היום יותר חזקים מה-XBOX360 ומה-PS3 (עם כל הכבוד ל-8 ליבות, הזיכרון מוגבל וכרטיסי המסך החדשים של ה-PC יותר חזקים).
    חכמולוגם יבואו ויגידו שב-EA רוצים ששחקנים עם מחשבים מיושנים יהנו מהמשחק... הייתי מבין נקודה זו, בעצם הייתי מסכים עם זה אם FIFA08 היה שינוי דרסטי (לטובה) במשחקיות ועם שיפור קטן בגרפיקה...
    אבל אחרי שניסיתי את ה-DEMO נוכחתי לדעת שזה לא המצב כן וחוץ מדברים מינוריים (שהיו צריכים לצאת לכל היותר כ-PATCH חינמי) אין חדש...

חבל שהרבה אנשים עכשיו יטרחו ויקנו את המשחק וחתנו יד ל-EA
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    כי משחקי ספורט הם המשחקים היחידים שEA יכולה להוציא לקונסולות "הדור הבא" כי רוב המשחקים של EA זה סימס משחקי ספורט ושטויות שנמכרים לחמישה ימים עד שמגלים שהמשחק עמד על הציון 60 כן מציאות קשה כי נגיד MEDAL OF HONOR לא ממש כיף לקונסולות ואני אפילו לא צריך להסביר למה ואם כן אז זה האי נוחות שבמשחקי ירי בגוף ראשון ושלישי ואם כבר כיוון אוטומטי אז זה לא כיף אני יודע שEA מוכרת מלא משחקים שונים אבל את הPC הם אף פעם לא יקברו כי PC כוללת אפשריות וגם תכלול אפשרויות חדשות כל 3 חודשים בערך והקונסולות כל שנתיים במקרה הטוב אז אין פה מה להתווכח מסכימים אם לא אז הנה כמה עובדות:המחשב כולל תמיד אפשרויות חדשות דברים חדשים משחקים חדשים וכו' כיוון שהמחשב יתחדש כל פעם והקונסולות לא אז יתחילו להוריד את רמת הגרפיקה בקונסולות כמו שהיום עושים לPS2 בנוגע לקרייסיס הוא יצא רק לPC וזאת כיוון שהPC יותר מהקונסולות וכל מיני שטויות כאלה עוד דברים זה שתמיד אבל תמיד נוח יותר לשחק משחקי רשת במחשב בגלל המיקרופון המסך שקרוב לעיניים המקלדת שבעזרתה אתה מסוגל לסדר את בכפתורים כרצונך וכו',למחשב האינטרנט יותר מפותח וגם יתפתח בעתיד נגיד ידעתם שכשאני הייתי בחול היה שם 100 מגהביט לשנייה אז זה בקרוב בארץ נקווה פלוס כל הטכנולוגיות המראה השיפורים הפאצ'ים וכל האפשרויות שכלולות במחשב פשוט תמיד אבל תמיד יעקפו את הקונסולות בגלל זה אני נשאר עם מחשב אחד(בקרוב עוד אחד כדי לשחק נגד חבר באותו בית) אבל סך הכל לא משנה כמה חברת EA גדולה היא תראה שהמכירות יתחילו ליפול ואז ישפרו את גרסאות המחשב כדי להרוויח כסף אז סך הכל הPC עכשיו בשמיים ואני שמח שכך

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    מודיעין
    משחק הספורט הכי טוב של EA ובכלל מבין כל ענפי הספורט.

צריך לדעת פוטבול כדי להבין את ההבדלים הניכרים בהשקעה שבמשחק הזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    NFL זה משחק מצוין את חוקי הפוטבול למדתי מחודש של משחק במאדן 2005 אז

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    בטעות לחצתי על איזה כפתור והוא פרסם את ההודעה בלי שסיימתי אותה אז בכל מקרה מאדן הוא משחק טוב אבל לי אישית לא מציק שEA מקפחת אותנו הגיימרים של המחשב האישי כי בכל מקרה EA תקבל כל כך הרבה תלונות על זה שלא תיהיה לה ברירה ואם לא אז תיהיה נפילה של משחקי הספורט של EA ב2009 זה פשוט שקוף על תדאגו על גרסאות הפיסי EA כי EA תוסיף בסוף פאץ'(רוב הסיכויים)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    בטעות לחצתי על איזה כפתור והוא פרסם את ההודעה בלי שסיימתי אותה אז בכל מקרה מאדן הוא משחק טוב אבל לי אישית לא מציק שEA מקפחת אותנו הגיימרים של המחשב האישי כי בכל מקרה EA תקבל כל כך הרבה תלונות על זה שלא תיהיה לה ברירה ואם לא אז תיהיה נפילה של משחקי הספורט של EA ב2009 זה פשוט שקוף על תדאגו על גרסאות הפיסי EA כי EA תוסיף בסוף פאץ'(רוב הסיכויים)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    התכוונתי לגרסאות ה-PC של המשחקים בכתבה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    PES לנצח!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.03.2007
    המאדן נראה מגניב רצח
    והפיפא שווה הורדה רק עם אין לך שום משחק כדורגל אחר על המחשב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    כרגע הוא לוקח , אולי לא בענק אבל משחק מעולה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    מודיעין
    הלילה בין חמישי לשישי החל המרדף אחר הסופרבול. ליגת הפוטבול האמריקאית יצאה לדרך במשחק מדהים בין אינדיאנפוליס לניו-אורלינס.

שתהיה עונה מצויינת!

Go Philly!
    שתף ב-Google+

הרשמה