תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    עיר
    רמת גן
    שלום לכולם.

יש לי דמות דרואיד רמה 59 בשרת PVE (יש לי גם יותר מ-2000 גולד).
    אני יודע שאי אפשר יהיה להעביר דמויות בין סוגי שרתים שונים, אבל אני בכל זאת שוקל לפתוח דמות בשרת של הקהילה.
    אני מתלבט בין דרואיד (שאני ממש אוהב) לבין HUNTER (הבנתי שקל יותר לעלות רמות איתו).
    ועוד יותר אני מתלבט בין ALLIANCE לבין HORDE.

חשוב לציין שהבעייה העיקרית שלי היא זמן (קשה למצוא זמן ל-WOW בין העבודה האישה והילדה).
    הסיבה העיקרית שאני רוצה לעבור היא שנראה לי שיהיה יותר כיף בקהילה תומכת.

כרגיל, יש לי כמה שאלות.

1. האם לא תהיה בעיה של עומס בשרת החדש (הוא מסומן ב- FULL).
    2. למה עברתם שרת?
    3. האם תהיה רשימה מסודרת של דמויות ALLIANCE ושל HORDE?
    4. כמה אנשים יהיו בקהילה (פחות או יותר).
    5. הכי חשוב לי - האם הקהילה משקיעה גם בשחקנים האיטיים יותר.
    <

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    אם אתה עובר אז ל horde כי בשרת תיפתח גילדה של horde
    אין עומס אני משחק כבר כמה ימים
    והשרת הקודם לא היה מאוזן ולא היו הרבה אנשים אז הוחלט לפתוח חדש ולתת להורד סיכוי חדש
    ואם אתה צריך עזרה אז רק /w ואני יעזור, אומנם אני חדש בקהילה אבל מוכן לעזור לך השם שלי בשרת wurgoth
    undead rogue lvl 31

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    דבר ראשון נתחיל בזה שאין שום עומס, אין תורים (אומרים שגם אם יש זה בימי שישי-שבת לפעמים וגם זה רק 5-10 דק'), ופינג מעולה. למה מעבר שרת? כי הגילד הקודמת הייתה בjaedenar שהוא שרת נטוש ואין מה לעשות שם.

אין הורד ואליינס, הגילדה תיהיה בהורד וכולנו הולכים לשחק בהורד. חלק כבר התחילו לשחק. אתה מוזמן להיכנס לעשות /who temp ולראות אותנו, פתחתנו סתם גילד קטן כדי לעזור אחד לשני בהתחלה עד יום שבת שהגילדה הרשמית תפתח. ולפי דעתי כן תיהיה רשימה מסודרת של גזעים והכל, מחכים לראות מי עובר ואז הם יעשו א תזה.

לא יודע לגבי כמה אנשים, יש לא מעט. רק עכשיו אנחנו סביבות ה15-20 אנשים, ויש עוד אנשים שמחכים לעשות רירול בכלל בשבת, ועוד האלה שעוברים, ועוד האלה שמעבירים אותם, ועוד האלה שעדיין לא הצטרפו כי הם רמות גבוהות יותר...בקיצור לא יהיה חסר.

ולדעתי הקהילה תשקיע, אין פה איזה לחץ תגיע ל70 ביומיים, וקח בחשבון שאתה לא היחידי שמתחיל מחדש ואתה לא היחידי שיש לו עבודה ועוד דברים (לא כולם בבצפר פה...).
    בקשר מה לפתוח? לדעתי פתח מה שבא לך. אתה תעלה הכי מהיר בסופו של דבר עם הדמות שאתה נהנה לשחק. נכון שלהאנטר יש יתרון והוא מהיר, אבל גם הדרואיד מקבל boost מטורף ב20 עם הcat form.

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    אין שום בעיה, תיצור לך דמות בKAZZAK בצד ההורד.
    תרשום את עצמך בשרשור המיועד לשחקנים חדשים שפותחים דמויות בKAZZAK ותקבל זימון כשהגילדה תקום (שבת).
    אני בטוח שתקבל את מירב התמיכה מכל השחקנים בגילדה.

בהצלחה !

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    תראה אם אתה מחפש גילדה עם קהילה תומכת באליינס יש אחת כזו, שמה הוא Genesis, היא ממוקמת בשרת Jaedenar PVP.
    הגילדה תענה על צרכיך גם בגלל תמיכתה בכל הרמות של שחקניה כי היא בעצמה בנויה ממגוון שחקנים ברמות שונות.
    יתרה מזאת, ממוצע הגילאים בגילדה יתן לך אנשים מסביבת הגיל שלך שתוכל לשחק איתם.
    גם אצלנו יש אנשים במצב שלך, אנשים בלי המון זמן לWOW שיש להם הרבה דברים לעשות בחיים.
    לגבי השאלות שלך:
    1. השרת Jaedenar בו ממוקמת גילדת האליינס הינו שרת Medium לכן אין בעיית תורים וכד'.
    2. שאלה לא רלוונטית לגילדה הזו.
    3. גילדת האליינס כבר מבוססת וקיימת חודשים רבים.
    4. בגילדה עשרות אנשים, כשלושים ברמה 70 והשאר במגוון רמות.
    5. בהחלט, כל שחקן מקבל יחס טוב אצלנו.

נשמח לקבלך,
    Genesis.
    www.wow-genesis.co.il

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    ד"א, בקשר לשאלה הראשונה...

אין שום בעיה של עומס בKAZZAK, זה שהשרת מוגדר כFULL רק מבטיח שתמיד יהיה לך אנשים לשחק איתם ושלא תהיה לבד (כמו שקורה המון בJAEDENAR).

הרשמה