תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  01.01.2007
  עיר
  Cambridge, United states
  הודעות
  42
  אי שם, באי צפוני גדול, יושבת ממלכה בשם וודנלנד (Wodenland). הממלכה מאופיינת בפרשים חלשים מאוד, חיר בינוני, ובעצם הדבר היחידי שמגן עליה זה צי ספינות חזק, אך קטן למדיי.
  לעומת זאת, הכפריים בממלכה, הם הלוחמים החזקים בה, אבל הם נלחמים בצורה ברברית מידי כדי שהצבא ירצה אותם, אבל הם יוצאים הרבה בקבוצות קטנות ולבזוז כפרים בממלכות אחרות.
  רוב הכלכלה של הממלכה מבוססבת על הכפריים, רוב הכפרים מבוססים על דייג (אלה שנמצאים על החופים של האי) אבל הפרברים של הבירה, מבוססים בעיקר על חקלאות.

  מהלך המלחמה בישבל וודנלנד, לא הלך טוב כל כך, הם ניסו לבצע כמה פלישות דרומה, אך כולן נכשלו, פעמיים ניסו לחדור לאי, פעם אחת הצי של וודנלנד התביע את הספינות של הפולשים, ובפעם השנייה הפולשים נכנסו קרוב מידי בין 2 כפרים, ושם הם הפסידו לכוח של כפריים.

  התרבות בממלכה, היא תרבות צפון אירופאית\צפון בריטית של ההשנים 0 - 1200 לספירה בערך (תרביות גרמאניות וקלטיות שונות).

  הממלכה החליטה שלשלוח את החיילים הרישמיים שלה לקווסט הזה יהיה מסוכן מידי, עקב זה שהם לא מיומנים מאוד יחסית לשאר הממלכות, אז הם הספו לוחמים מיומנים מכפרי הדייגים השונים שבחופים, האלה הידועים ביותר בכוחם, במיומנות הלחימה שלהם, ובברוטאליות שלהם, והציע להם יותר כסף, נשק ונשים מאשר הם יכולים לדמיין, אם הם יחזרו עם החפץ המדובר.

  הגיוון בדמיות שאפשר לשחק בתור שחקנים מהממלכה הזאת היא אדירה, אפשר לשחק סוגים שונים של ברברים מהכפרים, ואפילו יהיה מעניין אם יהיו שחקנים שישחקו תפקידים יצרתיים אחרים (למשל, מישהו יכול לשחק קצין מתורבת יותר שנשלח לפקח ולעזור מטעם הממלכה, ואני למשל רוצה לשחק באטל פריסט [זה שכתבתי את זה פה לא אומר שאתם יכולים לגנוב לי את הרעיון!])


  Hagel till bulta! ("יחי הפטיש!" בשבדית)
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  09.12.2006
  הודעות
  1,668
  *BUMP*
  זה אולי חרא אבל זה החרא שלנו וזה החרא הכי טוב בעולם!  Battlefield2ID: Malfanshee
  שתף ב-Google+

הרשמה