תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    פה אני ידבר על הפרטים של הדמות האישית שלי.
    Luigi Valencio
    נולד לטוני ומלפי וולנסיו בסיציליה, היגרו ללוס סאנטוס בשנות 1980, כאשר הייתי בן 2.
    אבא שלי היה לו תמיד משו בשביל החוק, שמר אותו ודאג שאנחנו נשמור אותו, כמובן שהייתי צריך לעשות כמו אבא שלי, הוא היה כמו גיבור בשבילי.
    אבא שלי היה בעל חנות הספקה לשוטרים..
    השוטרים תמיד היו טובים אליו, דיברו, חייכו אליי שהייתי עם אבא שלי..
    אבא שלי נהג תמיד לאמר תציית לחוק וחייך יהיו טובים כאפשר... יום אחד בא פושע זוטר שרצה כסף, שדד את החנות, למזלנו היה שוטר שנכנס כמה רגעים אחרי זה,
    לאחר מכן השודד לקח אותי כבן ערובה, אבא שלי כל כך השתגע, איש חוק מולו ולא יכל לעשות דבר, כאשר עוד שוטר נכנס הם ניסו לירות בשודד, השוטר בטעות פספס כאשר מולו היה אזרח תמים, כשירה פגע באבי,
    הייתי כל כך קטן שלא זכרתי שום דבר מזה, אחרי זה השודד פצע אותי רק כדי להוכיח שהוא רציני...
    אבא שלי היה פצוע בגלל שוטר, שודד לקח אותי כבן ערובה, והשוטרים היו חסרי אונים, סיטואציה שמורה להיפתר על ידי אנשי מו"מ(משא ומתן נרא לי), אבל מה קרה? ירו בו דרכי, פגע בדיוק בשריר של המרפק שלי, עד עכשיו אני סובל מהתקפים ביד הימנית שלי..
    לאחר היריה, אמי התאבדה, אבי מת בדרך לאמבולנס, ככה התחילה דרכה של פושע.

10 שנה אחרי זה, התעסקתי בהחזקת וכוונה למכירת סמים, לקחתי דוגמא מההורים המאמצים שלי, שלא שמו עליי,
    התחלתי עם קריסטל מת' קטן, התעניינתי כל כך שעברתי לקילוגרמים של קוקאין טהור ומזוקק, שוטרים תפסו אותי פעם, כיוונו עליי אקדח, משום שהייתי במשפחה כמו שלי אקדח היה סתם צעצוע לא מזיק,
    לפי סרטים שראיתי עשיתי כמה תרגילים שגרמו למותו של אותו שוטר, למזלי הוא לא הודיע שום דבר ברדיו המשטרתי, לאחר כמה שנים, אני מסתובב בעיר פלאמינו, פתאום אני רואה אחוזה של משפחת דמידצ'י, כל כך רציתי להצטרף למשפחתם, סיפרתי להם את הסיפר שאני כרגע מספר, כל היסטורית חיי,
    פשוט קיבלו אותי כמו פרחים לחתונה, שמעו שהסיפור שלי ופשוט הרגישו כמוני, מאוכזב וחש בוז לשוטרים, ברגעים אלו אני עוסק בעסקי הסמים, כמו פעם ירו עליי ונשלחתי לבתי חולים המון פעמים, הייתי על ספי מוות כעשר פעמים.
    עד היום אני מודה שעם לא מקרה היריה הזה, שקרה עם אבי, לא הייתי עכשיו חש בוז לשוטרים שלא יודעיים לבצע את עבודתם, פושעים זוטרים ששודדים רק בשביל כסף.. הבנתי שחיי סוף סוף לקחו סיבוב נורמלי שהביא אותי ליום הזה
    De'Medici Family Outsider

תגיבו אגב תפרסמו גם סיפור על הדמות שלכם פהD:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.07.2007
    עיר
    חולון
    קראתי את כל הסיפור
    נחמד מאוד
    כל הכבוד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    סבבה לגמרי
    אני עובד על הסיפור של הדמות שלי..
    אני לא סובל מאי שפיות, אני נהנה ממנה

Maccabi "Electra" Tel-Aviv - Where Amazing Happens
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    תודה
    אפשר עוד תגובות? די עבדתי על זה..

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אללה, אור! D: אהבתי.
    אני אפרסם את המידע על 3 הדמויות שלי אחרי זה, בינתיים יש תקציר קטן שלהן בחתימה שלי XD
    למה אתה תמיד שלילי ???????? לא אהבתה אז על תגיב
    אז זה היה הרעיון היחיד בנתיים ראז אני מדבר עליך
    נכתב על ידי SkuLLzIk, בתאריך 27.09.2007 בשעה 17:46

שחקן וותיק של קהילת $GTA V games$
    SaR Lil' TwiZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    סיפורו של לואיג'י ולנסיו לוקח טוויסט חדש כאשר הFBI תפסו אותו והרשיעו אותו על פשע מאורגן, לאחר שנמלט מן הFBI וכל רכושיו נלקחו על ידי האף בי איי לואיג'י צריך להישאר בפרופיל נמוך בשביל להימנע מלהיתפס שוב
    (מאפסים לי את המשתמש אז המצאתי לזה קאבר.)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    חח אור..
    חזק.. העיקר פאשה לא אמר לנו שסוחר סמים לא מקבל בPAYDAY ..
    אהבתי אני אוהב את רמת הכתיבה שלך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    הבריחה מחיי.
    סיפור המראה את מה שעבר לואיג'י כאשר ברח מן האף בי איי.
    תמונה לאחר החזרה:

לאחר שנתפס לואיג'י ולנסיו על ידי האף בי איי באשמת פשע מאורגן היה חלק, חלק כדקה, חלק שבו לואיג'י הספיק לברוח להיכנס למכונית ולהישאר אנונימי שנים רבות.
    סיפורו השלם הוא כאשר פנה לואיג'י אל חבר ושיתף אותו עם כל מה שעבר עליו הוא הבין שזה טעות, למעשה הבנאדם היה סוכן סמוי של האף בי איי שחיפש להאשים אותי, שמו המדוייק היינו Frenando_Alonso לפחות שמו שנתן ללואיג'י, כאשר הם דיברו והכל, ביקש פרננדו להיפגש עם לואיג'י במקום מסויים ואנונימי, לואיג'י סמך עליו והלך לשם, כאשר הגיע לשם הבין לואיג'י שמשהו מאוד חשוד, הוא התחיל לצאת מן המקום כאשר שורה שלמה של אנשים שכתוב להם FBI על החולצה אמרה לו, "הנך עצור בידי החוק על פשע מאורגן, יש לך את הזכות לשמור על השתיקה..." כאשר האף בי איי הוציא ממנו את כל רכושיו הם שכחו את הפלאפון שלו, מה שכמובן הציל את חיו, כאשר אחד מן השומרים השאיר את המפתחות על המכונית לקח לואיג'י את המפתחות שחרר את עצמו ונסע עם המכונית של הסוכנים, הוא כמובן ידע שיזהו אותו עם המכונית הזאת אז הוא נטש את מכוניתו ולקח מכונית אחרת, על פי כישוריו ידע לואיג'י איך לפרוץ למכוניות ולהתניעם על ידי החוטים, הוא כמובן השתמש בכשרון הזה ויצא לדרכו, הוא ידע שהוא כמובן ימצא ולכן החליט להוריד פרופיל לחלוטין, יום אחד מצלצל הטלפון ומישהו שצירפתי למשפחתי דמידצי התקשר, שמו Rizzo_Nixon ריזו אמר:"היי לואיג'י מה נשמע, איפה אתה לא רואים אותך" לאחר מכן לואיג'י אמר לו שהוא יצור אתו קשר דרך טלפון ציבורי הם דיברו ולואיג'י סיפר לו את כל הסיפור, התברר שפרננדו נשאר עדיין במשפחה, לואיג'י אמר לריזו שיחסלו אותו, כמובן שריזו סיפר לכל המשפחה מה קרה, לאחר מכן החליט סגן ראש המשפחה Leo_DeMedici לינקוט צעד ולרצוח סוכן פדרלי סמוי, כאשר הרגו אותו, פגש לואיג'י את אחיו החורג Or_Talent שאביו של לואיג'י התחתן עם אמו של אור, לואיג'י ביקש מאור לא לספר היכן הוא נמצא, אור ולואיג'י חילקו דירה, יום אחד לאחר כמה שנים טובים, פגש לואיג'י סוכן פדרלי מושחת, שמו לא יפורט בסיפור זה, לואיג'י שמע שהם קרובים למקום הימצאו לאחר מכן לואוג'י החליט לעבור שוב דירה, למעשה שתיהם עברו, אור ולואיג'י, דירתם הייתה בצפון Los Venturas הסוכנים הפדרלים החליטו להשעות את החקירה לאחר שמקום הימצאו של לואיג'י לא נמצא, לאחר מכן לואיג'י החליט לחזור לחיו הרגילים, לאחר שבמאת האחוזים לא התקרבו שום בנאדם למשפחה, לאחר חזרתו לואיג'י המשיך בשחיתות, רצח, וחטיפות, לאחרונה בוסי המשפחה החליטו לאמץ בר, לואיג'י החליט להיות שומר אישי שמה, יחד עם Rephael, Dan, Alberto, Bruce, John עוד שמרו אתו, יום אחד כאשר התקשרו בית החולים והודיעו על מותה של Amanda Valencio אשתו האהובה של לואיג'י, שתמכה בו בכל דרך, הודיעו על השיחה כאשר לואיג'י שוחח עם לאונרדו דמידצי, לואיג'י ידע שזהו מעשה לא רגיל, מעשה שרק שוטרים ינסו לעשות, שוטרים וסוכנים פדרלייים, לאחר הרצח, נחקר המעשה על ידי המשפחה, כל המידע הלך ללואיג'י, הכל הגיע לכתובת שדרות Estern Ave 32/2 משפחתו של הרוצח, הנודע גם בשם ראש האף בי איי, כאשר התחמק מכל השומרים נכנס לואיג'י למשרדו, כאשר ברוב הפתעתו הנה לואיג'י וולנסיו, בנאדם שברח ממנו שנים רבות, בנאדם שרצח את אשתו, לקח אותו לואיג'י לביתו החדש, כאשר בלילה משמש כבית עינויים, עינה את ראש האף בי איי עד לעילפון, לאחר שהתעורר הנה משפחתו, לואיג'י התכוון לעשות ככה שהוא יבין מה הוא עבר, באופן אישי רצח לואיג'י ועינה כל אחד ממשפחתו, עד לכך שראש האף בי איי החליט להתאבד, יום מבהיל במיוחד לאף בי איי, לאחר מכן פחדו האף בי איי יותר מדי בשביל לנסות להתקרב, מעשה זה סומן כמעשה מוצלח על ידי לואיג'י, וסומן כיום אבל נוראי למשפחתו של ראש האף בי איי.
    עד כאן הסיפור החופר שלי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2007
    סיפור נחמד

אם היינו בשיעור ספרות הייתי מדבר איתך על ההפסקות, סימני פיסוק, מילים לא נכונות, ועל סטירות לוגיות. אבל אנחנו לא בשיעור ספרות, והסיפור נחמד מאוד.
    Kang_Mao (Boss of the Triads)\Julian_Sacramoni\Xian_Sun (Underboss of Bing Di Guo) in LSRP
    http://forum.vgames.co.il/showthread...t=%E4%F9%EC%ED
    המדריך השלם לRole Play, במיוחד למי שרוצה ללמוד לעשות RP.
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1046699
    האשכול שאמור להסביר לכם על La Cosa Nostra
    שם במשחק:
    Leo_DeMedici
    "די לחכימא ברימזא....ולשטיא בחורמיזא"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    אממ תודה חח, איזה מילים לא נכונות? וסימני פיסוק די שכיחים אצלי

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.07.2007
    אחלה סיפור, למה לא רשמתה אותי*מיסתובב עם הפנים לצד כמו אימו*.

מעשיו של אדם שיכור, הם מחשבותיו של אדם פיקח...
    להיות קומוניסט זה לא כואב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    נכתב במקור על ידי Ido5011
    סיפור נחמד

אם היינו בשיעור ספרות הייתי מדבר איתך על ההפסקות, סימני פיסוק, מילים לא נכונות, ועל סטירות לוגיות. אבל אנחנו לא בשיעור ספרות, והסיפור נחמד מאוד.
    עידו תעשה טובה תגיב גם בסיפור שלי על ריזו XD
    בחתימה שלי..

בכל מקרה אור אחי, אחלה סיפור, אהבתי.
    למה אתה תמיד שלילי ???????? לא אהבתה אז על תגיב
    אז זה היה הרעיון היחיד בנתיים ראז אני מדבר עליך
    נכתב על ידי SkuLLzIk, בתאריך 27.09.2007 בשעה 17:46

שחקן וותיק של קהילת $GTA V games$
    SaR Lil' TwiZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2007
    נכתב במקור על ידי Rage'
    אממ תודה חח, איזה מילים לא נכונות? וסימני פיסוק די שכיחים אצלי
    כן, זה נכון שהם שכיחים, אך האם במקומות הכי נכונים?
    טעות לוגית למשל, שהיא יחסית גדולה, זה הקטע עם הFBI.
    אני אשווה את זה רגע למציאות:
    במציאות, אם אין לך קשרים בכל חור, הFBI תופסים אותך.
    במציאות, אתה לא תשרוד הרבה זמן אם תפסיק להתחבא, הFBI יעלה עליך מהר מאוד.
    במציאות, האנדרבוס לא מכיר בכלל "Outsiders" (למען האמת אין כזה ראנק במציאות, זה יותר כמו קבוצה לאנשים "חיצוניים" למאפיות במציאות). Associates בקושי.
    להרוג סוכן פדרלי בשביל אחד? אין מצב. נראה לי שבמציאות הוא היה מעדיף לשלוח אותו לעזאזל.

עידו תעשה טובה תגיב גם בסיפור שלי על ריזו XD
    בחתימה שלי..

בכל מקרה אור אחי, אחלה סיפור, אהבתי.
    זה בערך אותה תגובה שכתבתי פה, סיפור טוב אבל עם כמה טעויות מינוריות ספרותיות.
    לדוגמא טעות לוגית אחת, שכתבת שלוסיאנו אמר "זה לאונרדו דמדיצ'י", כאשר במציאות הוא היה מציין את הייחוס המשפחתי במקום שם משפחה. זאת אומרת "זה לאונרדו, האח שלי", מפה גם נובע ששם המשפחה שלי הוא דמדיצ'י, וככה גם בדרך כלל מציגים אנשים.

אמרתי, ישנם עוד דברים, אבל סך הכל הסיפור מצויין והטעויות הן יותר חפרניות, ומכיוון שאנחנו לא בשיעור ספרות אז לא ממש צריך להתחפר איתן.
    Kang_Mao (Boss of the Triads)\Julian_Sacramoni\Xian_Sun (Underboss of Bing Di Guo) in LSRP
    http://forum.vgames.co.il/showthread...t=%E4%F9%EC%ED
    המדריך השלם לRole Play, במיוחד למי שרוצה ללמוד לעשות RP.
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1046699
    האשכול שאמור להסביר לכם על La Cosa Nostra
    שם במשחק:
    Leo_DeMedici
    "די לחכימא ברימזא....ולשטיא בחורמיזא"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.06.2007
    סיפור נחמד
    שתף ב-Google+

הרשמה