תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006

על הסדרההאווטר, זה שצריך לשלוט בכל ארבעת האלמנטים: אוויר, מים, אדמה ואש, מגיע מתי שצריך ושומר על הסדר בעולם. האווטר לא נכחד, הוא מתחלף. באחד מהימים, אווטאר אנג הצעיר - כשף אוויר מומחה קיבל את הבשורה שהוא צריך להציל את העולם, נבהל וברח. תוך כדי הבריחה, מצא את עצמו בסערה ושנפל למים, מצב האווטר שלו הפך לפעיל והציל אותו מטביעה. אך כלום עוד לא בטוח, אנג נלכד בתוך קרחון שיצר מסביבו ורק לאחר 100 שנות מלחמה... הוא חזר.

כתיבה עצמית

לאחר שתי עונות מסעירות, חוזר האווטאר לעונה שלישית שאמורה לעמוד על כל הציפיות בה אנג מגיע אל אומת האש ומנסה ללמוד לשלוט ביסוד האחרון ולעצור את אומת האש מלנצח במלחמה.

העונה החדשה תשודר בארה"ב בתאריך 21/9, ותצא בישראל בינואר.

משחק אווטאר כבר הספיק לצאת, התמונות מסמלות רע. כל עוד אתם אוהבים משחקי קרב תוך שימוש באלמנטים- המשחק הזה בשבילכם. לעוד פרטים על המשחק

לינקים שימושיים:
    מתוך האתר ניק
    אתר המשחק
    דף ויקיפדיה- עברית
    דף ויקיפדיה- אנגלית

השאלה הגדולה: עד עכשיו העונות עשו את שלהן, לא מפתיע מסדרה עם עלילה כזו מדהימה, אמנם רק בפרקים האחרונים קיבלנו אקשן אמיתי. האם העונה השלישית תהיה מלאת אקשן לא כמו קודמותיה?
    ההשערה שלי: העונה השלישית (כנראה האחרונה) צריכה להכיל המון קטעים מעניינים, וזאת בגלל הגילויים של אווטאר וחבריו לגבי אומת האש והדרך לנצח אותם בזמן.

פרטים חשובים יתפרסמו בקרוב

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    אני רואה את זה וזה דבר גדול.
    יש לי את משחק הסוני, הוא נחמד אבל לא משהו מיוחד.
    אני מצפה לעונה הבאה ואוהב את הדמויות.

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    נכתב במקור על ידי CarlJohnson
    ההשערה שלי: העונה השלישית (כנראה האחרונה) צריכה להכיל המון קטעים מעניינים, וזאת בגלל הגילויים של אווטאר וחבריו לגבי אומת האש והדרך לנצח אותם בזמן.
    אני די חושב שיהיה 4 עונות 4 אלמנטים ספר מים אדמה אש אוויר אני חושב שזה קצת יותר אסתטי
    מוסד לנצח איתי בלב.
    Antirox: "לאור לפחות אל תפתח ציפיות בכל התמימים כאן... "אחרי מוסד ילכו" "מוסד זה המקום הרציני" "דברים ילכו במוסד פרפקט"... שזה לא יתפוצץ לך בפרצוף בסוף. תשמרו את ההודעה הזאת שלי איפה שהוא."

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    תאמת שעם היא תמשיך להעמיק לתוך האווטר ככה לא אכפת לי כמה עונות יהיו

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי LiotkSa
    אני די חושב שיהיה 4 עונות 4 אלמנטים ספר מים אדמה אש אוויר אני חושב שזה קצת יותר אסתטי
    לא תהיה עונה של אוויר כי אין מי שילמד אותו כשפות אוויר. מה גם שהוא כבר יודע.
    כל עונה כוללת בתוכה את הלימוד של האלמנט המסוים ואת הסיפור שמסביב לכך.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    סדרה קצת ילדותית, אבל בהחלט טובה. אני מצפה להרב יותר אקשן בעונות הבאות.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי זאוס השני
    סדרה קצת ילדותית.
    ממש ממש לא. אם אתה אומר את זה, אתה כנראה לא מבין. לא כל סדרה מצוירת היא ילדותית.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    נכתב במקור על ידי CarlJohnson
    ממש ממש לא. אם אתה אומר את זה, אתה כנראה לא מבין. לא כל סדרה מצוירת היא ילדותית.
    קבל תיקון. את זה אמרתי אחרי פרק אחד. שהמשכתי לצפות בסדרה, ולאחר שכמעט השלמתי את כל העונה הראשונה, אני חזור בי. ממש סידרה מצויינת, ושמגיע האקשן, הוא פשוט אקשן מצויין וכייפי.

הרשמה