תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    אני וירון עשינו היום טיסה לילית מאילת לתל אביב בבואינגים 747-300 ו-737-400. היה ממש כיף. ובלונדי שטוען שאני לא יודע להחזיק ססנה באוויר, טסתי מעולה והחזקתי את הבאוינג מצויין תשאל את ירון אפילו. הבעיה היחידה של בנחיתה.
    אז הנה התמונות, לצערי זה רק שש תמונות מטיסה שלנו.

"נוסעים יקרים, תודה שטסתם אלעל". XD

טיסה צמודה/מבנה

מבנה. אני מעליו

תמונה מהקוקפיט.

תגובותתתתת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.04.2007
    עיר
    חולון
    נחמד, אני לא כזה מבין אז על איזה SIMULATOR מדובר?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    fs9
    ודא
    אני טסטי ב 777
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אתה לא רציני... כניראה שכן? X:
    אז ככה, שמח שנהנתם, זה דבר ראשון.
    עכשיו ככה, ציינת את העובדה שרוני אמר לך שאתה לא מוסגל להחזיק ססנה באוויר, והקטע של לטוס טוב זה לא רק לדעת להמריא או להשאיר את המטוס באוויר, השאלה היא איך אתה עושה את זה.
    לכל דבר יש את הסיבה שלו, יש דברים שאתה צריך לעשות את הגעה למסלול או ההמראה, ובכלל, לטוס עם בואינג זה לא ליהיות איזה מלך, לא יקרה כלום אם תטוס עם ססנה, אפילו אני טס איתה, זה לא ממש בושה.
    תקראו לי לטיסה פעם הבאה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי RoDeX
    אתה לא רציני... כניראה שכן? X:
    אז ככה, שמח שנהנתם, זה דבר ראשון.
    עכשיו ככה, ציינת את העובדה שרוני אמר לך שאתה לא מוסגל להחזיק ססנה באוויר, והקטע של לטוס טוב זה לא רק לדעת להמריא או להשאיר את המטוס באוויר, השאלה היא איך אתה עושה את זה.
    לכל דבר יש את הסיבה שלו, יש דברים שאתה צריך לעשות את הגעה למסלול או ההמראה, ובכלל, לטוס עם בואינג זה לא ליהיות איזה מלך, לא יקרה כלום אם תטוס עם ססנה, אפילו אני טס איתה, זה לא ממש בושה.
    תקראו לי לטיסה פעם הבאה
    לא הבנתי מה אתה רוצה ממני.

אם אתה רוצה שנקרא לך, תביא לי תטלפון הנייד שלך אני יתקשר אליך, "אסף, יש טיסה, בו הבייתה!"
    ממילא יש עכשיו שרת של ויגיימס אז ברור שעכשיו טסים שם ולא בשרתים הבייתים מלאי ומפוצצי הלאגים.

ולגבי מה שאמרת עם הססנה, גם אני אישית רציתי בהתחלה לטוס עם ססנה אבל ירון אמר שאין לו כוח אז לקחנו בואינגים.
    מה זה משנה? העיקר שטסנו, נהנו, והיתאמנו.

אהה ירון תספר איזה צחוקים היה כשבאת להמריא פתאום הצלחת לפנות..

זה היה קורע
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    נכתב במקור על ידי gigamer
    לא הבנתי מה אתה רוצה ממני.

אם אתה רוצה שנקרא לך, תביא לי תטלפון הנייד שלך אני יתקשר אליך, "אסף, יש טיסה, בו הבייתה!"
    ממילא יש עכשיו שרת של ויגיימס אז ברור שעכשיו טסים שם ולא בשרתים הבייתים מלאי ומפוצצי הלאגים.

ולגבי מה שאמרת עם הססנה, גם אני אישית רציתי בהתחלה לטוס עם ססנה אבל ירון אמר שאין לו כוח אז לקחנו בואינגים.
    מה זה משנה? העיקר שטסנו, נהנו, והיתאמנו.

אהה ירון תספר איזה צחוקים היה כשבאת להמריא פתאום הצלחת לפנות..

זה היה קורע
    אהה חחחחחחחחחחחחחחחחחח
    יש לי בעיה עם הסימלטורים האלו
    שאני על הקרקע אני לא יודע להסתובב המטוס נוסע רק ישר לא מסתובב
    אז אני gigamer ההינו על המסלול אז אני רציתי להמריא נתתי גז פתאום המטוס פונה ימינה ולא מפסיק!! ואני נקרע דופק תראש שלי במקלדת מנסה לחפש את הלחצן
    שתף ב-Google+

הרשמה