תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    גשר
    התפרעתי עם התלתלים, אני יודעת.
    מבוסס על פרט מתוך אחת מהיצירות של אל גרקו.

את עצבת ראשי המקריח,
    את ייגון ציפורניי הגדולות.
    את, שמעיני בנפץ הטיח,
    בחרוק הריצפה בלילות.

[החולד/ נתן אלתרמן]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    השיער נרא לא רגיל..הוא נרא יותר מידי צפוף לדעתי - תלתלים קטנים מידי..
    האף יפה והשפתיים גם..העיניים מעולות רק מה שלא מסתדר לי זה העישונים.. הם נראים לא עגולים לגמרי...

אני חושבת שאת לוחצת על העיפרון חזק מידי. מציירת חזק מידי...
    אני בקושי לוחצת הכל אצלי זה קישקושים עדינים..
    הייתי מציעה לך לנסות לא ללחוץ על העיפרון בכלל..

אם לא ציירת את זה בעיפרון אלא בעט או משהו..אז תתעלמי מהקטע הזה של התגובה..

אני חושבת שכל הקטע של הכוכבונים המוזרים האלו בטח לקח לך מלא זמן..אני כמעט ויכולה לראות את האצבעות שלך אדומות אחרי כזה דבר..
    אני חושבת שהרקע פשוט מיותר..

מאוד אהבתי את הזקן..הוא נרא טוב ..והצללים..רק אם היית משקיעה עוד קצת במעבר בין כהה לבהיר..אבל הם עדיין ברורים ונראים טוב :]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    גשר
    עבדתי בעט.
    אני לוחצת חלש מדי כשאני עבדת בעיפרון, בגלל זה בדרך כלל לא רואים בסריקה את כל הקווים שלי.
    אני מבינה על מה את מדברת עם התלתלים, והתחלתי לעשות אותם יותר שופעים וגדולים, אבל לא נהנתי מזה מספיק, אז התחלתי לרוץ עם זה ככה.
    השפתיים קטנות, כן. האף יכול להיות בזווית אחרת, אבל אני לא מסכימה בשום אופן עם דעתך על הרקע. אני חושבת שהרקע עושה את זה למה שזה.
    אולי זה נראה לי יותר טוב כשזה נח כאן לידי, ואולי זה נראה לי יותר טוב כי אני עשיתי את זה. אבל אני רואה את הרקע כמו משהו פופ-ארטי משולב עם משהו יותר קלאסי, כמו הציורים של אל גרקו.
    אבל אני מניחה שרק אני רואה את זה ככה.
    מה שכן, אני חושבת שהרקע נותן מרקם מסויים, ואני אוהבת את זה.

תודה על התגובה.
    את עצבת ראשי המקריח,
    את ייגון ציפורניי הגדולות.
    את, שמעיני בנפץ הטיח,
    בחרוק הריצפה בלילות.

[החולד/ נתן אלתרמן]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.04.2007
    אני חושב שהרקע מוסיף המון ותורם בהבלטת הראש בגלל הניגודיות. וכל הכבוד על ההשקעה.
    אם יש משהו שמציק לי זה האף. הא נראה מעוך ככל שמתקרבים לשפתיים, וחלקו התחתון נראה ממש ממש קטן יחסית.

אהבתי את ההבעה החולמנית, כמו בהייה בחלל.

הייתי מעדיף אם לתלתלים היה עוד "נפח", כלומר אם היית מדגישה אותם ומכהה אותם יותר היכן שאמור להיות צל. זה היה מעשיר מאוד את הציור לדעתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    הממ, בקשר לטענות על האף: לא כל האנשים מושלמים, ויש אנשים עם אף כזה. נחמד שמישהו מתמקד בהם מדי פעם.

התמונה הזאת נורא מזכירה לי מישהו*, וכנראה בגלל זה אני חושב שזה יצא טוב. גם לדעתי הרקע מוסיף המון, לי, אישית, הוא נתן את הרגשה של לילה וממש אהבתי את זה.

*עריכה: כנראה בן דוד שלי, למרות שאני ממש לא בטוח P:
    שתף ב-Google+

הרשמה