תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 47
    הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    עיר
    חולון
    (הנושא אינו כל כך קשור למשחק אך בהחלט מעלה מחשבה רבה).
    דרגו את רשימת המדינות הבאה מ1-10 בכדי להחליט מי המדינה הכי חזקה בעולם.
    בכדי לעזור לכם ולתת לכם כיוון צבא טוב ניכן בטכנולוגיה מתקדמת,מספר חיילים,מיקום המדינה (גישה לים וכו') וכו'. המדינות הן:

Russia
    U.S.A
    Israel
    British
    China
    Pakistan
    North Korea
    German
    french

(המדינה העשירית נתונה לבחירתכם האישית).

לאחר שיתקבלו כ15 תגובות אני יפרסם לכם את התשובה ה"נכונה" ביותר עפ"י מספר סקרים ברחבי העולם,המדינות שכאן נלקחו מסקרים אחרים מרחבי העולם ואלו דורגו במקומות הראשונים אחרי דיונים של יותר מאלפי תגובות.
    C&C-IDF GUILD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    United states זה שם נרף ל U.S.A

זה אותה המדינה
    USA = United States Of America
    ארה"ב -> ארצות הברית / אמריקה הצפונית.

כמובן שזו היא המדינה החזקה בעולם.
    יש לה את הנשק המתקדם ביותר, וכמובן במספרים עצומים.
    בכל מה שקשור לנשק גרעיני היא מחזיקה את הכמות הגדולה ביותר.
    יש לה המון המון המון תקציב.
    יש לה המון חיילים... ותמיד אפשר לגייס עוד.
    כמובן שיש לה גם צוללות ונושאות מטוסים + גרעיניות, שנותן לה להגיע לכמעט כל-מקום.
    יש לה צי חזק במיוחד של מטוסים, חברות התעופה הגדולות והמתקדמות ביותר נמצאות שם.

במקרה הצורך היא יכולה לגייס את כל הכלכלה שלה למלחמה, ולגייס חברות אזרחיות לתחמושת.

לא נראה לי שיש פה בכלל תחרות כלשהיא...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    עיר
    חולון
    הערה: כנראה שכתבתי פעמים מבלי ששמתי לב י דברתי בטלפון בזמן שכתבתי את זה אני יתקן את זה.

שנית וחשוב מאוד מאוד מאוד יש למיין את המדינות בספר של 1 עד 10 לדוגמא :
    1)ארה"ב
    2)רוסיה
    וכו'...

זה חשוב למטרת ההנושא שאותה כתבתי למלע (אני רוצה לנסות ולראות האם הדעות כאן משקפות סקרים רבים אחרים ברחבי העולם ,אומנם סקרי ענק בעלי יותר מאלפי הצבעות אבל בכל זאת לראות האם אנו משקפים זאת, ואני בסוף אחרי 15 תגובות יכתוב את שאר הסקרים בהשוואה לסקר שלנו).
    C&C-IDF GUILD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    עיר
    רעננה
    זה הדירוג שלי
    1.U.S.A
    2.Russia
    3.Israel
    4.french
    5.North Korea
    6.British
    7.China
    8.German
    9.Pakistan
    10.Japan

מעניין עם אני קרוב
    MY PS3 (PSN) ID: dans192

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    1) USA
    2) Russia
    3)Britan
    4) Japan
    5) Germany
    6) North Korea
    7) France
    8) Israel
    9) China
    10) pakistan
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    עיר
    רעננה
    למה מיקמתה את ישראל כל כך נמוך?
    אתה לא חושב שיש לנו מדינה חזקה
    MY PS3 (PSN) ID: dans192

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    זה מה שאני חושב...
    היא אומנם מדינה חזקה, אבל חוזק זה משהו יחסי.

ישראל היא מדינה חזקה יחסית למזרח התיכון, למדינות ערב ולאפריקה.
    אבל לדעתי היא לא יכולה לגייס כזו כמות של אנשים, כוח, ציוד, צבא וכלכלה כמו מדינות אירופה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    עיר
    חולון
    עוד כ 12 תגובות בערך ואני יפרסם את התשובות משאר הסקרים ונשווה ונראה מי היה הכי קרוב וגם נדון בזה,תגיבו
    C&C-IDF GUILD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    עיר
    ת"א
    -כולם פה נראה לי מזלזלים בסין.

-לישראל יש את חיל האויר השלישי בכוחו בעולם אז יש מצב שאנחנו במקום 5 או 6

- צריך לשאול את השאלה נכון:
    למי יש צבא יותר חזק כרגע או מי תנצח במלחמה כוללת בין כולם, כי תחשבו שמדינה כמו רוסיה, סין או ארה"ב תתחיל לגייס משאבים מתוך המדינה ויפנו אותם למלחמה בעוד שכרגע הצבא שלהם נמצא במצב שלום, בישראל גם ככה כל התקציב המדיני הולך לצבא.
    Frank was here, went to get beer
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    עיר
    חולון
    השאלה שלך קצת מובנת מאליו זה ברור שמעצמות כמו רוסיה וארה"ב ינצחו (או יהיו בעלי עליונות צבאית,במקרה של מלחמה בין שתי המעצמות הללו השאלה תשתנה משום שאנחנו בת בריתה הכי קרובה של ארה"ב ואנו מחוייבים לעזור להם אם זה במכירת נשק וכו' למרות שלא יחסר להם לפי דעתי,ככה שגם רוסיה תגייס בנות ברית ואז המערך ישתנה ).

לכן אני מנסים למנות את המדינות ב 1 עד 10 על ידי השוואה בין צבא לצבא על פי מספר קטגוריות.ולא על פי השאלה איזו מדינה הייתה סורדת במקרה של מלחמת עולם כי הגורמים היו משתנים (בנות ברית,מספר אוייבים לכל מדינה וכו').
    C&C-IDF GUILD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    רעננה
    1 - USA אין ממש צורך לפרט
    2 - Russia עדיין צבא חזק וגדול כמו וגם היו כאשר היו בריה"מ
    3 - China הצבא בעל הכי הרבה אנשים בעולם (בשירות סדיר ולא סדיר) ובעלי טכנולוגיה מתקדמת
    4 - British כיום עדיין צבא חזק מאוד, בעבר היו אפילו יותר חזקים
    5 - Israel צבא קטן אך מאומן ובעל טכנולוגיה מתקדמת מאוד, חייל אוויר מאוד חזק ומאומן
    6 - Iran צבא די חזק ומאיים, עובד על פיתוחי נשק גרעיני ושיפור הארסנל המלחמתי שלו, מאיים על שלום העולם
    7 - German בעבר היו הצבא הכי חזק בעולם (תקופת מלחמת העולם השנייה) כיום הם "לא ממש מוכנים למלחמה"
    8 - France צבא נחמד מאוד, גם הם לא ממש מוכנים למלחמה כמו גרמניה
    9 - North Korea צבא די חלש, כוח גרילה אפשר לומר
    10 - Pakistan צבא מאוד חלש ומאוד לא מתקדם טכנולוגית, אומנם מספר אנשים המחזיקים נשק בפקיסטן הוא גבוהה, והשתמשות באזרחים כמגן אנושי היא תכונה צבאית בארץ זו.
    אני מודה לאלוהים, שהוא שונא ת'אדומים
    אני לובש צהוב כחול, למכבי אתן הכל
    אחרייך אני הולך, מוכן למות למענך
    חושב עלייך כל היום,
    ומי שלא קופץ אדום!

הכל בשביל מכבי
    לעולם לא תצעדי לבד
    הכל בשביל מכבי
    עד המוות אני אוהב אותך

אם מישהו רוצה הזמנה ל - Lockerz שישלח לי את המייל שלו בפרטי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    עיר
    חולון
    אהבתי את הסיקור על כל מדינה קבל ח"ח,עוד דעה אחת או שתיים ואני יכתוב את התוצאת בשאר הסקרים שנערכו,וגם הוסיף את דעתי האישית.
    C&C-IDF GUILD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.06.2007
    U.S.A - 1
    China - 1
    Russia - 2
    French - 3
    Britain - 3
    Germany- 3
    North Korea - 4
    Israel - 5
    Iran - 5
    Pakistan - 6

סין, בלי ספק שאחת המעצמות החזקות, לפי דעתי בעוד כמה שנים כבר תעלה על ארה"ב בעיקר בגלל שיש לה 1,306,313,812 תושבים.

ארה"ב, מעצמה גדולה וחזקה עם נשיא מטומטם ואוכלוסייה שמנה. אבל טכנולוגיה משוכללת מאוד, וכמובן, כסף והרבה.

רוסיה, הייתה המדינה הכי גדולה בברית המועצות והחזקה עד שהתפרקה. רוסיה עם צבא גדול וחזק, מדינה ענקית, והמציאה את הקלצ'ניקוב, מגיעה לה מקום שני.

צרפת, בחרתי בה מקום שלישי בעיקר בגלל נפוליאון, שהביא אותה למעצמה כה גדולה, שכמעט כל אירופה הייתה שלה בערך המאה ה- 18.

גרמניה ובריטניה, מדינות ללא אוייבים וללא נפגעים, צבאות שלא עשו כלום מאז מלחמת העולם השניה.

צפון קוראיה, אזור שנפגע קשה מאוד במלחמת הקוריאה (בין הצפון לדרום) בשנת 1950, תוך 57 שנים קשה להשתקם.

ישראל, מדינה קטנטנה עם צבא מיומן וטכנולוגיה מבין הגבוהות בעולם. למזלה ולמזלנו יש לנו גב, ארה"ב.

איראן, פוזה.

אני ממש לא מבין למה שמת את Pakistan =\, ארץ של עוני ורעב למה שהיא תיהיה מעצמה או אחת מהמדינות החזקות?!

אני אוהב להשקיע שמשעמם לי

חחחח לא ראיתי שזה שמעלי עשה דומה, אבל בכלל לא הסתכלתי על שלו רק אחרי שסיימתי, חח, מוחות גדולים חושבים דומה (או משהו כזה)

PSN ID - tomer8shorty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.09.2007
    בטח שישראל אחר כך USA
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.11.2006
    עיר
    חיפה
    USA כמובן..
    יאללה 15 תגובות תשים את התוצאה...
    וישראל לא יותר חזקה מארצות הברית(USA)
    עורך וידאו בתוכנות
    Adobe PR,Adobe After Effects,Sony Vegas 8 Pro
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    עיר
    חולון
    זוהי התשובה של ממוצע בין כל הסקרים ואחד הסקרים מעלה תשובה מעניינת ביותר,אך אני לא ממש מתחבר לתשובות מהסוג הזה כי היא נסוגה מלענות תשובה ישירה, אפרסם את זה שאמצע בדיוק את האתר המסויים הזה כדי להעתיק לכאן את התשובה.

1)U.S.A
    2)Russia
    3)China
    4)British
    5)british
    6)Israel
    7)German
    8)French
    9)iran
    10)pakistan

נאמרו מספר טענות שחזרו על עצמם גם פה וגם בשאר הסקרים שמעידים עלמיקום זה(ממוצע הסקרים שנערכו),והן: ארה"ב היא המעצמה הגדולה ביותר כיום והעשירה ביותר בעולם מה שמצביע על טכנ' מתקדמת וכו' שמעניק לה מקום 1# .

רוסיה- המעצמה השניה בגודלה בעולם,מאז התרקה ברית המוצצות [= נחלשה ואיבדה מכוחה ככל שהזמן עבר עד היום (מרוץ החימוש הגדול ששורר בעולם).

סין-מעצה עתידית בעלת מספר עצום של כוח אדם.

ישראל-(הטענה הזאת הייתה זהה כימעת בכל הסקרים) ישראל מחזיקה בחייל האוויר מספר 3 בכוחו ובגודלו בעולם,והיא המדינה החזקה ביותר מזרח התיכון,ומקום זה מוענק בעיקר בגלל "האח הגדול" שלה ארה"ב.
    C&C-IDF GUILD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    עיר
    חולון
    מצאתי את זה מהר [= ,זאת התשובה שהזכרתי למלע שממש לא אהבתי והיא נשלחה בתור לינק לאחד הסקרים כתשובה של מישהו ולאחר כמה זמן כולם ש הסכימו איתו (בניגוד אלי כמובן [= ).

http://wiki.answers.com/Q/Who_has_th...y_in_the_world
    C&C-IDF GUILD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.06.2007
    האתר סידר את זה מהמעצמה הכי גדולה להכי נמוכה? או שסתם כל מיני מידע על צבאות של מדינות?

PSN ID - tomer8shorty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    סתם סדר חסר חשיבות

אחד הדברים שמדהימים אותי זה שאתם באמת שמתם את ישראל איראן פקיסטאן וכו' ברשימה של 10 הגדולות.
    ראיתם את הגודל שלנו מתישהו?
    אנחנו עיר ארורה מבחינת ארצות הברית רוסיה וסין!
    אם השאלה למי יש צבא הכי יעיל היינו במקום שלישי או רביעי
    אבל גודל זה פאקטור רציני ובגללו אנחנו במרום חמישים או שישים.
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    עיר
    חולון
    כמה דברים שלא ידעת ל ישראל (BOOM) ישראל היא המדינה הכי חזקה נכון להיום (וכנראה שגם בעתיד הרחוק)במזרח התיכון,מחזיקה בחייל האוויר השלישי בכוחו בעולם!!! (וזה מעודכן ובדוק אתה מוזמן לברר ,זאת לא עוד שמועה).

גודל לא קובע ישראל ממוקמת בערך במקום העשירי בעולם,בשל כמה סיבות ותשקרא תבין למה ושאני צודק:

1)ישנם רק 9 מדינות בעולם שמזיקות בנשק גרעיני,ומייצרות אותו בינהם אנחנו נמצאים,ואף מחזיקים בכמות גדולה שלא ניתן לדמיין אפילו של פצצות אטום,ועובדים על פיתוחים של פצצות מימן בשת"פ עם ארה"ב.
    2)מחזיקים בחייל האוויר מספר שלוש בכוחו וגודלו בעולם(הכי חזק במזרח התיכון ).
    3)הצבא שלנו בין המיומנים והמנוסים בעולם כולו! (תחשוב אחרי כמה שנים בודדות שלא נלחמנו במילחמה במלחמת לבנון התגלו ליקויים מסויימים,אז אלו ליקויים התגלו אצל גרמניה במקרה של מלחמה? הרי הבעיות האמיתיות מתגלות בזמן אמת,חוק מרפי [= ).
    4)לכן סין ארה"ב ורוסיה ממוקמות מעלינו ברשימה,וישנן מדינות שהם גדולות פי אלף מאיתנו וחסרי כל צבא הגודללא קובע (אך בהחלט בעל ערך).
    5)זאת רשימה של מדינות נבחרות מסקרים שונים זוהי רשימה שאינה משקפת במאה אחוזים את המציאות ,אך מיקומה של ישראל קרוב יחסית למציאות.

נ.ב
    אפ אתה רוצה אני ימנה לך עכשיו לפחות 40 מדינות גדולות מאיתנו וחסרי כל צבא!!!! גודל לא מכריע נקודה .
    C&C-IDF GUILD
    שתף ב-Google+

הרשמה