תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006

קצת על הסדרהסְקְרַאבְּס (Scrubs) היא סדרת טלוויזיה אמריקאית קומית המציגה את חיי עובדי בית חולים "Sacred Heart". כל הפרקים מלווים בקריינות, לרוב של הדמות הראשית בסדרה, ג'ון דוריאן, המסביר את המתרחש ואת דעותיו בעניין. מעבר לפן הקומי של סקראבס, ניכר בה גם פן דרמטי. מאחר שמדובר בסדרת בית חולים, היא עוסקת פעמים רבות במוות ובנושאים הקשורים לו. בכל פרק עוברות הדמויות מקרים ואירועים שונים, שלעתים נתפסים באופן קומי וקליל, אך מתגלים כמשמעותיים והופכים לדרמטיים. בשונה מסדרות קומיות אחרות, שמלווה בדמויות "שטוחות" ושטחיות, כמעט כל דמות בסקראבס צוברת נפח עם הזמן, מתפכחת ומשתנה.

(מתוך וויקיפדיה, האינצקלופדיה העברית)

שידוריה של העונה השביעית והאחרונה יחלו בארצות הברית ב25 באוקטובר.

קישורים שימושיים:
    האתר הרשמי לסדרה
    דף הסדרה בוויקיפדיה - עברית
    דף הסדרה בוויקיפדיה - אנגלית
    רשימת פרקים מלאה

השאלה הגדולה: (אזהרת ספויילרים חמורה לעונה 6)
    איך הכל ייגמר? העונה הבאה תהיה האחרונה בהחלט, ותתחיל בעניין של ג'יי.די הופך לאבא אבל רוצה את אליוט, שוב... האם הסדרה תסתיים באופן הצפוי ביותר - JD ואליוט מתגברים על כל הקשיים ומתחתנים? או שכסדרה המוטרפת ביותר על מסך הטלויזיה אי פעם, היוצרים המשוגעים יביאו לנו משהו מקורי - סוף לא טוב אבל קורע מצחוק.
    הימור שלי: אין מה לעשות, סדרות אמריקאיות תמיד יסתיימו באופן הצפוי ביותר.. בכל זאת, אני מתכוון להנות ובגדול מכל פרק.

מה אתם אומרים?

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    אני אומר שאני לא ראיתי מספיק את הסדרה (אבל מספיק בשביל לראות את הפרק האחרון של העונה החמישית) בשביל להבין את העלילה אבל דבר אחד בטוח היא ממש מצחיקה
    מוסד לנצח איתי בלב.
    Antirox: "לאור לפחות אל תפתח ציפיות בכל התמימים כאן... "אחרי מוסד ילכו" "מוסד זה המקום הרציני" "דברים ילכו במוסד פרפקט"... שזה לא יתפוצץ לך בפרצוף בסוף. תשמרו את ההודעה הזאת שלי איפה שהוא."

הרשמה