תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 95
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    מי שלא יודע מהו משחק זה, מוזמן להכנס לכאן.

עכשיו, בדיון זה מותר להגיב רק למשתמשים הבאים(ולי כמובן):
    black horse
    clanck
    gigamer
    liorika
    ~יעלוש המאמוש~
    תזכורת על חוקי המשחק:
    אני מתאר מה קורה בעולם המשחק, ואז שואל את אחד השחקנים מה הוא רוצה לעשות עכשיו, לפי העלילה. במצב זה רק לשחקן שהופנתה אליו השאלה מותקר להגיב. לאחר שענה מה ברצונו לעשות, אני מתאר את המשך העלילה, ואז מפנה שאלה זהה לשחקן אחר. כך המשחק ימשך עד שאחליט שמיצינו את העלילה. כפי שתראו בנושא, זהו לא המשחק היחיד בסדרת משחקי התפקידים האלה-זהו רק משחק אחד, ולקוראים את דיון זה אשר היו רוצים לשחק גם, אל תדאגו, למשחק זה אי אפשר כבר להצתרף, אבל יהיו עוד משחקים.
    תזכורת דמויות:
    ג'ינה (האם חד הורית מחפשת האהבה האמיתית). שחקן- black horse
    ג'ק (השכן אשר יעשה הכל כדי לקחת את ג'ינה לאישה). שחקן- clanck
    דן (אחד הילדים היעשו הכל כדי מנוע מג'ק לקחת את אימם לאישה) שחקן-gigamer
    דון (אחד הילדים היעשו הכל כדי מנוע מג'ק לקחת את אימם לאישה) שחקן-liorika
    דין (אחד הילדים היעשו הכל כדי מנוע מג'ק לקחת את אימם לאישה) שחקן-יעלוש המאמוש

המשחק מתחיל!

אוקיי, השחקן אשר ישחק ראשון הוא clanck. אתה מאוהב קשות בשכנתך מהבית ליד. נדמה שהיא כרגע בבית, ועכשיו שעות בוקר, כך שסביר להניח (אתה לא בטוח) שהילידים לא בבית. מה אתה עושה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    עיר
    פח האשפה הקרוב לביתכם.
    תולש כמה פרחים מהגינה,דופק בדלת ומחכה עם הפרחים.

זכיתי בתואר החתימה המוזרה ביותר ששניצל הכין!D:
    שוקולדים וציאניד יש לשלוח לשירותים הציבוריים הקרובים לביתכם.בין השולחים יתפרץ גייזר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אוקיי. הדלת נפתחת ובפתח אתה רואה את אהובתך, ג'נה, לבושה בגופייה ותחתונים בלבד.

עכשיו תורך black horse, מה את רוצה לעשות שאת רואה ששכנך עומד בדלך עם זר פרחים שנראים מאוד מאוד מוכרים, ובעלי שורשים תלושים ביד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.06.2007
    עיר
    חיפה
    אני ישר שואלת אותו אם הוא רוצה להיכנס לבייתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    עיר
    פח האשפה הקרוב לביתכם.
    זאוס,אתה אמור להגיד לי לשחק או שכבר אוטומטית אני אגיב?

שוקולדים וציאניד יש לשלוח לשירותים הציבוריים הקרובים לביתכם.בין השולחים יתפרץ גייזר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    לא, כל אחד חייב לקבל רשות לפני שהוא מבצע משהו במשחק (לא לבקש, אני רוצה שהמשחק יהיה רציף בלי קטעים לא קשורים של שאלות.

אז עכשיו, תורך clanck כיוון שהילדים בבית הספר עכשיו. היא שואלת אותך אם אתה רוצה להכנס לבייתה. את קצת נבוך ומסמיק, אבל מה אתה אומר לה בחזרה (להזכירך היא לבושה בבגדים שנראה כאילו התעוררה זה עתה)?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    עיר
    פח האשפה הקרוב לביתכם.
    כן,למה לא?תכננתי...לבקר במוזיאון..או משהו,אבל..אני יכול לפנות זמן פנוי..אומר בגמגום.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אוקיי. עכשיו, בלי שאתאר מה קרה, עוברים ישירות לתורה של black horse, היא צריכה לתאר מה היא אומרת ועושה אחרי מה שאמרת לה...

(ולכל שחקני הילדים, התעזרו בסבלנות בבקשה, עוד מעט יגיע תרוכם ותראו כמה שהוא מהנה...)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.06.2007
    עיר
    חיפה
    אוקיי..בוא כנס...אממ אתה רוצה משהו לשתות לאכול? אומרת במבוכה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אוקיי. את מבחינה פתאום לכמה הוא מסמיק, ואז את נזכרת איך את לבושה.

עכשיו תורך clanck, איך אתה מגיב להזמנתה לשתות ולאכול משהו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    עיר
    פח האשפה הקרוב לביתכם.
    כן,לא משנה עד כמה הוא יהיה מגעיל..אההה...כלום!לא אמרתי כלום!איזו תלבושת יפה דרך אגב..

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אוקיי, שוב, חובה שההמשך יהיה ישיר של black horse. שוב תורך. איך את מגיבה לגמגומיו ומשפטיו המוזרים של שכנך?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.06.2007
    עיר
    חיפה
    אופסס ..אני מתנצלת ..פשוט רק עכשיו קמתי כי הילדים היו צריכים ללכת לבצפר אז הכנתי להם אוכל ונשארתי ככה...חכה פה בסלון אני הולכת להתלבש ולהביא לנו קפה ועגת תפוחים שאפיתי..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אוקיי. עכשיו שוב תור קלאנק (שוב מתנצל בפני שחקני הילדים, תורכם בקרוב אך יהיה מהנה ביותר).
    מה אתה עושה בזמן שהיא מתלבשת? נראה שאתה שרוי במבוכה...ושאתה מציץ בשעה אתה מגלה שעכשיו 11, למרות שאין לך מושג מתי תלמידים מסיימים היום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    עיר
    פח האשפה הקרוב לביתכם.
    רץ לבית ומחפש בכל הארונות איזה שוקולד וחוזר לדלת במהרה עם השוקולד..(הו!איזו רומנטיקה)!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אוקיי. ג'ינה חוזרת בג'ינס צמוד וחולצת טריקו עם כתוביות של להקת רוק. שאת רואה את ג'ק עם שוקולד זהה לשוקולד שקיבלת מאמריקה לפני שבועיים, מה את עושה?

תזכורת: כל אחד מגיב רק שאני אומר לו שעכשיו תורו, וכל אחד יחכה לתורו בסבלנות!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.06.2007
    עיר
    חיפה
    יואו יש לי בדיוק אותו שוקולד כמו שלך ביד הוא נורא טעים מתי הספקת להביא אותו הינה ...
    אם לא אכפת לך רוצה שנאכל את השוקולד שלך יחד עם הקפה השוקולד השני שמור לילדים שלי חח...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אוקיי...בשנייה שאת אומרת "שמור לילדים" שלושת הילדים מתפרצים הבייתה. ילדים? מה אתם עושים שאתם רואים את אימכם מפטפטת עם שכנכם השנוא? כל אחד מהילידים יכול לכתוב מה הוא עושה, לאחר מכן אתאר מה התוצאות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    מה אתה עושה כאן בבית לעזעזאל? אין לך בית משלך?!
    שתף ב-Google+

מה את עושה כאן? תתחפף מכאן!, אמא, תעיפי אותו מהבית!, או שאני לא ידבר איתך יותר!
    שתף ב-Google+

הרשמה