תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 49
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006

קצת על הסדרהאבודים (באנגלית: Lost) היא סדרת מתח, דרמה ומסתורין טלוויזיונית שמקורה בארצות הברית. הסדרה עוקבת אחר סיפורם של ניצולי התרסקות מטוס שנקלעו לאי טרופי מסתורי באוקיינוס השקט. במרכז העלילה, עומד סיפורם של מספר דמויות ראשיות מתוך קבוצת הניצולים. כל פרק מתמקד בדמות ראשית אחרת באמצעות פלאשבק מעברה של הדמות לפני ההתרסקות.
    הסדרה פיתחה לעצמה תופעת הערצה חסרת תקדים ולא שגרתית ביחס לסדרות טלוויזה אחרות אשר במסגרתה קמו לה מעריצים רבים בארצות הברית וברחבי העולם כולו. הסדרה חצתה את גבולות הטלוויזיה ויש יגידו, שהפכה לתופעה תרבותית מודרנית של ממש. בשל העומק של הסדרה המתאפיין בקווי עלילה רבים, משמעויות נסתרות הנמצאות בפרטיה הקטנים והמסתורין אשר אופף אותה ואת האי אליו התרסקו ניצולי הטיסה, משכה הסדרה לקרבה סקרנות והתעסקות גדולה. הקומו לה פורומים ואתרי מעריצים רבים כשביניהם, אתר אנציקלופדי שלם המכיל רק ערכים אשר קשורים לסדרה.

(מתוך וויקיפדיה, האינצקלופדיה העברית)

שידוריה של העונה הרביעית יחלו בארצות הברית בפברואר 2008.
    לפני מספר חודשים הוכרז משחק וידאו בו תוכלו להכנס לנעלי הניצולים, לחקור את האי המסתורי בעצמכם ולפגוש בכל הדמויות המוכרות. לעוד מידע על המשחק ולצפייה בטריילר

קישורים שימושיים:
    האתר הרשמי לסדרה
    אתר מעריצים ישראלי
    אתר וויקי המוקדש כולו לסדרה
    דף הסדרה בוויקיפדיה - עברית
    רשימת פרקים מלאה

לאחר שתי עונות מרתקות הגיעה העונה השלישית, שאיכזבה רבים. העונה החלה בתגלית עצומה, והמשיכה לאורך 6 פרקים לפני שיצאה לפגרה ממושכת מאוד שגרמה לציפיות בשמיים. כשכבר חזרה, בכל פרק למדנו המון על מה שקורה על האי, אבל מצד שני נפתחו אינספור שאלות חדשות. לקראת סוף העונה, הסדרה חזרה לעצמה ושיגעה מיליונים בכל העולם עם תגליות חדשות, עד לפרק הסיום המדהים.

השאלות הגדולות: (אזהרת ספויילרים חמורה לעונה השלישית!)
    כל כך הרבה שאלות נותרו ללא מענה, לא נוכל לעבור אפילו על חצי גם אם נקדיש לנושא חודש, אז הנה כמה שאלות מובחרות:
    • מיהי טייסת המסוק שהתרסקה?
    • האם ג'ייקוב הוא באמת ה"מפלצת"?
    • פרק הסיום של עונה 3 התרחש בעתיד, וגילינו בתדהמה שהניצולים בסופו של דבר באמת ניצלו והגיעו חזרה הביתה. למה הראו לנו את זה?
    והשאלה הגדולה באמת: האם העונה הרביעית תשמור על יציבות לכל אורכה, ותחזיר את המעריצים הרבים שעזבוה במשך הפגרה של העונה השלישית?
    הימור שלי: אין ספק. היוצרים כבר הוכיחו שהם הכי מטורפים שיש ושהם מסוגלים לחזור מהמצב הכי גרוע ולהדהים אותנו כל פעם מחדש.

מה אתם אומרים?

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    עיר
    צפון
    אני חושב שזאת הסדרה הכי מטורפת אי פעם
    עונה ראשונה ושניה זה נראה כזה סתם, כל הזמן זורקים דברים מסתוריים בלי לקשר לכלום ואז נוטשים
    אבל עונה שלישית פשוט משנה הכל ומחברת הכל ביחד
    אני מהמר שעונה רביעית הם ממש יתחילו לתת כמויות אדירות של מידע על מה הולך באי הזה
    מנהל קהילת Neverwinter Nights

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    מה עם השאלה הלא קטנה, של מי היתה הלוויה בפרק הסיום בעונה השלישית?
    זה אמור לתת כיוון גדול אחרי שמגלים. יש את המודעה שרואים בעיתון על הלוויה, הרבה מאוד אנשים ניסו לעשות לזה קירוב וזורקים מלא ניחושים. ^^

לא התייחסת גם לגרסא המדוברת שאולי כל מה שקורה באי הוא דימיונו של וולט?
    אני אישית מקווה שלא ;ם

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נכתב במקור על ידי xeytor
    לא התייחסת גם לגרסא המדוברת שאולי כל מה שקורה באי הוא דימיונו של וולט?
    אני אישית מקווה שלא ;ם
    טיפשי לגמרי, אין סיכוי שזה זה. זה כמו להגיד שכל ספרי הארי פוטר זה חלום של הארי

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    וולט הוא לא הדמות המרכזית בסדרה..

אבל תחשוב אם זה באמת קורה בסוף, איזה בום אנשים מקבלים.

יש לי גם תיאוריה בנוגע לג'ייקוב.
    ג'ייקוב זה ג'ון בהווה בעצם. אל תשאל אותי למה ואיך.. פשוט תראה את הקטע של
    ג'ון ג'ייקוב ובן הרבה פעמים..
    סתם ניחוש פרוע

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    בין הסדרות הטובות שיש.. חבל שיש כל כך הרבה זמן פגרה בתוך העונות ובין לבין.
    יותר מדי מוקדם כדי להעלות שאלות כאלה, אחרי הכל אנחנו רק בעונה רביעית ויש לפחות 6.

כשמתחילה העונה הרביעית אני מחכה שיצאו שני הפרקים הראשונים בHD ואני עושה הקרנה בבית לxeytor וitz :פ

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי Demp
    בין הסדרות הטובות שיש.. חבל שיש כל כך הרבה זמן פגרה בתוך העונות ובין לבין.
    יותר מדי מוקדם כדי להעלות שאלות כאלה, אחרי הכל אנחנו רק בעונה רביעית ויש לפחות 6.

כשמתחילה העונה הרביעית אני מחכה שיצאו שני הפרקים הראשונים בHD ואני עושה הקרנה בבית לxeytor וitz :פ

וואו, זו הולכת להיות המתנה מייסרת.

אחרי שהפרקים יצאו נאלץ לחכות עוד איזו תקופה של שבועיים.. :ם

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    ועוד בלי קשר שזה הולכת להיות עונה כל כך קצרה שרק תתחיל העונה וכבר תסתיים ונצטרך לחכות עוד 7-8 חודש לעונה שאחרי }:

vG|MaRd0x on IRC

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    דווקא לא, אני כמעט בטוח שההמתנה לא תהיה ארוכה כל כך בין עונה לעונה.

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    לפי מה שהבנתי העונה הרביעית יוצאת בארצות הברית בפבואר.

וולט הוא לא הדמות המרכזית בסדרה..

אבל תחשוב אם זה באמת קורה בסוף, איזה בום אנשים מקבלים.

יש לי גם תיאוריה בנוגע לג'ייקוב.
    ג'ייקוב זה ג'ון בהווה בעצם. אל תשאל אותי למה ואיך.. פשוט תראה את הקטע של
    ג'ון ג'ייקוב ובן הרבה פעמים..
    סתם ניחוש פרוע
    בקטע שאתה רואה את בן מנסה לעצור את ג'ייקוב מלהרוס את המקום, רואים לשנייה את ג'ייקוב, גם אני הסתכלתי על הקטע הזה הרבה פעמים, לא ניראה כמו ג'ון...

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    ראש העין
    יש מצב שמה שקרה בעתיד זה איזה חלום של ג'ק , ובפרק הראשון יראו איך הוא מתעורר מהחלום על האי או משהו כזה

בכל מקרה עונה אדירה השלישית לא יודע על מה אתם מדברים.. ראיתי את שלושת העונות תוך 3 שבועות חחחח

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    נכתב במקור על ידי rctn
    יש מצב שמה שקרה בעתיד זה איזה חלום של ג'ק , ובפרק הראשון יראו איך הוא מתעורר מהחלום על האי או משהו כזה

בכל מקרה עונה אדירה השלישית לא יודע על מה אתם מדברים.. ראיתי את שלושת העונות תוך 3 שבועות חחחח
    קשה לי להאמין שזה יהיה משהו כזה, אבל אם כן, אני מפסיק לראות את הסדרה באותו רגע.
    ---------
    דניאל מאיר

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    אין סיכוי שזה היה חלום.

יותר מידי פרטים קטנים היו באותו פרק.

ופשוט כל הסיטואציה, לא מתאימה להיות חלום.

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    קשה מידי לפצח את הסדרה הזו, על פי הכותבים מעטים הצליחו לבוא עם תאוריה שמתקרבת מאוד לפיצוח התעלומה סביב הסדרה הזו.
    גם לפי מה שאני מבין מה שנראה לקראת סיום הסדרה וכל הדברים שנתחיל להבין שם לא יהיו ממש הסיום של הסדרה, יבוא איזה ספין שיהרוס לכולנו את מה שחשבנו.
    נצטרך לחכות ל-30 השניות האחרונות של הסדרה להבין סוף סוף }:

vG|MaRd0x on IRC

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכון. בסוף העונה השלישת בפרק האחרון חיכית לכמה שניות האלה שיסגרו לי ת'פינה! אבל לא קרה כלום והפרק האחרון עדיין נראה לי מוזר ולא ממש ברור

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    הכותבים אמרו שהתשובות לכל מה שקרה יבואו אחרי הסיום של העונה השלישית.
    נקווה שעונה 4 תיהיה טובה לפחות כמו העונה השלישית.

vG|MaRd0x on IRC

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    האמת שיש תשובות וכל מני דברים שקשורים לעונה הרביעית שכבר יודעים מיוצרי הסדרה, מי שלא רוצה לקרא שלא יקרא אבל מדובר בקצת מידע ששופך אור על מה לצפות מהעונה הרביעית:
    - מייקל חוזר וגם וולט, הם הולכים להסביר איך וולט גדל ונראה בן 16 למרות שבאי עברו רק 4 חודשים (אני משער שזה קשור איך שהוא לבחור שלא מזדקן מהאחרים)
    - עונה ראשונה דברה על אנשים שהתרסקו על אי ומנסים לשרוד, עונה שניה דברה על הצוהר והתחנות באי, עונה שלישית דברה על האחרים והעונה הרביעית מתעסקת בג'ייקוב.
    - התחנה הזיאולוגית שג'ק, קייט וסוייר היו כלואים בה. היא לא מה שאתם חושבים, היא תחנה אחרת שמוסוות בתור תחנה זיאולוגית. מי שרוצה לראות את הסרט
    .
    תאמינו או לא, זה קשור לארנבים
    - לפי המשחקון שהיה בין העונה השניה לשלישית, יש בתוך דארמה כמה חבר'ה מאוד לא נחמדים שמחזיקים בהאנזו, מקים דארמה כלוא בביתו. אותה חבורה ששולטת עכשיו בדארמה בנתה במשך שנים ספינה.
    אמממ... ספינה ואנשים רעים שמגיעים לאי, מזכיר למשהו שראה את סוף העונה השלישית משהו?
    - חלק מהפלאשבקים בעונה הרביעית יהיו לעתיד, וד"א, אף אחד לא אמר שמה שאנחנו רואים בעתיד מתרחש אחרי הסדרה.
    היוצרים כבר אמרו שהסדרה על האי ולא על "איך נחלצים מהאי".
    לכן אפשרי ביותר שלמשל מה שראינו מג'ק וקייט בעתיד מתרחש למשל איפה שהו בעונה הרביעית או החמישית אחרי שהם ירדו מהאי ורוצים לחזור לשם.
    בעונה הרביעית יהיו פלאשבקים לעבר וגם פלאשבקים לעתיד של כל מני דמויות.
    ד"א, לדעתי מי שהיה בארון בסוף עונה 3 זה היה מייקל

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    הבנתי בפלאשבאק של הפרק האחרון של העונה השלישית שזה מבט לעתיד, ואם מישו ראה את הפרק המיוחד של "התשובות" עם המפיקים שם לב שהם אמרו שבעונות הבאות נראה איך הדמויות התפתחו במשך הזמן ולמי הם הפכו להיות. ולאיזה ארון אתה מתכוון?

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אני דווקא חושב שזה לוק.
    אבל אם זה מייקל זה יהיה שולט. אני כ"כ שונא אותו.
    ---------
    דניאל מאיר

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    האמת שיש תשובות וכל מני דברים שקשורים לעונה הרביעית שכבר יודעים מיוצרי הסדרה, מי שלא רוצה לקרא שלא יקרא אבל מדובר בקצת מידע ששופך אור על מה לצפות מהעונה הרביעית:
    - מייקל חוזר וגם וולט, הם הולכים להסביר איך וולט גדל ונראה בן 16 למרות שבאי עברו רק 4 חודשים (אני משער שזה קשור איך שהוא לבחור שלא מזדקן מהאחרים)
    - עונה ראשונה דברה על אנשים שהתרסקו על אי ומנסים לשרוד, עונה שניה דברה על הצוהר והתחנות באי, עונה שלישית דברה על האחרים והעונה הרביעית מתעסקת בג'ייקוב.
    - התחנה הזיאולוגית שג'ק, קייט וסוייר היו כלואים בה. היא לא מה שאתם חושבים, היא תחנה אחרת שמוסוות בתור תחנה זיאולוגית. מי שרוצה לראות את הסרט
    .
    תאמינו או לא, זה קשור לארנבים
    - לפי המשחקון שהיה בין העונה השניה לשלישית, יש בתוך דארמה כמה חבר'ה מאוד לא נחמדים שמחזיקים בהאנזו, מקים דארמה כלוא בביתו. אותה חבורה ששולטת עכשיו בדארמה בנתה במשך שנים ספינה.
    אמממ... ספינה ואנשים רעים שמגיעים לאי, מזכיר למשהו שראה את סוף העונה השלישית משהו?
    - חלק מהפלאשבקים בעונה הרביעית יהיו לעתיד, וד"א, אף אחד לא אמר שמה שאנחנו רואים בעתיד מתרחש אחרי הסדרה.
    היוצרים כבר אמרו שהסדרה על האי ולא על "איך נחלצים מהאי".
    לכן אפשרי ביותר שלמשל מה שראינו מג'ק וקייט בעתיד מתרחש למשל איפה שהו בעונה הרביעית או החמישית אחרי שהם ירדו מהאי ורוצים לחזור לשם.
    בעונה הרביעית יהיו פלאשבקים לעבר וגם פלאשבקים לעתיד של כל מני דמויות.
    אני רואה שממש לא יכולת להתאפק עד לצאת העונה הרביעית?

אגב, למה דווקא מייקל? אינטואיציה? לדעתי בן.
    מבסס את דברי לפי:
    אין לו משפחה - אף אחד לא הגיע לטקס פתיחת הארון.
    היה חולה בעבר. יכול להיות שהמחלה התפרצה שוב.

הרשמה