תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    זה יהיה הדיון הראשי לכל המשחקים הרבים הקשורים ל-Eye Toy, כמובן שאני אתן הקדמה ואספר קצת על הדבר-

כללי על ה-EyeToy-
    לפני 4-5 הוציאה חברת London Studio את המשחק Eye Toy: Play, המשחק היה פורץ דרך, במשחק צריכים לחבר את מצלמת ה-EyeToy לחיבור ה-USB של ה-PS2, ואז הכל בעצם עושים עם הגוף.
    המצלמה קולטת תנועות, מהירות וחלשות, ולפי דבר זה בנו משחקים מגניבים כמו Kong Foo שבו השחקן עמד באמצע והיה צריך להרוג את כל האויבים הקטנים במסך ע"י "מכות", משחק אגרוף שהעקרון בו דומה, משחק סיבוב צלחות, משחק כדורגל בו צריכים להקפיץ את הכדור כדי שלא יפול למעטה, משחק ריקודים ועוד...
    חוץ מהמשחקים היו אפשרויות רבות אחרות הכוללות- יצירה, הקלטה, הכנת סרטונים, ועוד דברים מגניבים ומיוחדים.

התפתחות הדבר-
    כמו כל משחק מוצלח, יצא משחק המשך, ומה הוא יהיה אם לא EyeToy: Play 2
    למשחק היה בסיס דומה לקודמו רק שהוא היה משוכלל יותר- נוספו אפשרויות של מספר שחקנים בהם יש תחרויות, נוספו משחקונים נוספים ושדרוגים למשחקונים מהמשחק הקודם- לדוגמא הוסיפו נגינה על גיטרה ותופים, ושידרגו בהרבה דברים מהמשחק הקודם- במקום הקפצת כדור כדורגל עשה ממש ליגה שבה אתה שוער שעודף כדורים, וחוץ מעדיפה היה קטעים צדדיים נחמדים.
    המשחק השתכלל בהרבה ונתן משחקים שעשו בהם דברים הרבה יותר מורכבים מבמשחק הקודם, אחד המשחקים שהראו את זה היה משחק הבישול- אתה שף במסעדת המבורגרים, אתה צריך להכין כל מנה לפי ההזמנה וכמובן במהירות, ובין כל שלב היו קטעים מיוחדים כמו הרחקת זבובים, טיגון צ'יפס חתיכת מלפפונים ועוד...
    הוסיפו עוד דברים צדדיים נחמדים שאפשר לעשות במשחק כמו מצלמת ביטחון, הכנת סרטונים מיוחדים, ויצירת דמות שנראית כמוך! כן איך שאתם שומעים, באפשרות זו אתם מצלמים את עצמכם מכל מיני זוויות ואז בזמן משחק הדמות הייתה מתוכנתת כך שהפרצוף היה משתנה בהבעות.
    את המשחק השני בנו בצורה שיש בוס אחרי כל כמה שלבים, וכמובן נרשמים השיאים שאתה עושה.

אחרי המשחק השני יצאו עוד משחקים רבים בהם יש שימוש במצלמה כמו משחק ספורט שאמור לעזור לכושר, משחק גלישה, משחק עם דמויות סגה ועוד...
    אני לא יודע בקשר לאחרים אבל כשראיתי שהדבר נהיה כל כך המוני יצא לי החשק מהמשחקים שלו, שבתכלס רובם לא היו רציניים, והיחידים שבאמת שווים קנייה הם משחקי סדרת ה-Eye Toy Play.
    עם הזמן המשחקים מתפתחים, ולפני שנה (בערך) ראיתי אצל חבר שלי את -Eye Toy Play 3
    שכבר ממש מתקדם, אני שחקתי איתו במצב של תחרות, וראיתי שהמשחקונים משוכללים וגם יש שימוש בקול, אבל למרות ההשתכללות עם הזמן מרגיש שנמאס.

באגים במשחקים אלה
    כמו משחקים רבים יש במשחק דברים שקצת הורסים אותו, אחד מהם הוא האפשרות לקחת את המצלמה לשים אותה כמעט צמודה ליד ורק להוזיז את היד, וכך אפשר להצליח הכי טוב
    עוד דבר מעצבן הוא שבחלק מהמשחקונים יש בעיה בעקבות כך שמצלמה קולטת תנועה- למשל אני זוכר ששחקתי במשחק הבישול וכל פעם שהוזזתי את הרגל התחרבש שם הכל, אבל עדיין זה פחות מפריעה אם דואגים לא לזוז.

על הדיון-
    בדיון זה תוכלו לדבר על כל המשחקים והעניינים הקשורים למשחקי המצלמה, כולל שאלות דעות, הודעות ועוד...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    תודה ZAKK, יפה על ההשקעה, אהבתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.05.2007
    עיר
    חיפה
    כל הכבוד על ההשקעז ZAKK
    יונתן ליפט.

מדריך לעבוד על טיפשים