תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    כעוד חלק ממסע שיקום הפורום אני עשיתי דיון נוסף שיהיה על האקדחים במשחקי וידאו.

קצת על היסטורית האקדחים
    כבר בעבר הדבר היה מוצלח וממכר, אני זוכר שהיה לי ב-NES אקדח עם המשחק של צייד הברווזים.
    אני חושב שהתקופה הכי משגשגת של משחקי האקדח הייתה בתקופת הפלייסטיישן הראשון, היו משחקים רבים, לי היה רק את Time Crisis שהיה מצוין אבל מאתגר מאוד.
    כמובן שהדבר התגלגל לדור שאחריו, לי לא יצא להתנסות בקונסולות האחרות, אבל אני יודע שב-PS2 היו משחקים בודדים וחביבים לאקדח, ובאותה תקופה האקדח המוביל היה ה-Gcon 2.
    בדור העכשוי אני יודע שיצא אקדח ל-Wii, וגם בגלל השלט שקולט תנועה אני חושב שהדבר עוד יתפתח בקונסולה, לעומת זאת בשתי המתחרות הדבר לא יצא וכמה שידוע לי לא תוכנן.

על משחקי האקדח עצמם
    אני מאוד אוהב משחקים אלה, שהייתי יותר קטן ממש התפעלתי איך שהמסך קולט לאן אתה מכוון בדיוק את הכוונת, וברור שכל החברים מתים לשחק בזה.
    הבעיה היא שהדבר מהנה מאוד בהתחלה, אבל לאחר כמה זמן הוא ממש נמאס ונזנח בצד.
    הסדרה המובילה עד כה של משחקי האקדח, המלכה הלא מעורערת- Time Crisis.
    הרבה ממשחקי האקדח מאוד מאתגרים, ולצער רבים יותר מדי כך שכל פעם שאתה משחק אתה מתחיל מהתחלה ומתקדם קצת, אבל בשלב מסוים אתה תקוע, מבואס, ונמאס

משחקי האקדח בארקיידים
    ברוב הארקיידים יש משחקי אקדח, כמובן שברוב המקומות יש משחקים ממש ישנים שקצת מאכזב לראות, אבל גם יש משחקי אקדח ישנים שעדיין כיפיים ביותר, לדוגמא אני ראיתי משחק צלפים, בו אתה משתמש ברובה גדול ומגניב, במשחק אתה נמצא על מסוק או בניין גבוה, במסך אתה רואה מבט רגיל בו אתה צריך למצוא את האויב, ואז בכוונת של הרובה צלפים את רואה מבט מקורב שלאחר שאתה מאתר בו את האויב- Head Shot!
    חוץ מהמשחקים המיוחדים כמו זה יש משחקי אקדח ישנים ופשוטים אבל כיפיים, למשל לפני כמה שנים שהייתי ילד קטן הלכתי לאיזה ארקייד באיזה קניון וראיתי שם משחק יריות של פארק היורה- נכנסים למין מקום סגור כזה ובו מסך גדול ושני אקדחים, במהירות התלהבתי ושחקתי עם חבר, המשחק היה מגניב מאוד עם סצנות ובוסים מהסרט.

על הדיון
    אתם יכולים לדבר על כל הקשור למשחקי האקדח- מה דעתכם, האם התנסתם, אילו משחקים באים בעתיד, אלה משחקים שחקתם, גאדג'טים ואקדחים מיוחדים ועוד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    כל הכבוד zakk על ההשקעה..
    מקווה שזה יעזור לפורום.. אבל אני לא מבין כ"כ בנושא זה כך שאין לי כ"כ על מה להגיב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.05.2007
    עיר
    חיפה
    גם אני לא מבין בזה הרבה
    אבל כל הכבוד על ההשקעה
    יונתן ליפט.

מדריך לעבוד על טיפשים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    נכון?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.05.2007
    עיר
    חיפה
    מה נכון מה[email protected]#@!?#
    לאזעלז איתך
    שיגעת אותי כבר
    יונתן ליפט.

מדריך לעבוד על טיפשים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    מה הבעיה שלך אה!?!?!? אני לא מבין אותך..
    אם לא הייתי כותב שאני לא מבין בזה אז גם אתה לא הייתה כותב אז אני לא מבין אותך! מה הבעיה ש'ך!?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    עיר
    פח האשפה הקרוב לביתכם.
    אני גם אהבתי את זה שיורים בברווזים..הייתי יושב שעות ו...יורה בברווזים..

זכיתי בתואר החתימה המוזרה ביותר ששניצל הכין!D:
    שוקולדים וציאניד יש לשלוח לשירותים הציבוריים הקרובים לביתכם.בין השולחים יתפרץ גייזר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    חח.. משועמם שכמותך
    שתף ב-Google+

הרשמה