תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    18.07.2007
    אני דיי חדש בפורום(הכוונה לחדש היא שהמשתמש הזה חדש אבל אבל הייתי גולש פה בלי משתמש המון פעם.....
    אז הנה אני מביא לכם קצת חדשדות אני מאמין שחלק מהם אתם יודעים אבל בכל זאת למי שלא יודע......

אז נתחיל...

חדשות די מאכזבות זה שגיטר הירו 3 לנינטנדו ווי לא יכלול שום פונקית משחק ברשת וזה די מבעס....זה יכל ליהיות יפה אם היה.....

מקור:
    http://www.joystiq.com/2007/09/04/wi...line-initially

הנה כמה תמונות של הגיטר הירו של הווי....

בהחלט התמונות של הגיטרה מעלות את הציפיות למשחק....רק שימו לב שיהיה שימוש בחיישן תנוע שזה כבר היהה ידוע....בכל זאת רעיון ממש טוב יש למה לחכות

המשחק TMNT של צבי הנינג'ה שמבוסס על הסרט קותף הרבה פרסים ומקבל ציונים גבוהים...
    בIGN חושבים שזה המשחק הכי טוב שיצא לצבי הנינג'ה מאז ומעולם והמשחק מקבל אצלם 8.5 וזוכה בתואר IGN EDITORS' CHOICE בקצגוריית הגיימבוי אדוונס.....

גם אני אישית מאוד התרשמתי מהמשחק ולדעתי זה המשחק שמבוסס על סרט הכי טוב ששיחקתי בו...

מקור: http://gameboy.ign.com/articles/774/774531p1.html

האתר של המשחק הבא של רזידנט איבל נפתח....כנסו תנו הצצה..

http://www.residentevil.com/home.php

זה לא כזה חדש אבל הוכרז תאריך יציאה לסמאקדאון לדי אס שכנראה יהיה משחק טוב מאוד, התאריך הוא 19 בנובמבר כמובן השנה......
    הנה 2 תמונות מהמשחק....

שימו לב שהקרב עצמו עהוא על מסך המגע!...

חדשות חמות!!!

כידוע פרו אבולושן יצא גם לווי בסופו של דבר והולך לכלול בתוכו את אותו ריאליזם שמאפיין את המשחק וכל המיסביב...אבל הידיעה שחיכינו לה היא...איזה שליטה תהיה במשחק...אז זהו שהשליטה תהיה שליטה מלאה אם הנונצ'אק והווימוט בייחד..זה נשמע ממש טוב ומעניין....

אין לי ת'מקור כי בדיוק יצאתי אבל אם תבקשו בכל זאת אני יחזור אליו אחר כך ויתן בכל זאת...

ב5 לנובמבר מגיע אלינו ישר לדי אס משחק שאני אישית מאוד מצפה לו...CALL OF DUTY 4 שזה כנראה עוד כותר שיהיה אפשר להתגאות בו כאשר פאנבויים של סוני יגידו שהמשחקים של הדי אס הם ילדותיים....

הגראפיקה ניראית מדהימה בתמונות הייתי אומר אפילו המשחק אם הגראפיקה הטובה ביותר לדי אס!....

תראו בעצמכם....

זה משהו שלא כל כך הבנתי אבל לפי מה שהבנתי זה משחק כמו גיטר הירו בערך שיצא בהמשך השנה....תאריך מדוייק זה 9/11/07

אז ככה.....מה יש לנו?

מגבר!....זה רעיון גדול!..מיני מגבר כזה של גיטרה.....

זאת תמונה של האריזה...

זאת תמונה של מפרטים כמו של גיטרה אבל לדי אס....

הנה תמונה שלהם בתוך אריזה....

וזה הBOXART (וכל הקופסא עצמה של המשחק....)

אני חושש מהתגובה שלכם כי אני חדש פה אבל בפורום אחר(אני לא אומר שם כי לפי החוקים פה אסור) אני כותב חדשות על בסיס יום יומי ואם אני יראה שיהיה פה ביקוש אני יכתוב גם פה בכיף....

מקווה שקראתם ואהבתם.....

אם אתם רוצים אני יכול לסקר משחקים שיש לי לגיימבוי(ויש לי הרבה טובים שסיימתי)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    ברוך הבא לפורום נינטנדו!
    אחלה תמונות, ח"ח על ההשקעה
    אני לא חושב שאני אקנה את גיטר הירו לWii, זה לא מהמשחקים שאני מחפש...
    למזלי, עכשיו מגיעים עוד מלא משחקים מעולים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2007
    נכתב במקור על ידי HealingAura
    ברוך הבא לפורום נינטנדו!
    אחלה תמונות, ח"ח על ההשקעה
    אני לא חושב שאני אקנה את גיטר הירו לWii, זה לא מהמשחקים שאני מחפש...
    למזלי, עכשיו מגיעים עוד מלא משחקים מעולים

כן בזמן הקרוב הווי מקבל חיזוקים...גם הדי אס מקבל המון דברים בלעדיים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    יישר כוח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    אחלה המשך כך.
    גם השעה הארוכה ביותר היא רק 60 דקות...
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !
    שתף ב-Google+

בגיטר הירו לווי אוליי אין און ליין.
    אבל הווימוט משחק תפקיד חשוב בהעצמת החיבור למשחק בכך שהוא משמיע צלילים מהספיקר תוך כדי נגינה.

והג'אם סשן אמור להפוך את הדי אס לגיטרה. תוכל לנגן מספר מסוים של אקורדים באמצעות לחיצה על הכפתורים הנכונים ופריטה על מיתר שנמצא במסך המגע - לא עושה לי את זה עדיין.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    הוא אמר "intialy". גם ב-GHII ל-360 אמרו שלא יהיה אונליין Initialy ובסופו של דבר אנו כולנו יודעים שהיה.

אני לא חושב שיש מה לדאוג פה.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.08.2007
    וואו כל הכבוד על ההשקעה. המשך כך ותהיה נכס ענק לפורום. למרות מה שאומרים פה על גיטר הירו אני עדיין חושב שזה מגניב שזה יוצא לויי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    נכתב במקור על ידי gilnd
    וואו כל הכבוד על ההשקעה. המשך כך ותהיה נכס ענק לפורום. למרות מה שאומרים פה על גיטר הירו אני עדיין חושב שזה מגניב שזה יוצא לויי.
    מסכים עם GILND !!!! תמשיך לכתוב חדשות... והגיטר הירו נשמע דווקא די מגניב..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אני יודע שאני קונה את GH. אני לא צריך אונליין, גם ככה זה רק בשביל חברים שבאים ורוצים לשחק.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2007
    חחח אין בעיה אני ימשיך קבוע....אני עוד מעט מתחיל לחפש חדשות
    שתף ב-Google+

הרשמה