תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 214
    הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    אז . . . דיון כזה היה צריך להגיע מתישהו. מצב הקהילה בקרשים ורואים את זה יותר יום אחרי יום. אז אני אתחיל לדבר על זה כפי שאני רואה את זה, ולהסביר את הנושא מהצד שלי. מה שקורה בקהילת UT זה משהו כזה:
    - דניאל, תום, ערן ואני משחקים בשרתים, פעילים בפורום וממלאים את הונט.
    - אבישי, אדי, יעקב, ו-N2, בעיקר, פעילים בפורום.
    - ועידן לפעמים בא לבקר.
    בקהילת פאקינג WarRock יש פי 3 מהאנשים האלה כל יום.

לאן נעלמו כל האנשים? בזמן שאבישי לא היה פה לא היה משחק ONS אחד של התחרות...אז מה עושים? בוא באמת נציע רעיונות יעלים כדי להחיות או הקהילה הזאת, לא להרבה אנשים עכשיו יש זמן להיות פעילים אבל הרוב של הקהילה בי"ב או שסיים בית ספר.
    יש לנו חודש לדמו - חודשיים עד למשחק. נעביר אותם בשיעמום או נעביר אותם בכיף?
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    אמ....לדעתי 2 דברים פשוטים יכולים להחיות..
    א.לסדר את השרתים כי הם על הפנים....ולא זה לא קשור להגדרות אלא קשור לזה שויגיימס הציפו את הקופסא שלהם בעוד מלא משחקים...ככה שאם הם יוכלו לסדר לנו שרת עם פחות משחקים עליו ככה שיפעל טוב זה יוכל לשפר, כי פשוט לא כיף לשחק בצורה כזו.

ב.אני אומר....משחק אחד מאורגן בערב....אם נצליח להוציא כזה דבר...משחק AS CTF או לא יודע מה מסודר...יכול לשנות הרבה....

אבל אני חושב שכרגע הבעיה העיקרית זה איכות השרתים כי אני אישית מעדיף לשחק בחו"ל ולא בשרתים פה כי המצב שלהם ממש גרוע.

דניאל - דג ערפל מוסמך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.03.2007
    נכתב במקור על ידי Purity
    אז . . . דיון כזה היה צריך להגיע מתישהו. מצב הקהילה בקרשים ורואים את זה יותר יום אחרי יום. אז אני אתחיל לדבר על זה כפי שאני רואה את זה, ולהסביר את הנושא מהצד שלי. מה שקורה בקהילת UT זה משהו כזה:
    - דניאל, תום, ערן ואני משחקים בשרתים, פעילים בפורום וממלאים את הונט.
    - אבישי, אדי, יעקב, ו-N2, בעיקר, פעילים בפורום.
    - ועידן לפעמים בא לבקר.
    בקהילת פאקינג WarRock יש פי 3 מהאנשים האלה כל יום.

לאן נעלמו כל האנשים? בזמן שאבישי לא היה פה לא היה משחק ONS אחד של התחרות...אז מה עושים? בוא באמת נציע רעיונות יעלים כדי להחיות או הקהילה הזאת, לא להרבה אנשים עכשיו יש זמן להיות פעילים אבל הרוב של הקהילה בי"ב או שסיים בית ספר.
    יש לנו חודש לדמו - חודשיים עד למשחק. נעביר אותם בשיעמום או נעביר אותם בכיף?

אני חושב שכולם מחכים שתפרוש כדי לחזור
    Animangus to BK
    "ולידיעתך אני כמעט אף פעם לא נרדם לפני 12 (כשיש לימודים), אז יאללה סתום ת'פה"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי Bio
    אני חושב שכולם מחכים שתפרוש כדי לחזור
    נהיית שמוק....
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    נכתב במקור על ידי Purity
    נהיית שמוק....
    מצחיק שאתה אומר שיש 5 אנשים בקהילה, ואתה איכשהו מצליח לריב עם ארבעה בו זמנית...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.03.2007
    Animangus to BK
    "ולידיעתך אני כמעט אף פעם לא נרדם לפני 12 (כשיש לימודים), אז יאללה סתום ת'פה"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי Discord
    מצחיק שאתה אומר שיש 5 אנשים בקהילה, ואתה איכשהו מצליח לריב עם ארבעה בו זמנית...
    שלושה, אני לא סופר אותך.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    נכתב במקור על ידי Purity
    שלושה, אני לא סופר אותך.
    סטגדיש?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי Discord
    סטגדיש?
    איזה 4 אנשים? אני זוכר רק 2.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    בעצמך הודית שיש לך בעיה בספירה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    כל דיון יגרר לזה?
    חלאס, לא רוצה לתת פה באנים...
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.03.2007
    נכתב במקור על ידי Bio

"ותעשה לך מלחמה בזלדון רב"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    HoLoN
    הממ אחרי ה25 אני אכנס גם לשרתים

GangMan says:
    פשוט אמרו לי שמתאים לי חצוצרה בכיתה ה' הלכתי על זה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    נכתב במקור על ידי Av!shee
    כל דיון יגרר לזה?
    חלאס, לא רוצה לתת פה באנים...
    ROFL כלום לא משתנה פה
    אבישיי עדיין מאיים בבאנים?
    על מי ?, על 2 משתמשים, חח
    אין אין פירקת את הקהילה לחלוטין.
    הכי קטע אבישי נשאר לבד, נותן תגובה, מתעצבן ודופק באן לעצמו, חחחחח
    זה לא רחוק משם
    - - - -
    לפניות , שאלות , הצעות : [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    אני כן משחק רק לא בשרתים בארץ כי אי אפשר לשחק בהם
    אני מתמקד באירופה משחק בעיקר ctf .. כן עדיין באירופה יש Pickups של ctf
    ומשחק קצת tam גם.... זה נראה כאילו התחילו להעמיס על הקופסא של השרתים עוד שרתים ואי אפשר לשחק.. וכמה מפתיע שהטורניר אונס לא הצליח... אבישי היה בטוח שבגלל שהם חדשים הם ירצו משחק מקורי של אנריל ולכן ישתתפו... כפי שאתה רואה זה לא יקרה כי המשחק גוסס ואין לך למה להשקיע באנשים חדשים ... כל מה שנשאר לך זה לטפל באיכות השרתים שלא יהיו בעיות ולתת לנו הלא חדשים להנות לשחק... התפוצץ לך בפנים הניסיון שלך לקדם תחדשים כי אתה לא מבין שזה לא אפשרי במשחק הזה שעוד מעט לא יהיה קיים מה גם שהגיל הממוצע בשרת אונס זה 12.. וכולם הולכים לבית ספר לעשות מבחנים בלגו ובמי ישן הכי מעט
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    אבישי -

אמרתי לך.

נסכם - בשנה האחרונה החרבת את האימאימא של הקהילה בגלל שיש לך כל כך הרבה אגו ואתה כזה פריק של שליטה שלא מוכן לפחות לחלוק ב"עול" ( כאילו אתה עושה משהו ) עם אנשים אחרים שכן אכפת להם - כדוגמת כל שחקן אחר בקהילה חוץ ממך, שקשור לקהילה הזאת רק ואך ורק באמצעות הפורום...

בצורה הזאת הרסת את הסרט כשאמרת והבטחת הבטחות מפה ועד להודעה חדשה בין אם זה בהתחלה עם ההרגעות שלך "הכל יהיה בסדר", "הסרט יצא בן זונה עם 4 מקטעים שונים", ובין אם זה בסוף שאמרת "תוך שבוע אני גגומר תסרט בדוק!", אבישי יש לי משפט שפשוט תפור עליך - דיבורים כמו חול, ואין מה לאכול.

טורנירים - הטורניר היחיד שאיכשהו עבד בקהילה הזאת תחת "מנהיגותך" הוא סולם 1על1 שרץ יפה איזה חודש-חודשיים עד שלאנשים פשוט נמאס ולחלק מהמשחקים לא היה תכלית כי הפערים היו גדולים. ראינו מה שווים כל הזיוני שכל שלך על "בניית דור העתיד של הקהילה" - איזה דור ואיזה עתיד, השקעת כל כך הרבה בטורניר המזדיין הזה וזרקת את הקהילה האמיתית לים לישון עם הדגים, ובשביל מה? כי כמו שאתה רואה גם הטורניר הזה לא ממש עובד ולא ממש זז, ובעצם הסוף היה ידוע מראש וכמו שאתה רואה הקהילה נמצאת במצב קפאון שלא נאמר מתה, מזל שיש את יוטי3 באופק ( ואני מאוד מקווה שבלעדיך ).

ואתה עוד מעיז לאיים על מישהו בבאנים? יחתיכת אפס.. היחיד שצריך לקבל פה באן זה אתה, ולא מהפורום אלא מהחיים, על זה שאתה כזה אגנוצטרי מתנשא וטיפש, ביוטי3 אני מבטיח לך שהקרקס שעשית פה ייגמר.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    אוי גיא, שתוק.... אתה עושה לי כאב ראש.
    אני זבל, אתה מלך, הבנו.
    אין לי כבר כח להתווכח איתך. גיא, במידה והשקפתך נכונה, ואני הוא זה שהרס את הקהילה, אתה לא עשית שום דבר כדי להציל אותה. חוץ מלהתנגד במילים, לא הנפת אצבע אחת. אז מי מדבר כמו חול פה?

תמיד אמרת לי שאני אטום, אבל אתה לא מבין שזה בול הפוך? אתה חוזר על אותו פזמון ואתה מנגינה כל הזמן. כל דבר רע שקורה בקהילה - אבישי! לך אין זין לשחק? זאת אשמת אבישי! יש טורניר ואף אחד לא רוצה להשתתף? אבישי! פיגוע בדולפינריום? אבישי!

אף אחד לא באמת שם על הבירבורים שלך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.06.2007
    אתה לא יכול להכחיש את כל השטויות שעשית, בלי קשר לגיא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    עם כל הכבוד אני לא זה שמקבל כסף מויגיימס על ניהול הקהילה.

קהילה של 10 אנשים לא שווה את הזמן בשביל ללכת ראש בראש עם קיר אגנוצטרי כמוך, חבל על המאמץ, כמו שכבר אמרתי, ביוטי3 תאמין לי שהסיפור שלך ייגמר, בכל מקרה אתה אמור לעזוב לבד לפי מה שהבנתי ואם לא.. נעזיב אותך.

יש גבול למה שאפשר לעשות כשאתה לבד עם קהילה שהיא ברובה פאסיבית ולא אכפת לה מעצמה יותר ממה שלך אכפת, אני עשיתי את המיטב, לך יש את האמצעים, ולי אין.

ומספיק לי שאתה יודע טוב מאוד שטעית בערך בכל מה שעשית בשנתיים האחרונות ( נזקוף לזכותך את המעבר לויגיימס, חוץ מזה? ) או יותר נכון בכל מה שלא עשית.

אני מאחל לך המון המון הצלחה בהמשך דרכך/בלימודים במה שלא תעשה כל עוד לא תהיה קשור יותר בשום אופן לקהילה הזאת.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    אתם לא יכולים להכחיש שאתם אסופה של שחקנים שרוצים להיקרא קהילה.
    כבר כתבתי לכם את מכתב הקהילה ובו פירטתי בדיוק את כל העקרונות שדרכיהם הוצאתם לי את המיץ.

קשה להיות מנהל קהילה בפורום אנריל, וזאת הסיבה שבגללה אני מתקרב לתוכן עוד ועוד. השחקנים רוצים שיהיה טורנירים, אבל כשיש אותם הם לא משחקים. ההנהלה מבטיחה לי מיני סייט לתחילת החופש, ואני מקבל אותו לקראת הסוף, כאשר כל האנשים חוזרים לבית הספר. אנשים מדברים על סרט, אבל לא יעזור בית דין, ואני עדיין האדם שהכין את החלק הכי גדול ממנו.
    אז במקום לבוא בטענות למנהל, בואו בטענות לעצמכם. אפשר להביא סוס לשוקת.

גיא, תעלה קצת על רמה. אף אחד לא סופר אותך בשום מקום אז אני לא "מאמין לך" כשאתה אומר "תאמין לי".
    ושוב אתה עם "כסף"? החודש בכלל לא קיבלתי כלום כי לא הגעתם ל-3000 הודעות, אז אתה מדבר איתי על כסף? שאלוהים ישמור אותך.
    שתף ב-Google+

הרשמה