תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    באמא שלכם... אבישי... תום... עידן... מישהו...

קחו יוזמה ותרימו סרט של איזה 8-10 דקות...

לא מבקש שתערכו אותו כמו אלקטרי - רק שיהיה נקי ומסודר, עם עריכה מינימליסטית אבל עקבית ואפקטיבית. שיהיה באיכות טובה עם שירים טובים, הקדמה קצרה וקרדיטים בסוף.

באמת, אני פשוט נכנס לאבל רק מלחשוב על 20 שבועות של איסוף פראגים שבסוף נזרקו לפח.

כבר הגעתי למצב שהחלטתי לעשות את הסרט בעצמי ולבד... עד שקלטתי שאין לי את המחשב בשביל זה. לא מבחינת מקום בדיסק וממש לא מבחינת מעבד. שלא נדבר על יכולות העריכה המדהימות שלי, אבל עם הזמן הייתי משתפר...

אז בחייכם. תוסיפו קצת מוטיבציה לצלחת הקורנפלקס בבוקר ותסיימו את הפרויקט הכי שאפתני ומגניב שהקהילה הזאת אי פעם התחילה

אבישי, ממך אני מצפה לסיים את המקטע שלך כמו שהבטחת ("אני זורק הכל ומסיים את המקטע שלי תוך שבועיים"). תום, תסיים את את שלך ואת הקרדיטים... כל מה שאתם צריכים בנוסף זה עוד איזה שיר או שניים מלאים בפראגים, בלי שטויות מסביב.

אתם לא קולטים איזה כבוד יהיה לקהילה הזאת בחו"ל כשהם יראו את הסרט?
    אתם לא קולטים שזה ישים את ישראל, ובפרט את ויגיימס (בשביל אבישי) על המפה?
    זה יהיה כל כך סימבולי עכשיו... כשאנריל 2004 גוססת והמשחק הבא בפתח.

וכמו שגיא נוהג להזכיר, זה, יותר מכל דבר אחר שתוכלו לעשות, יאחד את הקהילה הקיימת ויביא שחקנים חדשים לקראת אנריל 3.

אל תתנו למשחקי הכוח בקהילה להפריע לכם. אתם אנשים עם משימה. ISRAE1337.

עריכה: ורק תחשבו על הפאקינג README המזדיין שתוכלו לכתוב בסוף על תהליך יצירת הסרט. רק עליו תקבלו איזה אוסקר או משהו...
    (כן אני מודע שאמרתי הרידמי המזדיין המזדיין).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    טוב, אני אגיד את הנקודות שבגללן אני חושב שעשיית הסרט היא לא אפשרית וגם לא כדאית.
    1. הקהילה הקיימת היא קהילה של בערך 10 אנשים, 5 מהם אשכרה משחקים. סרט קהילתי זה לא כל כך, כי כל הקהילה שתופיע בסרט זה כבר אנשים שנמאס להם מלשחק, ואלו שכן משחקים זה הכרמליטסים, דניאל וערן.
    2. לאף אחד אין כח להשקיע עכשיו 3חודשים בעשיית סרט - יש לימודים, יש בגרויות, ויותר מכל, יש חיים וממש ממש אין כח.
    3. אין סיבה למה צריך להשקיע במשחק בן 4, ושים לב שרוב סרטי הפראגים היו בשנה שעברה, בזמן שהשנה היו אולי שלושה. סרט ישראלי לא יהיה משהו מיוחד - והוא לא יביא קהילה חדשה. נובים לא מסתכלים באוון-אייג' והפרסום של הסרט פה לא יהיה שווה זין.
    4. שוב אני רק אחזק את הנקודה שהאנשים שבאמת יעשו את הסרט הזה יפה, לומדים מ-8 בבוקר עד 3-4 בצהריים. אחרי בית ספר, תשאל כל אחד, אין כח ועצבים להשקיע.
    5. במקום לדבר כל כך הרבה, תעשה משהו. אתה רוצה סרט? תקום מהתחת ותעשה את זה בעצמך, יש לך את הפראגים, יש לך את היכולת ובכלל...יש לך את הזמן יותר מאיתנו.

ולדעתי...מעל הכל:
    "
    כשאנריל 2004 גוססת והמשחק הבא בפתח."
    אין סיבה להשקיע במשחק מת.

תודה.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    גל, אני מצטער להגיד את זה אבל אני ממש מתחיל לשנוא אותך.
    כתבת תשובה כשברור שלא קראת את כל ההודעה שלי. לדוגמא את זה שאין לי מחשב שמאפשר לעשות סרט, ושלעשות אותו בעצמי זה משהו שאני רוצה. אולי עוד איזה חודשיים יהיה לי מחשב חדש, אבל אז אני כבר אלמד בטכניון (בתקווה) ולא יהיה לי את הזמן ללמוד עריכה, שלא לדבר על לעשות אותה.

לפעמים אני מרגיש שהעיקר אצלך זה להגיד את ההפך. אפילו כשאתה יודע שאתה מדבר שטויות, אתה פשוט חייב להגיד לבן כשאתה שומע שחור. זה מגעיל אותי.

אנריל 99 הוא משחק מת הרבה יותר מ2004 כרגע. זה אומר שהפסקת לראות סרטים שלו?
    אלקטרי ממש עכשיו הוציא סרט בשם DEVILMC. אלפי אנשים ראו את הסרט ועד היום השיחה בקהילה נמשכת על ההנחה שכולם כבר ראו אותו.

לפעמים אני אפילו רואה סרטים של משחקים שבחיים לא שיחקתי בהם. אז אל תטען כמו אידיוט מושלם שאין טעם לעשות סרט. סרטים, בניגוד למשחק, חיים לנצח. במיוחד אם הם טובים.

הקהילה הבינלאומית של אנריל תהיה בשיאים חדשים עוד מעט כשאנריל 3 יצא. זה יהיה תזמון מעולה להוציא סרט, כי הוא מבטיח לך המוני צפיות, ולא משנה שזה במשחק הקודם - אנשים ירצו לראות אותו כדי להכיר את הסדרה טוב יותר.

וכמו שאתה יודע טוב מאוד, כשהסרט יצא כל מי שאי פעם היה קשור לקהילה יראה אותו. זה יעבור מפה לאוזן וממסנג'ר למסנג'ר עד שכל הותיקים, החדשים, הפעילים, הלא פעילים והלא קשורים יראו אותו.

לגבי זמן - אתה חי בסרט (במלוא מובן המילה) אם אתה חושב שלא יהיו לאנשים שעות על גבי שעות פנויות. אפשר לחשוב שמישהו פה עושה שיעורי בית או מתכונן למבחנים... וגם אם כן עדיין תמיד יש זמן איפה שיש רצון. מה שאני מבקש זה את הרצון.

לגבי חדשים - אין דבר אחד שמביא שחקנים חדשים יותר מסרט שגורם להם להרים את הסנטר מהרצפה. הראיתי את DEVILMC להרבה אנשים שבחיים לא שיחקו אנריל והם אמרו שהם בטוח יתנו צ'אנס לאנריל 3 כשהוא יצא (כי אמרתי להם שאין טעם לקנות את 2004 עכשיו).

גל, בבקשה, אם לא קראת הכל אל תגיב. אם אין לך משהו חיובי לומר אל תגיב. תנסה פעם אחת בחיים שלך לסתום, לסתום ת'תחת ולא לתקוע מקלות בגלגלים של אחרים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    קודם כל - אני מודה שידעתי שתגיד שלא קראתי הכל, אז דאגתי לקרוא הכל.
    פשוט אין כזה דבר מחשב שלא יכול לעשות סרט, זה בולשיט אחד גדול אפילו המחשב שלי עומד בזה ויש לי גרוטאה עם כפתור Power.

מי לעזאזל אתה ש"תבקש את הרצון" - כמה אתה יכול לדבר ולא לעשות שום דבר. תיקח את היוזמה או תסתום את הפה, אתה באמת חושב שמישהו ישים זין על 2004 כשיצא 3? אתה מטומטם לגמרי, אני לא הולך אפילו להסתכל על הקופסא של 2004, שיושבת ממש עכשיו מול העיניים שלי על השולחן, כשיצא 3, בגלל שהמשחק הזה יתפוס כל כך הרבה אנשים שאף אחד לא יכנס אפילו לשרתים של 2004, שלא נדבר על להשקיע בלחפש סרטים?

אלקטרי הוציא את DevilMC לפני יותר מחודשיים, אז זה לא ממש עכשיו, וזה היה סרט מעולה, אבל הוא לא עובד כרגע על סרט חדש לפי מה שאני יודע, כי אנשים פשוט לא רוצים להשקיע יותר מדי על משחק שעוד חודשיים ישבו עליו שבעה, זה לא שווה את זה, אני מצטער.

בקשר ללתקוע מקלות בגלגלים של אחרים - אני הולך לעשות כל דבר שאפשר כדי שהסרט הזה לא יצא לפועל, וזה רק כדי שאתה אולי תעשה משהו. יש לי קשרים עם העורכים הטובים יותר
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.03.2007
    נכתב במקור על ידי Purity
    קודם כל - אני מודה שידעתי שתגיד שלא קראתי הכל, אז דאגתי לקרוא הכל.
    פשוט אין כזה דבר מחשב שלא יכול לעשות סרט, זה בולשיט אחד גדול אפילו המחשב שלי עומד בזה ויש לי גרוטאה עם כפתור Power.

מי לעזאזל אתה ש"תבקש את הרצון" - כמה אתה יכול לדבר ולא לעשות שום דבר. תיקח את היוזמה או תסתום את הפה, אתה באמת חושב שמישהו ישים זין על 2004 כשיצא 3? אתה מטומטם לגמרי, אני לא הולך אפילו להסתכל על הקופסא של 2004, שיושבת ממש עכשיו מול העיניים שלי על השולחן, כשיצא 3, בגלל שהמשחק הזה יתפוס כל כך הרבה אנשים שאף אחד לא יכנס אפילו לשרתים של 2004, שלא נדבר על להשקיע בלחפש סרטים?

אלקטרי הוציא את DevilMC לפני יותר מחודשיים, אז זה לא ממש עכשיו, וזה היה סרט מעולה, אבל הוא לא עובד כרגע על סרט חדש לפי מה שאני יודע, כי אנשים פשוט לא רוצים להשקיע יותר מדי על משחק שעוד חודשיים ישבו עליו שבעה, זה לא שווה את זה, אני מצטער.

בקשר ללתקוע מקלות בגלגלים של אחרים - אני הולך לעשות כל דבר שאפשר כדי שהסרט הזה לא יצא לפועל, וזה רק כדי שאתה אולי תעשה משהו. יש לי קשרים עם העורכים הטובים יותר
    בואנה אתה חתיכת אידיוט, מתי תסתום ת'פה כבר, איזה ילד מציק, לא נמאס לך לעשות צרות?

"ותעשה לך מלחמה בזלדון רב"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    עזוב דני, אל תתחיל. הוא מחפש תגובות כאלה, זה מעמיד לו ת'זין.

תאמין לי שלא אתה ולא אני לא נצליח להוציא ממנו את פגם האישיות הזה. יום אחד הוא ילמד לבד, וזה יכאב. אני רק מקווה שזה יקרה מוקדם ולא מאוחר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי Discord
    עזוב דני, אל תתחיל. הוא מחפש תגובות כאלה, זה מעמיד לו ת'זין.

תאמין לי שלא אתה ולא אני לא נצליח להוציא ממנו את פגם האישיות הזה. יום אחד הוא ילמד לבד, וזה יכאב. אני רק מקווה שזה יקרה מוקדם ולא מאוחר.
    משחקים אותה כאילו אתם מכירים אותי...יפה.
    בכל מקרה - לא יהיה סרט, אז זה לא משנה כמה תטחנו את זה

בואנה אתה חתיכת אידיוט, מתי תסתום ת'פה כבר, איזה ילד מציק, לא נמאס לך לעשות צרות?
    סתום סתום ת'תחת?
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    קשה להאמין שאתה בן אדם שונה במציאות, במיוחד כשאיזה 4 אנשים שפגשו אותך/פוגשים אותך על בסיס יומי אומרים שאתה ככה תמיד...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי Discord
    קשה להאמין שאתה בן אדם שונה במציאות, במיוחד כשאיזה 4 אנשים שפגשו אותך/פוגשים אותך על בסיס יומי אומרים שאתה ככה תמיד...
    חחחחח, קשה לי להאמין שהם אמרו את זה
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    חד וחלק - אין זמן.
    התחילה לה שנת הלימודים, ואני מלא בפעילויות קודמות בסדר העדיפויות שלי, מעל ומעבר. חלון ההזדמויות פשוט התמסמס איפשהו בחודש אוגוסט כשיכולנו לעבוד על הסרט, אבל כל אחד מהעורכים, מסיבותיו שלו, החליט שלא לעשות זאת.
    במידה והייתה מוטיבציה גדולה להכין את הסרט, אני משאר לעצמי שהוא היה יוצא לפועל. אבל אותה מוטיבציה לא מספיק גדולה כנראה כדי לסכן פגיעה בלימודים\עניים טרוטות אחרי לילות עם שינה מועטה.

לסיכום - הפכתי לפסימי.
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    נכתב במקור על ידי Purity
    חחחחח, קשה לי להאמין שהם אמרו את זה
    לא ביקשתי ממך להאמין, ולא ניסיתי לשנות אותך.
    אני רק יכול לקוות שהזמן יעשה את שלו.

עד אז אני לא מתכוון להמשיך בשיחות איתך. תצטרך למצוא סיפוקים אחרים.
    שתף ב-Google+

הרשמה