תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    29.05.2007
    גל אמרתה שזה יהיה כל שובע וזה היה רק שבוע אחד...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.05.2007
    עיר
    אור עקיבא
    נכתב במקור על ידי Rejushz
    גל אמרתה שזה יהיה כל שובע וזה היה רק שבוע אחד...
    זהו הוא רק מדבר...
    חחחחחח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.05.2007
    נכתב במקור על ידי FoCuS
    זהו הוא רק מדבר...
    חחחחחח
    צודק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    חיפה
    אם הייתם משקיעים קצת הייתי בשמחה ממשיך עם זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.05.2007
    אני ניכנס כל יום לפה לפחות שעה ביום ומגיב במה שאני יכול אבל לא כולם יכולים כניראה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    חיפה
    לא הייתי קורא ללהגיב השקעה. השקעה מבחינתי היא לעזור ולקדם את הפורום גם מבלי שאתה מנהל אותו או בעל כוח שקשור אליו וכאלה..
    השקעה מבחינתי זה לנסות לארגן טורנירים, מפגשים בשרת (כבר אמרתי לא פעם ולא פעמיים - השרתים לרשותכם תמיד), לנסות ולהביא חברים שמשחקים לפורום, ויש עוד מיליון ואחד דברים.
    זה שאני מנהל לא אומר שאני צריך לארגן את כל הטורנירים ולהפעיל אותכם. אני פשוט שומר פה על הסדר ויש לי קצת יותר כוח ממכם - הכלי ניהול והגישה לשרתים וכל זה.. הטורנירים שאירגנתי וכל הדברים האלה לא כי אני מנהל, זה כי אכפת לי מהקהילה. אם גם לכם היה אכפת גם אתם הייתם פותחים טורנירים ומסנסים להפעיל אותה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.05.2007
    עיר
    אור עקיבא
    נכתב במקור על ידי gaL^
    לא הייתי קורא ללהגיב השקעה. השקעה מבחינתי היא לעזור ולקדם את הפורום גם מבלי שאתה מנהל אותו או בעל כוח שקשור אליו וכאלה..
    השקעה מבחינתי זה לנסות לארגן טורנירים, מפגשים בשרת (כבר אמרתי לא פעם ולא פעמיים - השרתים לרשותכם תמיד), לנסות ולהביא חברים שמשחקים לפורום, ויש עוד מיליון ואחד דברים.
    זה שאני מנהל לא אומר שאני צריך לארגן את כל הטורנירים ולהפעיל אותכם. אני פשוט שומר פה על הסדר ויש לי קצת יותר כוח ממכם - הכלי ניהול והגישה לשרתים וכל זה.. הטורנירים שאירגנתי וכל הדברים האלה לא כי אני מנהל, זה כי אכפת לי מהקהילה. אם גם לכם היה אכפת גם אתם הייתם פותחים טורנירים ומסנסים להפעיל אותה.
    צודק...
    יאללה תתחילו להשקיע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.05.2007
    יש עוד 2 שהבאתי לTMN פשוט הם לא בפורום אבל אני יגיד להם להירשם ולא יודע כבר הציעו את כל הרעיונות לי אין ממש תציעו אני ישתף פעולה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    באמת למה שלא נעשה מפגש בשרת בקרוב ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    איתי איך שזה נראה אתה משקיע בשביל לקבל את משקיען השבוע ודוגרי זה סתם שטויות תשקיע בלי קשר אם תקבל את זה או לא ואם תשקיע ברצינות ותקדם את הפורום את ההערכה והקרדיט את תקבל ואני מבטיח לך בנוסף כולנו צריכים לנסות להביא אנשים כי אין מה לעשות הקהילה בירידה וגיימר בעלייה אז אנחנו צריכים להביא אנשים חדשים משקיענים וגם ספאמרים (מייק ואמיר כאלה..)
    אני מקווה שנצליח ודוגרי גל לא צריך לעשות בשבילנו הכל יש עוד 2 מנהלים תנסו לעשות עוד דברים
    ומאור מה שמוזר שמאז שנהיהת מנהל אתה מגיב בגיימר יותר מוי גיימס
    אז יאאלה תתחילו להשקיע וגם אני יתחיל להציע רעיונות וישקיע יותר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    ממש באלי לחזור ל-TMN, כלכך פורום טוב, חבל שאיכשהו פרשתי, ויש לי TMN על המחשב.

אז לחזור? לפתוח דיון שאני חוזר?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    נכתב במקור על ידי G#3
    איתי איך שזה נראה אתה משקיע בשביל לקבל את משקיען השבוע ודוגרי זה סתם שטויות תשקיע בלי קשר אם תקבל את זה או לא ואם תשקיע ברצינות ותקדם את הפורום את ההערכה והקרדיט את תקבל ואני מבטיח לך בנוסף כולנו צריכים לנסות להביא אנשים כי אין מה לעשות הקהילה בירידה וגיימר בעלייה אז אנחנו צריכים להביא אנשים חדשים משקיענים וגם ספאמרים (מייק ואמיר כאלה..)
    אני מקווה שנצליח ודוגרי גל לא צריך לעשות בשבילנו הכל יש עוד 2 מנהלים תנסו לעשות עוד דברים
    פששש גל איזו תגובה
    אני רואה שהצופים משפיעים עליך חזק אה...
    life feeds on life
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.05.2007
    נכתב במקור על ידי G#3
    ניראלך שאמרתי את זה בישבילי פתחתי אז זה רק כדאי שגל יעשה את זה עוד פעם ואולי יהיו רציניים נשבע לך שזה לא מעניין אותי אבל ראיתי שבאו אפילו מפורום אחר בישביל לקבל אז זה אז אמרתי ככה אולי יהיו יותר רציניים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    נכתב במקור על ידי gigamer

תחזור כמה שיותר קהילה יותר טוב

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.05.2007
    עיר
    אור עקיבא
    נכתב במקור על ידי gigamer

תחזור אבל אל תדבר סתם בשביל שיהה לך "עוד הודעה" אלא תחזור ותשקיע תשחק הרבה ותגיב פה הרבה.
    ותבוא היום למפגש בשבע וחצי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Kopatch
    פששש גל איזו תגובה
    אני רואה שהצופים משפיעים עליך חזק אה...
    חח ראסמי
    פתאום הוא מנומס ויודע לדבר
    שמן