תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    אהלן חברי הפורום.

אתמול היינו עדים למהפך באליפות הבין יבשתית. גף' חזר לתמונת האליפות אחרי ניצחון מתיש ולא קל בכלל על הבולדוזר הסמואני.

קצת רקע..

גף' היה אז מחזיק בתואר הבין יבשתי אומגה שהיה עוד מתאבק חדש נכנס לתמונת האליפות וזכה בתואר. מאז הוא נראה בלתי מנוצח. הקרבות החוזרים של ג'ף נגדו לא הועילו. ג'ף חטף רק 100 חבטות 100 ישבנים אבל תואר ממש לא.

ואז פתאום ביום אחד שינוי איטלקי הגיע בדמות מעריץ ששמו סאנטינו מארלה. אני חשבתי שזאות בדיחה וכול הפואנטה פה להראות עד כמה הבולדוזר שלנו בלתי מנוצח ומסוכן כמו שהם שם מטיבים לעשות, אבל להפתעתי ואני מניח לעוד רבים המעריץ הפך להיות אלוף! אומנם לא בכוח כף ידו אבל עדיין אלוף.

כולנו ידענו שזה יסתיים מתישהו..מתי ראיתם מעריץ שפתאום מתגלה כמתאבק זוכרה בקרב על תואר ועוד זוכה בו? (לא זכור לי שראיתי דבר כזה)ובאמת לא ציפתה לנו הפתעה ובקרב שנערך ביניהם סנטינו הנחמד והחביב הפסיד. מאז אני אישית חשבתי שזה הסוף. הבולדוזר יחזיק בתואר לעוד הרבה הרבה זמן. (לא שיש לראו כרגע אנשים אחרים שמתאימים לתואר חוץ מג'ף..)

אז זהו שלא. בתוכנית ראו של אתמול אחרי כול מאמציו ורצונו זכה ג'ף שוב בתואר! אני אישית הייתי שמח אם הוא היה מוצמד אחרי טויסט אוף פייט והצמדה בלי תזוזה אבל כנראה ה-wwe בנו לו גימיק של איש ברזל שאפילו כיסאות לא מדגדגים לו

העיקר שהוא שעידן הסמואה נגמר וג'ף נער ההיי פליי שוב אלוף!

נעבור לדיון:

מה אתם חושבים על הניצחון המהיר הזה? מרוצים? לא מורצים? ציפתם לקרב יותר עמוק?

האם ג'ף ראוי להחזיק בתואר שוב? או שמה היה עדיף לראות פנים חדשות על התואר הזה?

מה הייתם אומרים על קרב משולש או קרב פתוח על התואר? בתחילת הקרב ליליאן אמרה אופן קונטסט אם זכרוני אינו מטעה אותי משמע קרב פתוח.

דיון פורה!
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    הניצחון של גף הושג כי אומגה יצא להשעייה של 30 יום.
    אני אישית מאוכזב ציפתי לקרב של מררר קנדי אומגה וגף אבל כנראה גם מררר קנדי מושעה.
    כרגע הסגל של ראו הצטמצם משמעותית אז גף בהחלט ראוי.

אם הייתי ההנהלה הייתי עושה סטורי לין כזה.
    HHH היה פוצע את אומגה בסוף הערב.
    ושבוע אחרי היה טורניר של 6 מתאבקים שבסוף הערב היה קרב משולש על התואר.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    זהו בהתחלה לא הבנתי אחרי זה קישרתי שזה בגלל גל ההשעיות.

יעני אם אומגה לא היה מושהה הוא לא היה מפסיד,היה מכסח את ג'ף כמו תמיד ואייץ' לא היה משפיל אותו. איזה טמטום יאללה

אני האמת הייתי רוצה לראות קרב מרובע. אומגה ג'ף קנדי וקרליטו. יותר אקשן.

הסטורי ליין שהצעת מעולה!
    חבל באמת שאתה לא בהנהלה שם
    בטח הייתי מעניין אותנו אם פיודים וסטורי ליינים מעניינים
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הרשמה