תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    25.07.2007
    לכל מי שמתעתד לקנות את קונוסולת ה XBOX 360, המלצה חשובה: תחשבו פעמיים, ותחשבו מה יקרה בעוד מספר שנים האם יפותחו לה משחקים בעוד 5 שנים ויותר,(כמו הPS2 שיצאה לפני 10 שנים ועדיין מפתחים לה משחקים) ואולי תחזיקו קונסולה שאחרי שנתיים מייקרוסופט תנטוש אותה לטובת קונסולה חדישה יותר.
    מפתחי משחקים מודים בפה מלא שבגרסאות המשחקים לXBOX 360 הורדו חלקים מהמשחק שפותח על ידם,אם זה מפות,פרטים או אפשרויות. וזאת מכיוון שמייקרוסופט "ברוב חוכמתה" החליטה לשלב בXBOX 360 כונן DVD בעל קיבולת מקסימלית של 8 GB ואילו כונן הHD שניתן לקנותו בנפרד מכיל קיבולת מקסימלית של 30 גיגהבייט בעוד שלבלוריי שמשולב בPS 3 קיבולת מקסימלית של 50 גיגהבייט.
    ועל כן רק לגרסאות הפלייסטיישן 3 התאפשר להם לפתח את המשחק בצורה המקסימלית כמו גם להכניס לגרסה זו את כל האפשרויות.
    חברה אחת שמפתחת את המשחק HAZE אף החליטה שלא להוציא גרסה לXBOX ול PC כלל בגלל בעיות אלו.
    או למשל GTA 4 שמישהו זרק פה שבXBOX היא עדיפה, משומה יש להם בעיות איתה על הXBOX בדיוק בגלל הסיבה הזו גם.
    אני לא בא להשמיץ אלא בא באמת לתת נקודה חשובה למחשבה לאלו שמתכוונים לקנות XBOX, בעתיד ישנו סיכוי גבוה שתפותח קונסולה חדשה ע"י מייקרוספט עם נתונים אחרים, שימו לב לגרסת האליט כמה שינויים היו בה כבר, וזה אחרי שנה וחצי.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני מרגיש כמו בפרק של טובטוב הגמד מכל הטרולים שהולכים פה.
    כן, ה360 אבודה, יכול להיות שיהיו לה איזה 10 משחקים בשנים הקרובות שיאלצו... להחליף דיסק באמצע!
    אבוי, תקראו לכוחות המילואים!
    בא לך לכתוב על משחקים כמו ביושוק או WORLD IN CONFLICT או AMERICA'S ARMY או קטמרי שלא יוצאים לPS3 כי המכשיר פשוט לא מוכר?
    או על המשחקים של EA שרצים בחצי מהירות כי זה כלבה לפתח לPS3?
    אולי למשחקים כמו סטרנגל הולד וMOH שיוצאים קודם ל360 כי הפיתוח של גרסתה PS3 מפגרת מאחור?

הצטרף בתאריך
    25.07.2007
    אל תשכח שPS 3 צעירה בשנה מהXBOX, ואגב מנכל חטיבת הבידור של סוני אמר משהו חכם לפני כמה ימים, הוא קודם כל הזכיר והסביר שגם לPS 2 היו בעיות פיתוח בהתחלה גם כן ומפתחים קיטרו,ותראה איפה היא היום, מוכרת יותר מהPS3 והXBOX. ועיקרי דבריו היו שזה הכוונה שלהם היתה שלא יהיה קל לפתח כ"כ מהר לקונסולה שהרי אם כך מפתחים ימצו את כוחה במהירות מה שיגרום לכך שמשחקים עתידיים יראו כמעט ללא הבדל מאלו של היום, אבל לא כך הדבר המפתחים אט אט מפצחים את יכולותיה וכל שנה איכות המשחקים תגדל. זה מה שמפתחי הקונסולה רצו שהיא תיתן קצת מעצמה כל פעם ולא הכל כבר בהתחלה.
    וזה ברור שיכולותיה של הקונסולה עוד רחוקים ממיצוי, תראה איזה איכות מפגינה הPS2 אחרי 10 שנים.
    אני מבטיח לך שלצערי ולצערך הXBOX לא תחזיק הרבה זמן במתכונת הנוכחית,היכולות שלה מבחינת תוכן קרובות לגבול, וגודל קשור לאיכות גם, או ההיפך איכות צורכת מקום.
    לא יעזור הראש של היפנים עובד בצורה יעילה ושקולה יותר משל האמריקאים.

הצטרף בתאריך
    27.07.2007
    נכתב במקור על ידי giligus
    אל תשכח שPS 3 צעירה בשנה מהXBOX, ואגב מנכל חטיבת הבידור של סוני אמר משהו חכם לפני כמה ימים, הוא קודם כל הזכיר והסביר שגם לPS 2 היו בעיות פיתוח בהתחלה גם כן ומפתחים קיטרו,ותראה איפה היא היום, מוכרת יותר מהPS3 והXBOX. ועיקרי דבריו היו שזה הכוונה שלהם היתה שלא יהיה קל לפתח כ"כ מהר לקונסולה שהרי אם כך מפתחים ימצו את כוחה במהירות מה שיגרום לכך שמשחקים עתידיים יראו כמעט ללא הבדל מאלו של היום, אבל לא כך הדבר המפתחים אט אט מפצחים את יכולותיה וכל שנה איכות המשחקים תגדל. זה מה שמפתחי הקונסולה רצו שהיא תיתן קצת מעצמה כל פעם ולא הכל כבר בהתחלה.
    וזה ברור שיכולותיה של הקונסולה עוד רחוקים ממיצוי, תראה איזה איכות מפגינה הPS2 אחרי 10 שנים.
    אני מבטיח לך שלצערי ולצערך הXBOX לא תחזיק הרבה זמן במתכונת הנוכחית,היכולות שלה מבחינת תוכן קרובות לגבול, וגודל קשור לאיכות גם, או ההיפך איכות צורכת מקום.
    לא תכננתי בכלל להגיב כאן, עד אשר כתבת בשנית.
    כל מה שכתבת, מעיד על כך שאתה פאנבוי (סמוי) של סוני.
    לא שזה רע, אבל מקום לאימרות כאלו אין פה יותר מדיי.
    ובכלל קרעת אותי עם היציאה שהדגשתי, כאילו מדובר באיזו תיבת קסמים.
    זה מזכיר לי שכשיצא הוידאו של המשחקיות של מגס4, וטענו שה AI כזה גרוע, אז הפאנבוייז טענו
    חזרה שהם בכוונה שמו על דרגה נמוכה, בשביל להדגים את הדמו כמו שצריך, ושיהיה ניתן לשחק
    על דרגת קושי גבוהה יותר אם רוצים.
    טמטום!
    הרי אם היה AI יותר חכם מזה - זה מה שהמפתחים היו רוצים להציג! ולא ההיפך.
    לא נורא, תחשוב מה שבא לך.
    אם אצטרך להחליף דיסק בין הסינגלפלייר לבין המולטיפלייר אני אעשה זאת בשמחה.
    חוץ מזה, מי חושב על עוד 10 שנים בכלל?
    קונסולה מחליפים כל 3-4 שנים בערך.
    (אגב, היה לי PS2 לפני וגם אני חובב סוני ברמה לא מבוטלת בכלל, אבל לפחות לא כותב שטויות)

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    מה הקטע שלך? אתה אוהב PS3 תגיב שם, אין לך מה לבלבל לנו את השכל על הדעות שלך, כל אחד אוהב קונסולה אחרת, אתה רק עושה דעות נגד ה-Xbox 360, וכבר העברת את המסר החד כיווני שלך אז זהו, עכשיו לך לפורום PS3 ותשגע אותם

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי giligus
    נכון, גם הPS2 הייתה קשה לפיתוח.
    אתה יודע מה ההבדל? שהPS2 יצאה שנה לפני המתחרה שלה, הPS3 יצאה שנה אחרי המתחרה שלה. כלומר שנתיים מאוחר מדי.
    על ה360 כולם כבר מנוסים בזמן שבעלי הPS3 מקבלים צינור (אם לצטט אותך) עם גרסאות נחותות.
    חוץ מזה, כולם למדו לנצל את הPS2 רק בגלל שהיא הייתה כל כך פופולרית ולא הייתה להם ברירה, עכשיו ה-360 פופולארית או הWII, הPS3 לא קרובה לזה.

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    נכון, גם הPS2 הייתה קשה לפיתוח.
    אתה יודע מה ההבדל? שהPS2 יצאה שנה לפני המתחרה שלה, הPS3 יצאה שנה אחרי המתחרה שלה. כלומר שנתיים מאוחר מדי.
    על ה360 כולם כבר מנוסים בזמן שבעלי הPS3 מקבלים צינור (אם לצטט אותך) עם גרסאות נחותות.
    חוץ מזה, כולם למדו לנצל את הPS2 רק בגלל שהיא הייתה כל כך פופולרית ולא הייתה להם ברירה, עכשיו ה-360 פופולארית או הWII, הPS3 לא קרובה לזה.
    אני חייב לתקן אותך, הPS3 פופולרית, כל קונסולה שמכרה כמה מיליוני יחידות היא פופולרית.
    נכון לעכשיו, שתי המתחרות שלה יותר פופולריות.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי origlo
    אני חייב לתקן אותך, הPS3 פופולרית, כל קונסולה שמכרה כמה מיליוני יחידות היא פופולרית.
    נכון לעכשיו, שתי המתחרות שלה יותר פופולריות.
    אנחנו סתם מנהלים פה ויכוח ריק עם בן אדם מוזר, האמת שאין לי מושג למה הגבתי בכלל.

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אנחנו סתם מנהלים פה ויכוח ריק עם בן אדם מוזר, האמת שאין לי מושג למה הגבתי בכלל.
    אני שונא להגיב בוויכוחים כאלה, זה לא ישנה כלום.
    אני לא אצליח לשכנע אותך שהPS3 יותר טובה, ואתה לא תצליח לשכנע אותי שהXBOX 360 יותר טובה, אז למה סתם למרוח וויכוח? {אגב, סתם נתתי את שנינו בתור דוגמא.}

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    דוגרי תנעלו את כל הדיונים המיותרים האלה שמנסים להראות עד כמה ה 360 לא מפותחת טכנולוגית.
    היו מספיק משחקים ל PS 1 שלא נכנסו לדיסק אחד ושוחקו בצורה מצוינת ככה שבעיות הדיסקים זה לא משהו רע והחברות בטוח יחשבו על משהו חכם ויפצלו משחקים ל 2 פרקים בחבילה אחת או משהו
    הבלוריי נחמד והכל אבל הוא גורם למפתחים לגלוש על כל ה50 ג'יגה שיש על הדיסק וזה סתם מעלה את עלות המשחקים
    ושבעלי PS3 לא יגידו שאני מנסה לרדת על PS3
    אני בעלים מעושר וגאה של PS3!!!!
    קיצר דיון טיפשי תנעלו
    חברה אחת שמפתחת את המשחק HAZE אף החליטה שלא להוציא גרסה לXBOX ול PC כלל בגלל בעיות אלו.
    זה למשל משפט של מישהו שמנסה להיות חכם אבל הוא לא
    מה הקשה מפתחי HAZE לא הוציאו את HAZE לאקסבוקס בדיוק מאותה סיבה שביושוק לא יצא לPS3
    והייז זה אולי המישחק שניראה הכי רע על מהוע ה UT3
    95% of people in COD4 use martyrdom. If you're part of the 5% that don't need to die to get a kill, put this in your sig.

הרשמה