תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    שלום לכולם.

אנחנו ב-Vgames מעוניינים לעשות בדיקה קטנה בנוגע ל-Warhawk, והיינו שמחים אם גולשים בעלי המשחק יתפקדו ויספרו על הרגלי המשחק שלהם: באיזה שעות הם נוהגים לשחק, האם הם פותחים שרת או מצטרפים לשרת קיים, האם הם מרוצים מרמת החיבור (פינגים ולאגים), האם הם משחקים עם ישראלים אחרים ועוד.

נודה מאוד למידע, שיוכל גם להועיל בסופו של דבר לקהילה.

תודה,

ארז רונן
    עורך משנה, Vgames
    החיים זה לא רק משחקים. בלוג זה לחלשים.

הצטרף בתאריך
    25.08.2007
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    שלום לכולם.

אנחנו ב-Vgames מעוניינים לעשות בדיקה קטנה בנוגע ל-Warhawk, והיינו שמחים אם גולשים בעלי המשחק יתפקדו ויספרו על הרגלי המשחק שלהם: באיזה שעות הם נוהגים לשחק, האם הם פותחים שרת או מצטרפים לשרת קיים, האם הם מרוצים מרמת החיבור (פינגים ולאגים), האם הם משחקים עם ישראלים אחרים ועוד.

נודה מאוד למידע, שיוכל גם להועיל בסופו של דבר לקהילה.

תודה,

ארז רונן
    עורך משנה, Vgames

אני נוהג לשחק בין 7-10 או פחות...
    אני אישית מצטרף לשרת בגלל שהאינטרנט שלי לא הכי מהיר אז אם אני יארח יהיה מלא לאגים...
    אני מרוצה מרמת החיבור שלי הוא לא ניתקע אף פעם רק אם אני מארח...
    וכן אני משחק עם ישראלים בעיקר מפורום מתחרה (חח) אבל יש לי את elir123 (wayne roony) ברשימה למרות שעדיין לא יצא לי לשחק איתו:\

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1041836
    עשיתי סיקור יעזור
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי ratchetxys
    הסיקור נהדר, אבל כרגע אנחנו מנסים לאסוף נתונים יותר ספציפיים (במיוחד לגבי איכות החיבור במשחקים וכמות השחקנים הישראליים) כדי לבדוק אם יש טעם להרים משהו בנושא.

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    אני משחק בדרך כלל בצהריים ובערב אני תמיד מצטרף לשרת אחר כי האינטרנט שלי מאוד איטי אני לא משחק עם ישראלים למרות שיש לי שתיים מהפורום ברשימה שלי אבל אף פעם לא יצא לי לשחק איתם
    15.5.10

משרד החינוך קבע: החל ממחר ילמדו בשיעורי היסטוריה על הנצחון האחרון של מכבי בדרבי

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    איכות החיבור טובה כשאני מתחבר לשרתים עם פינגים של 200+- והבנתי שכבר כמה אנשים מהפורום כבר קנו את השחק, הבעיה העיקרית בWarhawk היא שיש ביקוש ענק והיצע קטן וצריך לחכות די הרבה זמן עד שמוצאים שרת טוב לשחק בו. ואם תוכלו לפתוח שרת לישראלים + פינגים נמוכים זה יכול להיות אחלה.

הצטרף בתאריך
    28.08.2007
    שרת לישראלים זה יהיה מדהים , אין כח לשחק עם כל האמריקנים השמנים והחסרי חיים .
    הספיידרמן התימני הראשון

הצטרף בתאריך
    28.08.2007
    זה ממש טוב לשחק , ולא מאוחר מדי כי אז זה מעייף ויש אנשים שצריכים לקום בבוקר כל אחד והעיסוק שלו ( לימודים , עבודה )
    הספיידרמן התימני הראשון

הרשמה