תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    21.06.2007
    אני כבר רנק 3 או 4 ואני רואה ברשימת נשקים שאני מסתכל לכול אחד מהעבודות יש 2 נשקים ואני רוצה את הנשק של האנטי טנק ה P-90 ושאני מקבל UNLOCK אני לא יכול לבחור אותו אני יכול לבחור רק את הshut gun איך אני יכול להשיג את הP-90 ? תודה לעוזרים

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    אתה חייב קודם כל את ה DAO ואז תוכל את ה P90. וגם אתה צריך לקנות את חבילת ההרחבה SPECIAL FORCES, ולשחק בה לפחות פעם אחת בשביל שתוכל לענלק את כל הנשקים מהסדרה השנייה

-"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם" פטון

-"מלחמה זה לא למות למען המדינה שלך, זה לגרום לממזר השני למות בשביל שלו" פטון

-War is not about who is right, but who is left"" ברטראנד ראסל

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

הצטרף בתאריך
    21.06.2007
    1. מה זה DAO?

2. קניתי BF2 Complete Collection
    רשום לי שיש פה Spaciel Force , Armored Fury , Euro Force
    אבל איך אני מוסיף אותם?? יש לי פה הרבה CD-KEY אני לא יודע מה לעשות איתם

הצטרף בתאריך
    04.09.2007
    עיר
    טבריה
    שלח לי תסידי קאי שלך את כולם ואני יעזור לך:]]]]]]
    הבטחתם יונה - קיבלנו בולבול

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    נכתב במקור על ידי landau123
    אתה חייב קודם כל את ה DAO ואז תוכל את ה P90. וגם אתה צריך לקנות את חבילת ההרחבה SPECIAL FORCES, ולשחק בה לפחות פעם אחת בשביל שתוכל לענלק את כל הנשקים מהסדרה השנייה
    צודק אחי

הצטרף בתאריך
    21.06.2007
    נכתב במקור על ידי Derlogh
    שלח לי תסידי קאי שלך את כולם ואני יעזור לך:]]]]]]
    חחחח רוצה גם שם משתמש וסיסמה? ועוד איזה 200 שקל? חחח

הצטרף בתאריך
    04.09.2007
    עיר
    טבריה
    אממממ לא רק תסידי קאי ואולי גם קפה ככה בצד
    הבטחתם יונה - קיבלנו בולבול

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    תתקין קודם כל את SPECIASL FORCES ואז תשחק בו לפחות עפם אחת, אחרי שתעלה דרגה או כבר עכשיו עם עלית, אז תצטרך לענלק נשק מהסדרה הראשונה, למשל את ה DAO שזה השוטגאן של האנטי טנק. רק אחרי זה תוכל את השיפור שלו ה P90, שזה הנשק מהסדרה השנייה. את הענלוקים מהסדרה השנייה אתה תוכל להשתמש רק ב BF2, לא בחבילות הרחבה. ובעיקרון אני חושב שזה בזבוז לקנות את כל ההרחבות, כולה משחק לא צריך להשקיע בזה תחיים (זמן וכסף)

-"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם" פטון

-"מלחמה זה לא למות למען המדינה שלך, זה לגרום לממזר השני למות בשביל שלו" פטון

-War is not about who is right, but who is left"" ברטראנד ראסל

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

הרשמה