תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אך אני אוהב משחקי אסטרטגיה
    מה שכן, אפשרי לנצח את האימפריה הרומית!
    הייתי הסקסונים, התחלתי עם התיישבות אחת, כבשתי שני ערים שהיו קרובים בדרך, של יריבי, אבל למה?! למה הרומים היו חייבים להכריז מלחמה!
    היה לי צבא של 800 חיילים, חשבתי שזה יספיק, הטלתי מצור על העיר שהרומאים כבשו לי, אחרי שתי תורות, גיליתי, שבעיר הרומית שאני במצור עליה, יש לה 2000 חיילים!
    ואני כזה.. WTF?!?!?
    החלטתי שאני לא נסוג, והתחלתי בקרב.
    היו לי משהו כמו 500 סוסים, 50 מהם של משמר הגנרל, אותם לקחתי למערב בין העצים (למזלי היו שם עצים) לקחתי את חיל הרגלים שיצעד קצת, ומאחוריהם משהו כמו 300 קשתים, חיצי אש
    עם הקשתים הפלתי משהו כמו 800 חיילים רומאים, כאשר הרומאים התחילו להסתער, הורתי לפרשים שלי להתחיל במערב, אחרי דקה בערך, הפרשים שלי היו במצב שהם יכולים לסגור עליהם מאחור, לא חשבתי פעמים, ופירקתי להם את הצורה
    אז... חשבתם ש800 חיילים לא יכולים על 2000?

הצטרף בתאריך
    25.08.2007
    יפה אחי אבל יוון זה צ'יטים הייתי יחידה אחת של ספרטנים נגד שתי יחידות של פילים ניצחתי...
    פשוט העמדתי אותם כמו בסרט ככה שלא יהיה יתרון מיוחד לפילים חוץ מזה שהם פילים ואיך שהם הגיעו הפלתי אותם...
    דרך אגב היה לי קבוצה אחת של קשתים מאחורה ורק אחד נשאר בחיים ואז הפילים הרגו לי את כל הספרטנים וזה היה כאילו פיל 1 נגד קשת 1 ופתאום אני קולט אותה יורה כזה(אמיתי לגמרי) והרגשתי שזה הכול או כלום על הירייה ואז פתאום יוצא הדשוט והפיל נופל זה היה פשוט מדהים ונס!!

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    ראשון לציון
    אם אתה לא משחק על VERY HARD אז זה לא משהו מיוחד

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    שיחקתי על בינוי, שחכתי להגיד שביגל שהם הכריזו מלחמה, התחזקתי ממש אחרי כמה תורות, ואז כבשתי את כל אירופה, שד"א הייתה שלהם

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    ראשון לציון
    על HARD בM2TW הצלחתי לנצח עם 400+- של מיליציות צבא של 1000 FEUDAL למינהם.
    הכל תודות לבאג הAI שלא זז במצור

הרשמה