תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    24.04.2007
    ציור פוטושופ מהיר שהכנתי לברכת יום הולדת
    יש בו הרבה בעיות, הייתי מוגבל מאוד בזמן (היו לי רק 3 שעות הלילה לעבוד עליו) וזו התוצאה הסופית.. אני די אוהב אותו כי הסגנון שלו שונה מהסגנון הרגיל שלי ואני אוהב להתנסות בדברים חדשים.
    ????? ??????? ????? ???????
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    גשר
    אני חייבת להודות שיש בזה משהו מאוד.. ובכן, ישראלי.
    אני לא יכולה להחליט למה אני חושבת ככה, אבל זה מאוד מזכיר לי את אורי פינק.
    זה נראה מאוד יפה ומקצועי, רק מפריע לי הקו התוחם העבה הזה שמקיף את הדמות [שרואים בבירור בגלל הקו הדק יותר של הסנטר והלסת].

אהבתי את הבחירה של צבע הרקע, והביצוע שלו גם כן. הוא נותן תחושה.. רב מימדית שאני לא מצליחה לתאר.
    את עצבת ראשי המקריח,
    את ייגון ציפורניי הגדולות.
    את, שמעיני בנפץ הטיח,
    בחרוק הריצפה בלילות.

[החולד/ נתן אלתרמן]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.04.2007
    תודה.
    ובכן, הקו התוחם העבה הוא מכוון (גם העובדה שהוא עבה יותר מהקוים הפנימיים). זה חלק מהייחוד של הסגנון הזה שהתנסיתי בו, אחד מהדברים שעושים את הציור ל"ציורי" יותר, אבל לא ממש קומיקס. יש ציורים שראיתי שהקו התוחם בהם עבה ממש בהגזמה, אבל כשזה עשוי נכון ובטעם טוב זה נראה ממש הכרחי לציור. אני עדיין לא השתפשפתי בזה מספיק, אז אני מתאר לעצמי שזה נראה לפעמים מפריע יותר מאשר תורם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    הצביעה וסיגנון יפה מאוד, ומתאים, אכן אני רואה משהו.. "ישראלי" בזה, יכול להיות הסיגנון צביעה.. או המראה של הדמות משום מה..
    בכל אופן, הדבר הכי מפריע, ואולי.. היחידי שמפריע בציור, הוא הפרצוף של הדמות, החיוך.. מרגיש לא במקום... חיוך לא חוסף שניים היה מטעים יותר, ביחד עם הדגשה על צללים של הלחיים, העיניים גם יש להם מין מבט ריקני..
    המיבנה של הפרצוף קצת.. מרגיש פחות כמו ילד קטן.. אני אנסה להראות את איך אני חושב שהפרצוף צריך להיראות בתיקון קטן אם אמצא את הזמן, ואערוך לתגובה הזאת, או אם יהיה צורך, בתגובה חדשה.

יפה מאוד.

עריכה: לתקן את זה בפוטושופ עם העכבר היתברר כקשה יותר משציפיתי, במיוחד בישביל לעשות קווים ישרים או חלקים.. נורמאליים /:
    זה לא בדיוק מה שרציתי, אבל מקווה שהבנת את הכיוון..
    http://img246.imageshack.us/img246/7...ildcopyif0.jpg
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.04.2007
    תודה.
    אני מודע לבעייתיות בפנים, לא היה לי מספיק זמן להשקיע בהם. הייתי מוגבל מאוד בזמן בשביל הציור הזה (3 שעות באמצע הלילה) ולא יכלתי להשקיע מספיק בלתת לפנים את ההבעה המתאימה. זה בהחלט החלק הכי קשה. אולי אם היתה לי עוד שעה הייתי מצליח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    עריכה: לתקן את זה בפוטושופ עם העכבר היתברר כקשה יותר משציפיתי, במיוחד בישביל לעשות קווים ישרים או חלקים.. נורמאליים /:
    זה לא בדיוק מה שרציתי, אבל מקווה שהבנת את הכיוון..
    http://img246.imageshack.us/img246/7...ildcopyif0.jpg
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.04.2007
    אני שקלתי בהתחלה לעשות כמוך, כלומר את המבט הביישני, הצורה של הגבות והכל. אבל אח"כ החלטתי שאני דווקא רוצה חיוך מאוזן לאוזן של התלהבות, לא ביישנות. בדיעבד, ייתכן שהאופציה הראשונה היתה יוצאת לי יותר בקלות..

ד"א, יש קוים שדווקא עם העכבר קל לי יותר לעשות (טוב, אני חדש עם הוואקום, זה הציור השני שאי פעם עשיתי איתו. קיבלתי אותו רק לפני שבוע)..
    שתף ב-Google+

הרשמה